Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Gratula Tankcsapda!

létrehozva: 2002. 08. 22.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Eszter 2006. 05. 17. 18:39
Hát nekem a kedvens albumom tőlük a Punk&roll.. asszem ebből világosan kiderül hogy az ujabb cuccosukért nem vagyok nagyon oda.. PL az uj számuk (Nem kell semmi) nagyon nem teccik. Kisstadionba sem megyek el pl. Nah mindegy, azért tisztelem őket. CSak nem a kedvenceim.
Vendég 2006. 05. 17. 13:26
Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526


alvajárók-kozsó
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates, Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven, Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean, Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway, Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue, Faith Euans,
Josh , Dj bobo, East 17, Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5 db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help, Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter, Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril, Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta, Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills, East 17, Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter, Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, Take That-óriásposzter egyedi, East 17 óriásposzter egyedi, Ace of base óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, a-ha, Michael Schumacher, Jóbarátok, Ákos
hotrod 2005. 11. 04. 13:29
divatrock...?
Vendég 2005. 11. 04. 11:45
a tcs sz.ar divatrock lett az utóbbbi idöben:((pedig régen jók voltak:)
GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tinka
Vendég 2005. 11. 03. 23:44
Én is gratulálni szeretnék a tcsnek!!!

HOGY EKKORA DIVATROCKEREK LETTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lukács 1 hülye f@_sz lett!!!!!
viki 2005. 10. 30. 13:50
Most épp az Ember tervez c. albumukat hallgatom. Össze se lehet hasonlítani az Élni vagy Égnivel. Az egyszerűen annyira szar, és anyira divat, hogy szinte el sem hiszem, hogy azt is ők csínálták.
Vendég 2005. 10. 29. 13:56
én nagyon birtam a tcs-t de mostanában elég (hogy ugy mondjam)discos számokat nyomnak.....ami most tetszik:Azt mondom állj.......de a többi már nem vmi jó.................szerintem
Vendég 2005. 10. 28. 18:29
figyeljetek. a TCS már szinte történelem a magyr rockiparban, és én is egyetértek, hogy az utóbbi albumaik eléggé gázok, de nem szabad ezért elásni azt amit eddig összehoztak
Vendég 2005. 10. 25. 11:29
Mackóseggluk
Vendég 2005. 10. 25. 11:27
halvalagszar
Vendég 2005. 10. 24. 23:20
Egyet értek!!! Szerintem is a Zaj ig jó a tankcsapda!!! És Lukácsot elvakította a pénz.... nemtudta feldolgoznia sikert és csak hajtja hajtja a pénzt.... sajnos divatrockerek lettek belőlük.. kárértük mert tényleg nagyonjó zenekar volt!
Vendég 2004. 11. 14. 8:02
"A gyere mond el"az jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 11. 13. 21:20
A tcs-t elvitte a pénz utáni vágy már régen nem arról szól a zenéjük amiről régebben. Sőtt kis picsák éneklik a dalaikat a MC-donalds- ba menet Az uccsó jó albumuk a HA ZAJT AKARTOK volt aztán bejött az az új dobos és onnantól hányni kell. A tcs feláldozta az elveit a kabzsiság oltárán Szerzett pénzt rajongókat de ami a lényeg azt elvesztette.
Vendég 2004. 11. 13. 14:09
álj álj álj ilyet többet ne csinálj
Aspartia 2004. 11. 06. 0:15
hát egyre több a divatember, és ennek a csapda áldozatául esik...ők megmondták, hogy kis létszámú rajongótáborral is beérik, nem a pénzért csinálják...na persze eből mi igaz, mi nem, de szentem egész őszinték....na jó inkább nem mondok semmit...most a 15 éves évforduló után úgyis szünetelnek egy nagyot, és nézzük meg az új albumot, ami nem mostanában lesz...mellesleg ők (mármin a tcs) aszonták, hogy ezt az eddigi legjobb albumuknak érzik...nah....szentem vót jobb is ;)

hát igen, az örökké tart az egy érzelmes szám...rosszabb napjaimon hallgatom, de mostanában Manson-ra kattonok...(ja ezalatt meg nem a Personal Jesust értem ám)
Vendég 2004. 09. 17. 0:00
Pogózni nem szoktam:na ez azér nem pont igy van... /idönként reflexböl letagadok mindent, amit mondanak nekem, védekezömechanizmus, bocsi.../ Fekete Fény...
Vendég 2004. 09. 17. 0:00
hali...
Én vok az utóbbi időben emlegetett Guest...(igen, tudom h minden nem regisztráltnak ezt írja ki...)
ja, felfogtam... :)
Egyébként: Pogózni NEM szoktam, a Lopott könyvek, az Egyszerű dal, a Négy meg a Kicsikét a kedvenc TCS számaim, nem azért nem jön be az örökké tart, mert van benne érzelem, hanem nem, mer nem, nemtom, na mind1.. Egyébként ez nálam eléggé hangulatfüggő, most éppen annyira nem is utálom, sőt.. :)))
'ébként Fekete Fény a becses nevem... :)))
CARMEN666 2004. 09. 16. 0:00
jó,hát az igaz,h régebben minden eredetibb+jobb volt pl. tcs-én+junkiesen kívűl a metallica! meg még sorolhatnám.... de az örökké tart szentem nem rossz szám,attól,hogy nem olyan,mint a többi? csak mert van benne érzelem és nem kell rá egyből pogózni már szar?! ehh.... akkor szerinted guest az egyszerű dal is szar? meg lopott könyvek? azokon se tudsz ám pogózni.... meg különben is! én nagyon értékeltem james root (slipknot gitáros) mondandóját,miszerint kell a változatosság,persze nem divatot kell teremteni,de kell valami más...amitől nem lesz unalmas,hogy évekig ugyanazt a stílust majmolják!persze itt nem arra gondolok,h ha most van pl egy punk zenekar,az holnaptól rockot játszon,hanem pár dallamlejtéssel v pici változtatással változzon a cucc,ettől még ugyanazt a múfajt képviselhetik,csak a hangneme lehet más...szerintem ez nem gáz. nemtom,nagyjából feltudtad-e fogni amiről pofázok neked?
Carmen 2004. 09. 11. 0:00
Na na na!!Ne lotyózz le senkit jó Guest!!!Én bizony az első sorokban tombolok a Junkies-on!!!És nem azért síkítunk mert azt képzeljük mi vagyunk a legnagyobb Rockerek a földön hanem azért mert kurva jól érezzük magunkat!
És tényleg igényes zenét játszanak!!!
Vendég 2004. 09. 10. 0:00
Lehet ám fikázni va TCS-t, én is szoktam, DE amikor 10 (azaz tíííz) éves voltam qrvára bejött, a régebbi albumaik baromi jók voltak, de az Élni vagy égni bammeg annyira szar, hogy az nem igaz, mostanában olyasmiket hallgatok, h Cradle of Filth meg ilyesmik, de méég mindig szoktam Tcs. Ember tervezt hallgani, viszont az Örökké szar meg egy annyira szar szám, mintha nem is ők írták volna, hanem mondjuk vmi Romantic kaliberű szarság...
.
Ja és a Jumkies szerintem 1 baromi igényes zenekar, én szeretem
Vendég 2004. 08. 16. 0:00
......na:az alvin bármi, csak nem punk.Képzeljétek el Alvint meg a csajt (hogy hívják?), amint épp egy rendőrrel verekednek...vagy ülnek kb két évet a börtönben.....
a junkies: az összes kis lotyó visít a koncertjükön, mintha jól néznének ki vagy valami, meg ismerik a junkiest, aztán már nagy rockerek, azt sem tudják, mi az a CPg, QSS vagy a mostaniak közül pl. Csók és könny vagy Nesze
de kinek mi kelll
A Tankcsapda...régen jó volt,....mondhatni eredeti,...de most....ugyanaz mint a junkiessal, csak ez még rosszabb...lásd VIVA!!!
Neo 2003. 04. 28. 0:00
Ide figyelj Guest az Alvin van akinek tetszik van akinek nem én ezzel nem fogok veleld leállni kötekedni veled!Nekm bejön és szarok rá mit gondolsz!!!!!Söt........tetszik a Blink-182,Sum-41,Nickelback!!!!!Teszek a te véleményedre!!!Így van ez a Tankcsapdánál van akinek tetszik van akinek nem!
Vendég 2003. 03. 24. 0:00
kurva jó a TCS

ISTEN
Vendég 2003. 03. 24. 0:00
A tankcsapda kurva jó.
Vendég 2003. 02. 15. 0:00
baromsagokat irtok
az alvin ugy szar ahogy van voltam par koncertjukon ferni nem lehetett a 12 eves kis hulyegyereketol akik ket sortol fejrealltak, az enekes is egy kis torpe a mikrofont nem eri fel de arrol enekel hogy kit ver meg a lepcsohazban meg ilyesmi, vicc az egesz.
a nirvanat inkabb grungenak neveznem, egyebkent meg jo kis mtv slagereket irtak,,,
az exploited meg punknak akarja eladni magat mintha koze lenne hozza oszt kozben a zene tistza hc egyebkent is uzlet emberek azok mar nem zeneszek, utolso albumok a beat tha bastards 96ban jott ki azota mgelnek a 4000forint belepos koncertjeikbol meg hatszazhatvanhat valogatas lemezukbol
Vendég 2003. 02. 04. 0:00
Csa annyit,hogy most is TCS-t hallgatok..A buli most kezdődik el.
A Nirvana hangulat-zene.
Zora
Vendég 2003. 01. 30. 0:00
Szövegileg király, zeneileg szar!
Vendég 2003. 01. 27. 0:00
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de a TCS-ről anyit hogy ezek az új számai inkább ezek a discos szarok nem mondom hogy rosszak de ezek már a discos szarokra mennek a r&r rugoja a kedvencem és inkább ez a régebi csapda mert aabban még jól nyomják és szeretem őket, amugy szerintem még az Expoited és a Nirvana a jók ez a kétt együtes még normális rockot játszik és ez az igai. Enyit roluk a töbi pedig valami utánzos szar.
Vendég 2002. 12. 31. 0:00
már bocs, de az ok h a junkies szar és a TCS is kezd gyengülni, de Alvin, meg Exploited abszolut nem az, sőt picsa se... ők nem hasonlíthatok egy kis geci junkieshoz!!!
Nirvanaról meg nincs külön9ösebb véleményem
ALVIN!!!!
Vendég 2002. 12. 12. 0:00
Tankcsapda >>cool
Vendég 2002. 12. 10. 0:00
Ismerem őket,kurva jók!!!
Vendég 2002. 12. 10. 0:00
Csepel Művek!!!!!!!!!!
Vendég 2002. 11. 23. 0:00
Tankcsapda, junkies, alvin, nirvana, exploited, picsa
Ha valaki ezek kozul ket zenekart szeret az mar biztos divatrocker.
Na de komolyraforditva.
1. A tankcsapda nem punk rock
2. Az hogy ok a legnepszerubbek meg nem jelenti azt hogy ok a legjobbak
3. A tankcsapda is csak azota ekkora sztarzenekar miota nyomjak oket a mediak, a rnr rugoja elott is nepszeruek voltak de azota mar kicsit tulzasba vittek.
Ja es nekem senki se irja hogy menjek el egy bulijukra mert mar lehet akkor voltam csapdan amikor sok kis kocsog itt meg seholsem, ja akkor meg a csapda koncertre foleg rockerek jartak. Ma mar tancolni se lehet mert ott van egy csomo diszkos geci akik lejonnek a mennyorszag turiszt meg az ez az a haz miatt .
Vendég 2002. 11. 20. 0:00
az 1 jon nagy fasz aki fikazza a tcs-t........!mert kurvajok szerintem!!
a junkies meg sem kozeliti oket!!
Vendég 2002. 11. 16. 0:00
Mindezek ellenére a számok & szövegeik jók,szeretem hallgatni őket,de a koncertjeiket feldobhatnák egy kis változatossággal!A Junkies egy primitív banda,egy koncerten voltam,azon is utoljára!Másról sem szólt az egész,mint saját maguk trágár isetnítése félpercenként!
Vendég 2002. 11. 16. 0:00
Osztom azok véleményét akik szerint a Tcs egyre gyengébb.Szinte mindegyik Bp-i koncrtjükön ott vagyok/voltam & azt tapasztalom,hogy mostanában mindig ugyanazokat a számokat adják le.Lassan eljutok odáig,hogy nem járok koncertre csak 2 évenként,mert így nem lesz olyan feltűnő a hasonlóság!
Vendég 2002. 11. 12. 0:00
I'M THE GUN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2002. 11. 12. 0:00
Mindenki elkussolhat aki fikázza a TCS-t!!!
Én minden évben ott vagyok a Szhelyi konzertjükön..
És KURVA JÓ BULIKAT CSINÁLNAK!!!!!!!!!
ÉN VAGYOK A FEGYVER!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2002. 11. 07. 0:00
Mert nem adják el magukat ,de barom
Vendég 2002. 11. 07. 0:00
kis taknyok hogy mertek kritizálni,hol voltatok 89-90 ben?Nektek ez a zene ajándék. ...Igaz nekem is. Lemmy forever.
Vendég 2002. 11. 01. 0:00
Szerintem meg egyre gyengébb a tcs...
Vendég 2002. 10. 28. 0:00
Jó a tankcsapda
Vendég 2002. 10. 17. 0:00
...tekerek aztán szívok és fújom a füstjét...
Vendég 2002. 10. 17. 0:00
szar???????? latogass el a weboldalukra, nézz ki magadnak egy koncertet, menj el és azután még írjál egyszer
Vendég 2002. 10. 16. 0:00
Szar!!!!!!!!!!
2002. 09. 29. 0:00
a tankcsapda a legjobb,és mindenki elkussolhat
Vendég 2002. 09. 26. 0:00
Tankcsapda a király! Voltam kint a Fesztergomon, hogy lássam a koncertet, kurva jól nyomták.
Vendég 2002. 09. 20. 0:00
Szerintem a Tankcsapda a legjobb magyar punk-rock együttes! Csak így tovább fiúk! Várjuk az új lemezeteket és az oltári nagy bulit ígérő koncertjeiteket! Ezer puszi Lacinak, Cserenyének és Fejesnek!! Anita
Vendég 2002. 09. 17. 0:00
Szerintem a Csapda visszaesett, nálam végülis már nem annyira jön be.A Junkies szerintem jobb!
Vendég 2002. 09. 13. 0:00
Tankcsapda rules!!!!
Vendég 2002. 09. 13. 0:00
jöjjön már valami jó Tank-os emberke, s mondjon valami jót!!!
Vendég 2002. 09. 13. 0:00
azt hiszem rossz helyen vagyok..."semmi eletfiling" ? na jo, ha valaki ebben nem érzi az "életfílinget", annak minden részvétem. Különben is mit keresek én.
A Tankcsapda a LEGJOBB, ha valaki nem tudná... "kapd be e horgot... a többit én elintézem"
kárpátidia 2002. 08. 29. 0:00
a tankcsapda egy primitív szar.
semmi életfíling, de van, kit kielégít.
Vendég 2002. 08. 27. 0:00
ha valaki olyan szavazást szervezne, hogy béna-e a tankcsapda, fogadjunk, hogy fölényes IGEN válasz lenne
Vendég 2002. 08. 27. 0:00
Ebből a semmi kétszáz szavazatból amúgy sem lehet semmi következtetést levonni...
Vendég 2002. 08. 26. 0:00
A Tankcsapda csak hangyafing rock, egyre puhábbak, de végülis rocknak még hívhatjuk.
A szavazás meg szar volt, elég szomorú hogy a szavazáson induló zenekarokat nevezitek rocknak. A FFabrik alapból nulla. Össze-vissza ordibálnak.
Ebben a műfajban olyan kezdeményezzen szavazást, aki ért is hozzá!
Traubiszadó 2002. 08. 26. 0:00
Elég szerencsétlenül lett összeállítva a szavazás mert a Republicot és a Quimbyt nem kellet volna bevenni mert nem kimondottan rockcsapatok. Ebből kiindulva nem is igen leheet összehasonlítani őket. A másik probléma hogy mit értünk legjobb alatt? A fentiek közül mint zenészek a Tankcsapdáék a 2. legroszabbak. Én pl. a Quimby-re szavaztam de biztos voltam benne hogy a Tankcsapda fog nyerni. Ha így hagynánk mindent csak a rock-ot cserélnénk le alternatívra akkor a Quimby győzne. Ha pedig az lenne a szavazás neve hogy a legjobb blues zenekar és választani lehetne a következők közül:
Romantic, TNT, Hobo, Ágnes Vanilla, 100 folk celcius
biztosan Hobo nyerné. Tehát adott esetben a legjobb az lett volna ha "A legjobb hazai rockcsapat" helyett "Az alábbiak közül ki a legjobb" megnevezést választják a szavazásnak.
Vendég 2002. 08. 23. 0:00
hisz annyira jó számaik vannak... kiknek is?
Pet 2002. 08. 22. 0:00
A legjobb hazai rockcsapat 236 szavazat alapján a Tankcsapda, aki főlényesen verte a többi indulót.

JUNKIES 7% (18)
QUIMBY 17% (42)
FRESHFABRIK 10% (25)
TANKCSAPDA 48% (115)
REPUBLIC 15% (36)

A számokból úgy tűnik, nehéz neki ellenfelet találni...

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal