Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Muse: „Eladtuk a lelkünket”

létrehozva: 2010. 07. 16.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

netta12 2012. 10. 10. 15:02
Egyet értek: Muse forever!!:)) éés jönnek Budapestre november 20-án!! Koncert a Sportarénában!!
Nektek melyik a kedvenc számotok??
http://www.youtube.com/watch?v=MTvgnYGu9bg&feature=relmfu
Vendég 2010. 10. 11. 21:15
Teljesen megértem őket. Az első részben még jó volt, hogy benne voltak, de ott kellett volna megállni...
MUSE FOREVER!:D
Vendég 2010. 07. 24. 23:08
Én örülök, hogy a Muse így gondolja, a Muse zenéje tényleg nem méltó egy tinifilmhez!
Vendég 2010. 07. 24. 8:24
Ez nagyon szomorú,h ilyen "hálátlanok"...:S főleg Steph-nek! Én imádom őket,és igen,csak a film miatt ismertem meg őket. Én nem nézek reggeltől estig MTV és annak társait,így egy rakás emberrel együtt nem is ismerhettem meg őket egész eddig. És meg kell hogy mondjam,h gyűlölöm a filmet!!! én a könyvet olvastam előtte,nem volt akkor még semmilyen tömegvámpírimádat meg tömegrajongás! nagyon sajnálom,h emiatt a film miatt most egy csomóan utálják magát a Twilight saga-t..:( A gitáros is csak a filmet látta...nem csodálom,h nem volt kíváncsi a többire..a könyvet kellett volna csak elolvasni és kész. Na meg ahogy Kristen Stewart játszik...jesszusom..szörnyű színésznő!!! itt gyökerezik az egyes körökben a film iránti un szimpátia(egyes körökben).
Vendég 2010. 07. 17. 21:12
Hát... Vannak jó számaik, de nem az igaziak. Annyi szent hogy sajátos a stílusuk! Viszont igazat kell adnom a tógitárosnak, mert Amerikában és Kanadában isszonyúan nehéz befutni :S

Fórum » MUSIC.HU » Hírek