Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Christina Aguilera: Bionic (RCA Records)

létrehozva: 2010. 06. 22.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 08. 22. 8:30
Szó szerint rohantam megvenni az albumot,megjelenésének másnapján. Megvettem eredetiben,mert ez az album nem azt érdemli,hogy a netről leszedjem,nem támogatva ezzel Christinat,és ezt a csodálatos albumot. Egyetértek az előttem szólokkal,ez az album csodálatos,fenséges,vad,energikus. Szerintem eddig ez az album a legjobb,2010-ben! :)
Vendég 2010. 06. 28. 12:16
Bevallom féltem attól,vajon nem koppintja-e le gagát..de a félelmem alaptalan volt.Christina tudatosan felépített albuma ez, ami nagyon sokszínű mégis összerendezett kerek egész.
Nem hiszem el , hogy bukni fog!
Vendég 2010. 06. 25. 8:07
Iszonyatos jó album!!!!!!!!! Lájk, lájk, lájk.

De az egészben nekem az a géz, hogy Christina 2006-ban (!!!!!) már azt nyilatkozta, hogy ebbe az irányba megy a következő lemezén. Gaga pedig csak 2008 végén bukkant fel.

Én bírom GaGa zenéjét is, de nekem most kicsit sok belőle, hogy két éve már csak ő van és Beyoncé. Szerintem kicsit kellene pihenni, mert egy idő után mindenki megunja őket. Télleg nem bántani akarom őket, de pihenhetnének 1-1,5 évet.
Vendég 2010. 06. 23. 20:09
a lemez kétfélesége: az egyik a külső, a felszín (a pörgős, a szexi) a másik része a lassú, lírai (ami a lelke). az elején van a felszín és minél tovább haladsz annál inkább megismred őt, és annál inkább többet tudhatsz meg róla, egyre bensőségesebb dalok követik egymást... a borító arca is ilyen 2 fél, 1 egész. mindenki más kifelé, és más amikor biztonságban érzi magát azokkal akik elfogadták őt, akiket szeret...
Vendég 2010. 06. 23. 4:54
tetszik, gyönyörű hangja van christának valóban. de nekem annyira fura ez a hatalmas ego amit majdhogynem végig mutat. hát én az alacsony önértékelésemmel most picit kicsúsztam az album hangulatából de nagyon tetszik és remélem hogy sikere lesz. :)
Luxi 2010. 06. 22. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók