Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Lady Gaga Magyarországon lép fel

létrehozva: 2010. 04. 26.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 05. 15. 0:50
igen...ez az a vélemény amire adok :)
Vendég 2010. 05. 10. 2:46
"Lady Gaga szőrnyű. A megállapítás igazságtartalma nem függ össze a zenei ízlésekkel. Egy komoly szakmai tudással rendelkező zeneszerző könnyedén elmagyarázhatja Lady Gaga zeneietlen mivoltát. "

Nos, akkor itt vagyok mint élő példa - egy zeneszerző vagyok, több mint 20 éve, rock, electro, stb vonalon is...

Gagáról mondjak valamit neked? Szerintem teljesen profi a zene, é s kimondottan jó. Mellékesen Gaga egy nagyon komoly zenész , énekes, zeneszerző, és előadó.

Hihetetlenül tudja mit akar és nagyon tehetséges.

Az egyetlen dolog ami miatt más mint mondjuk Bono, vagy Mccartney az az extrém ruhaviselése, ami a 14 éveseknek szól.

Üdv...
Vendég 2010. 04. 30. 9:39
Let's pretend Lady Gaga is music. But not! haha
Vendég 2010. 04. 29. 21:38
Na újabb remek hozzá szólás egy olyan embertől aki úgy gondolja, h milyen sokat ért a zenéhez. Bevallom én nem értek a zenéhez, semmilyen hangszeren nem játszom, de ennek ellenére eltudom dönteni, h mi a jó a fülemnek és mi nem, és ha valamit nem szeretek, teszem azt 50cent-et akkor sem írogatok olyat sehova, h az amit ő csinál az nem zene...stb, mert ez csak egy vélemény amit pont leszar az össze rajongó és nem fogja őket eltántorítani tőle. Úgy gondolom, h ha egy énekes nézettségi rekordokat dönt meg, és több díjat is zsebre vág rövid időn belül akkor az csak jó lehet. És aki mást mond azt azért teszi mert nem szereti ezt a stílust és akkor úgy gondolja az szar is. Én férfi vagyok és én se rugdosnám ki az ágyamból...
Vendég 2010. 04. 29. 8:47
Senki sem ítélheti meg, hogy ki milyen zenét hallgat. Tehát titeket elítélhetlek, mert Lady Gaga munkássága nem jelent egyet a zenével. Az a leszbikus kijelentés meg egyszerűen undorító volt.
Látjátok ez a mai: szörnyű zenei izés, erkölcstelen életvitel (alkoholizálás, agresszív magatartásmód, stb.), nyitottság az elítélendő cselekedetekre...

Lady Gaga szőrnyű. A megállapítás igazságtartalma nem függ össze a zenei ízlésekkel. Egy komoly szakmai tudással rendelkező zeneszerző könnyedén elmagyarázhatja Lady Gaga zeneietlen mivoltát.

Kár ellenkezni az általam leírtakkal, mert az nem egy vélemény, hanem egy szilárd TÉNY!
Vendég 2010. 04. 29. 3:20
Az ár szerintem megéri a látványt!:) nem mindennap van itt!:)
Vendég 2010. 04. 29. 3:19
Bárki mondhat bármit!Kinek a pap kinek a paplan...senki nem kérte más műfaj kedvelőit, hogy igenis imádják Gagát!Én imádom mert laza és mindent és mindenki véleményét leszarja mint én! Az ő rajongói pont ilyen tipusú emberek! SZABADOK!!!
Ennyi az én véleményem! Én tuti ott leszek! nő vagyok de még az ágyamban is szivesen látnám, akkor mit szólhat egy férfi??? :D
Vendég 2010. 04. 28. 22:58
14.900 és 24.900 között vannak a jegyek... HÚZÓS!
Vendég 2010. 04. 28. 20:09
Guest @ 2010-04-28
komolyan mondom te nagyon primitív ember lehetsz, hogy jössz te ahhoz, h elítélj emberek millióit azzal, h milyen zenét hallgat?
azért mert ez nem a te stílusod nem kell ilyen nagyképűen ide írogatni. Én amiket leírtál azok közül egy dologgal se értek egyet....de azt észre lehet venni, h te csak egy alpári senki vagy aki kicsit többet hisz magáról
Vendég 2010. 04. 28. 18:22
Minden ember eldöntheti, hogy kit (és mit) szeret hallgatni. De az kétségtelen, hogy Lady Gaga egyáltalán nem ért a zenéhez. Nem képes olyan dalt létrehozni, kreálni vagy írni, ami egy zenéhez értő embert elkápráztatna.

A pop zene egyébként kizárólag a tanulatlan és/vagy átlag intelligenciával rendelkező emberek számára élvezhető műfaj. Zenei téren nem állja meg a helyét, az agyatlan rádiók, zenei TV-k palettáján tud csak kiteljesedni. Szánalmas - a műfaj, és a rajongói együttvéve.
Vendég 2010. 04. 28. 16:26
Szerintem LADY GAGA a legjobb és kész.
Vendég 2010. 04. 28. 10:11
nem tudja vki hogy mennyibe fog kerülni a jegy? ha vki tudja irjon e-mailt:
Vendég 2010. 04. 27. 18:49
figyelj,ha egyszer neked nem tetszik a zenéje akk ne hallgasd,másokat meg nem kell lebeszélni stb.azt már dontse el az ember saját maga h neki mien zene ill. zenei stílus tetszik
Vendég 2010. 04. 27. 18:42
Aki imádja, azt sajnálni tudom. Lady Gaga tehetsége jogosan megkérdőjelezhető! A zenéje számomra az egyszerű szeméttel egyenlő.
Vendég 2010. 04. 27. 11:54
Gagát csípem, a gagásokat nem... :)
Vendég 2010. 04. 26. 15:50
Jaaaaaj de jóó!!!! -imádom :)
Vendég 2010. 04. 26. 15:50
Jaaaaaj de jóó!!!! -imádom :)
Vendég 2010. 04. 26. 15:01
Remek hír, ott a helyünk! ;)

Fórum » MUSIC.HU » Hírek