Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Koncertet ad karácsonyra Ákos

létrehozva: 2010. 12. 15.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 12. 18. 21:58
Nem, de szerintem nem is ez a lényeg. Nekem és sok más "föld alattinak, utált elemnek" titulált alak sokkal hitelesebbnek és jobbnak tartja az underground réteghez tartozó zenészeket, zenéket. Egy gazdag ember egy saját stúdióból tényleg nagyon hiteles, ha okoskodik, meg bölcselkedik, mondjuk hogy el lehet innen menni... amúgy persze, ő is eljutott oda, nincs is ezzel semmi gond, de inkább üzletembernek érezzük jópáran, mint hiteles muzsikusnak... mert nem a tökéletesség a lényeg, hanem az eredetiség, a mélyről jövő, érzelmekkel teli ZENE. Harmónia, és improvizáció! Ez az igazi muzsika... de úgyis válaszolsz valami nagyon okosat, úgyhogy nem koptatom tovább a számat. Védd meg Ákost, mert szegény még rajongó nélkül marad...
Balajti Péter 2010. 12. 17. 19:15
Ha jól számoltam idén nyolc cikkem jelent meg Ákosról (ebben hírek, DualDisc Maxi, CD/DVD, DVD kritika is szerepel), ha átlagot számolunk másfél hónapra jutott egy anyag arról az eladóról, aki jelenleg a MAHASZ Top 40 album, DVD Top 20 és Single Top 10-es listáját egyaránt vezeti egy-egy kiadványával. Szerkesztőként úgy gondolom, egy ennyire kedvelt előadó megérdemli, hogy írjunk róla. Ja, a dec. 16-i koncertről hamarosan beszámoló is lesz a music.hu-n. Ha nem kedveled őt, olvashatsz más művészről és kiadványról, már a nyitóoldalunkon is. Egyébként tudnál mondani még egy előadót, akinek a fenti bravúr sikerült?
Vendég 2010. 12. 17. 15:32
Neked fizetnek, hogy ennyit írsz ákosról?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek