Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Christina Aguilera: Not Myself Tonight klippremier

létrehozva: 2010. 04. 30.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 05. 06. 14:03
Gaga a divat ennyi...
Vendég 2010. 05. 05. 10:21
A Video Phone és a Telephone két különböző dal, különböző klippel! A Telephone klipjét valóban Akerlund rendezte, de a Video Phone klipjét Williams!
Vendég 2010. 05. 05. 7:46
A Video Phone-t Jonas Akerlund rendezte, nem Hype Wiliiams. Valamint a szám címéből is adódik a képi világ, hiszen anno Gagát támadták, hogy koppintja Christinát és ezzel csak visszavág, hogy igenis Ő az eredeti...
Vendég 2010. 05. 04. 15:07
A szám is nagyon rossz és a klipp is!Azt hiszi ha Gagát majmolja akkor sikeres lesz!Már lejárt lemez az a nő!!
Vendég 2010. 05. 03. 11:52
A szám nagyon jóóó *-* (L) de a klipben nagyot csalódtam.:/ Mindenki extrémebb stílusra vált?:/ Amúgy ez nem Gaga koppintás, hanem csak extém stílus.. ^^
Vendég 2010. 05. 03. 11:52
A szám nagyon jóóó *-* (L) de a klipben nagyot csalódtam.:/ Mindenki extrémebb stílusra vált?:/ Amúgy ez nem Gaga koppintás, hanem csak extém stílus.. ^^
Vendég 2010. 05. 03. 11:51
A szám nagyon jóóó *-* (L) de a klipben nagyot csalódtam.:/ Mindenki extrémebb stílusra vált?:/ Amúgy ez nem Gaga koppintás, hanem csak extém stílus.. ^^
Vendég 2010. 05. 02. 19:39
Totál egyetértek mindenkivel!!!

A fő baj az, hogy Christinának a hangja okán semmi szüksége nem lenne ehhez a fajta polgárpukkasztáshoz. Hogy másol vagy sem, az tényleg szubjektív (szerintem igen). Olyan izzadságszagú, hogy eddig a maga útját járta és a saját stílusát próbálta kialakítani, erre most BEÁLL A SORBA és csak egy lesz a tucatból... EZ FÁJ! Mert én sokkal ígéretesebbnek hittem a debütáló és a Stripped lemeze után... A Back To Basics nem tetszett és félve várom az új lemezt is. :(
Vendég 2010. 05. 02. 15:41
Totál Gaga nyúlás! Ennél lehetett volna eredetibbet is kitalálni. Csalódás! Gaga+ egy kis Madonna! És annyira nem durva!
Vendég 2010. 05. 01. 18:12
Szerintem nagyon cool a szám, igaz, h. koppintja Gagát, de nekem nagyon bejön,.majd elintézik ezt ők egymás közt :-)
Vendég 2010. 05. 01. 16:01
Christina szép és jól énekel, semmi szüksége nem volt rá, hogy bolondot csináljon magából :/

Azt meg sosem értetttem, hogyha valaki elmegy szülni, utána miért egy ilyen jellegű videóval kell visszatérni?

Erre a klipre elkéne egy korhatár karika :S
Vendég 2010. 05. 01. 15:06
szerintem eddig volt stílusa, a marilyn monroe-s, szőke, göndör fürtös, dívás dolog. ez viszont nemigen illik hozzá, sőt ezzel egy a sok közül, mondhatni közönséges.

a klip meg.. egyszer megnéztem. köszi, elég is volt belőle:)
Vendég 2010. 05. 01. 0:28
ócska ribanc
Vendég 2010. 04. 30. 21:22
Lady Gaga, Madonna és Gwen Stefani koppintás az egész klip. Ennek a nőnek van hangja és mégis beáll a sorba, mert nem tud egyéniség lenni. SZOMORÚ! Ne játssza egyik adó se, felesleges... BOTRÁNYOSAN ROSSZ!

Fórum » MUSIC.HU » Hírek