Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Celine Dion hosszú hallgatás után újra a popvilágban

létrehozva: 2002. 06. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 11. 16. 17:37
nagyon teszik a számotok meg van nekünk néhány számod dwdn mindig halgatom de cédén is meg van azon nézni is tudlak királyok vagytok
Vendég 2007. 11. 02. 13:46
Kedves Anett!
Nagyon sajnáljuk, ugyanakkor tiszteletben tartjuk véleményedet Celine Dion-t illetően, de azért, hogy a háttérinformációid ne legyenek hibásak, kérlek nézd meg, mitől is lett Celine Dion szupersztár, ugyanis a médiának semmi köze nem volt hozzá.
Abban a legnagyobb rajongók is egyetértenek, hogy a My Heart Will Go On tömegpszichózis volt, jobban felfújták, mint kellett.
Előadásmódja azonban elképesztően egyedi, és hangjában hatalmas erő rejlik.
Üdv.
celinedion.hu
Vendég 2007. 11. 02. 13:45
Kedves Anett!
Nagyon sajnáljuk, ugyanakkor tiszteletben tartjuk véleményedet Celine Dion-t illetően, de azért, hogy a háttérinformációid ne legyenek hibásak, kérlek nézd meg, mitől is lett Celine Dion szupersztár, ugyanis a médiának semmi köze nem volt hozzá.
Abban a legnagyobb rajongók is egyetértenek, hogy a My Heart Will Go On tömegpszichózis volt, jobban felfújták, mint kellett.
Előadásmódja azonban elképesztően egyedi, és hangjában hatalmas erő rejlik.
Üdv.
celinedion.hu
Anett 2005. 11. 24. 20:03
Átlagos, majdhogynem csúnya, szürke nő jól képzett, ám számomra színtelen, érdektelen hanggal! Egy-két számot kivéve unalmasak, egysíkúak a korongjai, előadásmódjában sincs semmi extra! Szerintem csak a média csinált belőle sztárt, nem hozott a könnyűzenében sem újat, sem egyedit!!!
Intelligens műfaj, Dion átlagosan képviseli. Nem értem, mit esznek rajta, mitől lett ekkora szupersztár - talán a Titanic dal óta! Kikiáltották: Celine Dion hatalmas tehetsék, csodálatos számokkal - szerintem ez csak tömegpszichózis! Biztos van - hisz nem vagyunk egyformák - akit megragad - számomra viszont halott madár.
Ebből a műfajból Barbra Streisand sokkal jobb, neki legalább különleges a hangja!
Vendég 2005. 05. 04. 22:25
A kedvec énekesnőm!! Elmondani se tudom mondani h. mennyire imádom!
2003. 05. 20. 0:00
Szerintem ő a legnagyobb díva.Gyönyörű hangja van.Egyszerűen elvarázsol.
Vendég 2003. 01. 19. 0:00
Gyertek és látogassatok el a magyar rajongói weboldalára is! A cím: http://www.celinedion.hu
Vendég 2003. 01. 10. 0:00
Nagyon tetszik a hangja,és csodálatosan énekel!
Szuper számai vannak!
Vendég 2003. 01. 07. 0:00
A legjobb énekesnő.Kedvenc videoklipem az I'm alive
Vendég 2002. 12. 28. 0:00
A kedvenc videoklipem tőle a New day has come.
Nagyon szép a hangja, kár, hogy csónak feje van.
2002. 06. 17. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek