Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Madarász Gábor – nagyinterjú az egyik leghíresebb magyar gitárossal

létrehozva: 2010. 04. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

EAST 2021. 09. 10. 21:06
Csak ámulok és bámulok,hogy milyen okos földön járó ez a Madi.Minden tiszteletem az Ővé !
washington finance 2018. 08. 01. 8:53
Jó napot, Mr. Christ, és szeretném tájékoztatni Önt arról, hogy kaptam a kölcsönt,
   a washingtoni pénzügyemet a 48 órán belül rövid idő alatt kaptam meg,
  mindössze 2% -os arányban szeretném látni és keresni kölcsön, hogy vegye fel a kapcsolatot washington finanszírozza, és megkapja a kölcsönt késedelem nélkül, hogy mi mindig kapcsolatba a cég közvetlen e-mail útján ()
janika 2017. 05. 17. 19:00
"...Nyilvánvalóan kiszolgálunk valakit a színpadon, és ugye azért vagyunk ott, hogy neki jó legyen...."
A helyzet az, hogy ez a közönségnek is jó, hihetetlenül jó.
Örülök, hogy megismerhettem szavakban is, bár a dalait, zenéjét, hallgatva-ismerve úgy érzem, mindezt már éreztem róla.
Nagyon jó interjú.
Nagyszerű ember az interjú alanya.
Áldja meg az Isten!
mama 2015. 09. 11. 10:08
Gratula!
Vendég 2013. 03. 11. 12:08
16-éves kora óta ismerem Madit, már akkor benne volt a zenei érzékenység és fogékonyság a fejlődéshez. Ami azután következett, annak kisebb része szerencse, de döntően saját törekvése és ízlésvilága határozta meg pályafutását. Egyáltalán nem csodálkozom hogy a legnevesebb előadókkal említik egy lapon, csak úgy mint szerző!
Vendég 2013. 03. 11. 12:08
16-éves kora óta ismerem Madit, már akkor benne volt a zenei érzékenység és fogékonyság a fejlődéshez. Ami azután következett, annak kisebb része szerencse, de döntően saját törekvése és ízlésvilága határozta meg pályafutását. Egyáltalán nem csodálkozom hogy a legnevesebb előadókkal említik egy lapon, csak úgy mint szerző!
Vendég 2010. 12. 20. 13:48
Nagy kár, hogy a MEX elsorvadt. Csikó rockerként láttam őket párszor élőben, és mivel a hanghordózókat nehéz beszerezni (nincs is pedig kéne) kellemes zenei élmény keltette űr van bennem...
Vendég 2010. 05. 18. 15:50
Szerintem felsesleges az Ákos - Madi összehasonlítás:

Ez olyan mint a Mick Jagger - Joe Satriani párhuzam
Vendég 2010. 04. 20. 18:09
Szerintem Madi nagyságrendileg komolyabb zenész/zeneszerző mint akos, és madi azért rengeteg más helyen is játszott.
(ez nem akos ellen szól, egyszerűen egy tény)

Ahogy az én olvasatomban ez egy "mit csinálsz most" interjú (hobo, rúzsa m, filmzeneszerzés, stb) + "mit szeretsz", "mit gondolsz" dolog. Az egyetlen régebbi dolog benne talán a mex...
Vendég 2010. 04. 17. 20:37
Nekem kb ugyanaz, mint az előző Guestnek
Vendég 2010. 04. 17. 14:32
Nekem az a véleményem, hogy Madi zseniális gitáros, de nem készülne vele nagyinterjú, ha nem éppen Ákos választja ki maga mellé a zenekarba, és nem játszanak együtt vagy nyolc-tíz évet. Hogy erről még kérdés se esik, az minimum furcsa.
-CsL- 2010. 04. 07. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek