Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Michael Jackson: Michael (Sony Music)

létrehozva: 2010. 12. 13.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2011. 06. 18. 1:43
Én egy nagyon nagy MJ-fan vagyok,és alap,hogy megvan nekem a Michael c. lemez.Már nem is említeném,hogy az egészet végigsírtam...Szerintem is a Behind The Mask a leggyengébb...
Vendég 2010. 12. 27. 14:20
Szerintem KIRÁLY a lemez!
Vendég 2010. 12. 22. 7:41
Csatlakozom az előttem szólóhoz!!! A kritika teljesen korrekt :) ! MJ forever
Vendég 2010. 12. 16. 5:56
Péter teljesen korrektül írta le a véleményét az albummal kapcsolatban. Nem is értem, hogy miért kellett megszólni. Emberek, Péter, gondolom kritkius, szóval neki ez a dolga. Örüljünk, egyelatlán, hogy most nem bántotta senki Michaelt. Kedeves "fikázó" quest! NEm értem meg, hogyha te nagy MJ fan vagy, akkor mit tanított neked Michael? Hát biztos nem ezt a hangnemet és viselkedést.
Visszatérve örülök ennek a szép írásnak, és tök jó, hogy végre eltűnt belőle a jacko-zás. Köszönöm :)
Balajti Péter 2010. 12. 15. 18:55
Kedves guest!

Nem böfögtem, a véleményemet írtam le, amit viszont azzal kapcsolatban megfogalmaztál azt nem minősítem, a stílusod megteszi helyetted. A Breaking News ritmusa és effekjtei idézik az In The Closetet. A Childhood első volt Spanyolországban és Új Zélandon.A Hollywood Tonight-ról sem feledkeztem el, szerepel a cikkben. Igen, számomra a Behind The Mask a lemez talán leggyengébb felvétele.
Vendég 2010. 12. 15. 15:56
Mekkora baromságokat írt ide Péter! A Brfeaking News a 91.es In the closet ből mertit? Hol? Ember! Hol?

A Childhood több listán első veolt? Hol . Ember! Hol?A Nehind The mast alegkevésbé sikerült? Pont hogy az a alegjobb, dallamos, zseniális, fülbemászó. extra. A MJ honlapon is az első 3 legkedveltebben van!

Megfeledkeztél az alb um második legjobb daláról említést tenni: Hollywood Tonight!

Szerintem fogalmazd meg újra ezt az egészet imít ide böfögtél!

NJ a kírály. Normálisabb krítikát érdemelne!!!!!!!!!!
Vendég 2010. 12. 14. 22:54
MICHAEL JACKSON A POP KIRÁLYA!

IMÁDOM AZ ÚJ DALOKAT!
Balajti Péter 2010. 12. 13. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók