Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

A nézőknek nem tetszett Szeleczki Dávid produkciója?

létrehozva: 2010. 11. 13.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 12. 23. 0:30
Szerintem nagyon jó a Dávid,sokkal jobb mint SP v Fluor és ha valaki az ellenkezőjét állítja az menjen be a Megasztárba és jusson el legalább addig mint Dávid!!!!
Vendég 2010. 12. 16. 16:10
Szerintem nagyon igazságtalan volt mert nagyon hősies volt és hősiesen küzdött de én örülök, hogy eddig is eljutott!!!
Vendég 2010. 11. 26. 14:22
Dávidnak igen is van hangja.Szuper jó énekes és nem csak tini lányokból áll a rajongó tábora ha olvasnál újságot akkor rádöbbennél arra hogy ő nagyon tehetséges énekes.És Nagykőrösön ő a MEGASZTÁR de szerintem máshol is!!! Szuper vagy Dávid!!
Vendég 2010. 11. 16. 16:46
hipohonder senki.nem veszi észre senki?mindig valamit kitalál hogy miért gyenge.de ő alapból gyenge!a rajóngó tábora tábor meg csaj hülye csajokbol áll akik meglátnak egy csini pofit és máris el vannak ájulva akárhogy énekel.bátran merem állítani hogy az gimnáziumom zenekarjának tagjai egyenként lesöprik őt.szörnyű... mi lsz igy 3 év mulva? egy hamis szemét kupacot fogunk zenének hivni? köszönjük sok degenerált tini lány.

Fórum » MUSIC.HU » Hírek