Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Susan Boyle: The Gift (Sony Music)

létrehozva: 2010. 11. 18.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 11. 21. 10:03
ez egy tr**gya lemez, hiába fényezik egyesek... a nő hamarosan megy a süllyesztőbe
oda való amugy!
Balajti Péter 2010. 11. 20. 16:37
Kedves Guest! Nem gondolom, hogy más által írt dalt könnyű elénekelni. Egyúttal ajánlom figyelmébe a Cohen-kritikámat. A (név nélküli) személyeskedését pedig visszautasítom.
Vendég 2010. 11. 20. 16:23
Igen, valóban sértő volt!
Egyáltalán nem értem, miért kell az "énekhangbéli teljesítményükön" lovagolni - ez még most is ott van a cikkében.
Cohen és Cave messze igényesebb, jobb, sokoldalúbb MŰVÉSZ (így nagy betűkkel), mint ez a tehetségkutatóban hirtelen és szerintem kissé oknélkül felkapott hölgyemény. Majd nézzük meg 30-40 év távlatából, hogy ő mit működik?? Szerintem közel nem annyit mint Cave és főleg Cohen. Könnyű a mások által írt dalokat elénekelni. Ugye ebben egyetértünk?
Esetleg ajánlom pl. hogy Cohenről írjon egy teljes életét átfoglaló cikket. Talán még Ön is meg fog lepődni azon, hogy ő mekkora tehetség és művész. Azután lehet hogy kisebb lendülettel fogja majd isteníteni ezeket a tehetségkutatós sztárocskákat, akik percek alatt úgy elszállnak maguktól. Míg Cohen a mai napig egy szerény, alázatos ember (volt szerencsém ott lenni koncertjén).

Persze ha Önnek úgy tetszik, akkor éltesse ezeket a felkapott emberkéket, de attól még nem kell mást, sem a művészt, sem a rajongóit megsérteni azzal, hogy leszólja őket. Jön a karácsony, a szeretet ünnepe. Ugye nem ilyen lelkülettel készül a családi összejövetelekre???
Üdvözlöm!
Balajti Péter 2010. 11. 20. 8:44
Kedves Guest! Visszaolvasva valóban sértőnek is tűnhettek soraim, ezért pontosítottam, finomítottam a kritika érintett részét.
Vendég 2010. 11. 19. 21:38
Susan Boyle nem egy nagy szám, a lemez pedig gagyi, nekem abszolút nem tetszik és nagy csalódás volt! Közel nem olyan jó, mint amennyire fényezik!
Vendég 2010. 11. 19. 21:37
a Perfect Day és a Hallelujah egyaránt olyan dalszerző-előadók munkája (Nick Cave és Leonard Cohen), akik korlátozott énekhangbéli teljesítménnyel rendelkeznek

EZT VONJÁTOK VISSZA!!! A KÉT ZSENIÁLIS ZENÉSZ, CAVE ÉS COHEN NEVÉBEN KIKÉREM MAGAMNAK!!!!
SZEMÉTSÉG ILYET LEÍRNI! MEGHALLGATNÁM HOGY A CIKK ÍRÓJÁNAK MENNYIRE KORLÁTOZOTT A HANGJA???????????????????????
Balajti Péter 2010. 11. 18. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók