Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Christina Aguilera: 'Not Myself Tonight' premier

létrehozva: 2010. 03. 31.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 04. 29. 20:34
oppácska ??? nem hasonlit ez a stílus vlkire ??? dede ...francé kell mindenki az a hülye lady gagat majmolni......
Vendég 2010. 04. 09. 12:03
nagyon jó hangja van, de én úgy érzem , hogy ő is csak majmolja ezt a deviáns gaga megjelenést, ahogyan még sokan mások... eléggé mesterkélt... de tény, hogy neki van az egyik legjobb hangja a mostani hollywoodi felhozatal közül, csak tényleg nagyon mű
Vendég 2010. 04. 01. 17:29
ez a no egy idiota ostoba tehetségtelen vernyogó K!!!!! az igénytelenek majmolják!
Vendég 2010. 04. 01. 15:52
Az eladások csak az amerikai Billboard listára vonatkoznak, nem világviszonylatban adtak el belőlük annyit. Csak Amerikában. Ezt a Greatest Hits-es dolgot én se értem...
Vendég 2010. 03. 31. 17:37
szóval christina sztem most felvette ezt a stílust h most ő megmonjda h megbolondult, meg akinek nem tetszik az be.... Meg h már a fiúkat és lányokat is szereti. Ez már nekem sok és mű. Ez azért van h így hátha sikeresebb. Ezek a műbotrányok....Semmi bajom christinával de ez most sztem nagyon mű.
Vendég 2010. 03. 31. 17:35
miyen ez a music.hu? nem lehet semmitse írni mert h nyomdafestéket nem tűr. végigolvastam és semmi nem volt benne.egy szó volt, azt is kicsillagoztam...ok nem jó..aztán kitöröltem.azután se....:S
Vendég 2010. 03. 31. 17:16
"Az albumon olyan népszerű számok is helyet kapnak, mint a "Back to Basics", "Hurt", "Candyman," és a 2002-es sláger a "Beautiful".

heehhh? tudtommal nem greatest hits albumot ad ki, ez a cikk egy nagy zagyvaság:)
Vendég 2010. 03. 31. 17:13
Mi az hogy a back To basics albuma után???Az Ain't no other man a Back To Basics beharangozó dala volt!!!
-CsL- 2010. 03. 31. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek