Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Lady Gaga új albuma egy politikai üzenet lesz

létrehozva: 2010. 06. 22.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2011. 03. 27. 15:26
Maga, a műfaj, amit GaGa-ként szolgál nem tetszhet mindenkinek. Azonban a Művésznő, Steani Germanotta minden tiszteletet megérdemel és aki leszólja, az nem tudja, mit beszél! 24 évesen hányan tudnak így zongorázni, zenét írni, táncolni, énekelni, akcióművészkedni és edzéssel testet formában tartani? Kevesen! Aki mindezt tudja, az kritizálhat, többiek nem!
GAGA4EVER 2010. 08. 08. 23:13
1ÁLTALÁN NEM MADONNA-MÁSOLÓ KIS SENKI!!! Ő AZ ÉN DRÁGASÁGOM ÉS NEM TŰRÖM EL H VKI ÍGY BESZÉLJEN RÓLA!!! SZVAL FOGD BE A POFÁD!!!
Vendég 2010. 07. 22. 11:44
Naaa, azért evvel a Madonna-másolásos dumát hagyni kéne. Oké, tényleg sok mindenben hasonlít, sőt úgy tűnhet mintha koppintaná, de muszáj minden kamu netes cikknek bedőlni? Ezen kaszálnak a lapok h it háborogtok... ezt akarjátok? HÁ?
Vendég 2010. 06. 25. 7:59
Madonna-másoló kis senki
Vendég 2010. 06. 24. 14:55
egyetértek.. Én imádom GaGát, akinek meg nem tetszik az befoghatja!!
Vendég 2010. 06. 24. 14:27
Sztem ez is sikerülni fog és hiába utálják sokan Gagát a ruházata és viselkesése miatt ő akkor is egy nagy sztár neki ez áll jól meg hát ki tudná elképzelni egy szűzies imidzsben nem?????

Fórum » MUSIC.HU » Hírek