Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

Amator zenészek

létrehozva: 2002. 08. 26.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

pidva 2013. 12. 15. 13:00
Sziasztok .Producert vagy egy mentort keresek.

Katt a linkre:http://www.youtube.com/watch?v=WkprUIXtgZk

elérhetőség:
katula8 2013. 12. 11. 17:54
Énekes kerestetik!
Budapesti hip-hop, trip-hop, funky és jazzes alapokat felvonultató fiatal banda keres női énekest!!!!! Fontos, hogy ne legyen berögzült irány amit követne, legyen alkalmazkodó képes, és tudjon dolgozni, ha kell. Az alábbi felvételek lehetnek irányadók. https://soundcloud.com/under-the-ground
A felállás eddig 1 gitár 1 dob 1basszer és 1 ének/rap, ehhez kéne még egy énekes.
Jelenleg a munka elején vagyunk, úgyhogy alakuló képes a dolog.
Énekesek jelentkezését várjuk!!!!!!!!
zardanorbert 2012. 11. 02. 8:49
Sziasztok! Gyerekversek megzenésítésével foglalkozom,és zenekarhoz keresek mindenféle hangszeren játszó emberkéket, énekest. Sülysápiak vagy a környékén élők a próbák szempontjából előnyösebb helyzetben vannak de minden érdeklődőt szeretettel fogadok. Akit érdekel a műfaj a youtubon bele leshet az ESti mese vagy a Karácsonyi történet c dalokba. Tóth János írta és én zenésítettem meg. Szeretném ha a dalok egyszer élőben is megszólalnának, ehhez keresek zenész embereket. Üdv mindenkinek: N.
zenemanó 2012. 09. 10. 13:49
Sziasztok!

A Janis Pubban amatőr zenészek számára tehetségkutató indult. Az első helyezett 100.000 Ft értékű vásárlási utalványt nyerhet!

További részleteket facebook oldalukon megtudhattok:
http://www.facebook.com/notes/janis-pub/-janis-pub-tehetséges-zenekarok-versenye/439849909387313
Hobbi zene 2012. 06. 22. 13:56
Party zenekar alapításához amatőr 30év feletti zenészeket keresünk Székesfehérvár és környékéről.

Gitáros-Énekes. Retró Zene

Érd: 06 20 9 436 038
Muki 2012. 05. 22. 19:03
Lemaradt az elérhetőség:
Muki 2012. 05. 22. 18:56
Nyugdíjas gitáros, hobbyzenéléshez Budapesten partnereket keres.
Otto 2012. 05. 19. 19:13
Hi mindenki!

"Kezdő" énekes vagyok, és szeretnék bandát alapítani. Ehhez keresek:

-basszus gitárost
-szólógitárost
-dobost
-billentyűst

Komoly szándékaim vannak és szeretném ezt megosztani azokkal a komoly emberkékkel is,akik esetlegesen jelentkezni fognak nálam :) 1 elvárásom van mindössze: tudj autodidakta módon játszani,"tanulni"...magyarul ne szenvedj azért egy dallamal heteket :)
Én is fejlesztem önmagam,de hálistennek amit tanulni nemlehet az megvan... :) Amit viszont sose árt tanulni sőt kell is,azt tanulom is. Karriert szeretnék építeni és hálistennek mivel van valamilyen szinten zenei múltam ezért teljesen a nulláról nem kell indulni. Amíg elnem érjük azt a szintet,hogy kishíján a mindennapjainkat veszi el az életünkből a zene (ami a legjobb lesz és remélem elérjük),addig én menedzselem a bandát plussz egy ismerősöm aki komoly HD minőségű videóklippet is tud intézni,esetlegesen TV-be médiába bejuttatni,PR,stb. Alternatív Rock-ot szeretnék mindenáron,dehogy szűkítsük és egyértelműbbé tegyük a kört pl.: Muse vagy Coldplay...NEM másolok mert annak értelme és jövője sincs,de mindenkinek van egy irányadója még a sztároknak is. :) Ami biztos,hogy valakinek olyannak kell lennie a bandából aki helyet tud biztosítani...ha senki sem fog tudni akkor sem csinálunk problémát belőle max .bérlünk helyet. Vannak korrekt helyek. Mivel mindent egyszerre én sem tudok tanulni ezért a dalszövegírást is mást fogja végezni helyettem egyenlőre,de erre is szeretnék rátérni minél hamarabb majd azért,mert egy énekesnek illik és vannak igenis érzelmek amiket szívesen papírra vetnék....és nem utolsó sorban...olyan jelentkezzen akinek van cucca és imádja a zenét, az élete a zene és amit csinál. :) További szép napot!

Üdv.: Ottó
jelentkezni :
balika 2012. 04. 22. 21:27
Sziasztok!

Keresünk basszerost.

Angol dalokról lenne szó, pl. Bruce Springsteen, és más előadók, pl. country műfajban, de a dalok átdolgozva már popzeneként hangzanak.

Ezeket kezdtük többek között pl feldolgozni:
http://www.youtube.com/watch?v=AWjzCFAAaw0
http://www.youtube.com/watch?v=roqhd3yG3Qk
http://www.youtube.com/watch?v=LIgcBBxjgwE

Ezen kívül készülnek lassanként saját dalok is..

Jelenlegi felállás: gitár-ének, billentyűs, szólógitár
Próbák: 3. kerületen belül lennének.

Elsősorban Olyan embert keresünk aki:

+Nem ebből akar pénzt keresni, nem profi mert mi sem vagyunk azok. (A zenekar is csak most indult, még nem volt fellépése sem)

+Nem tartja unalmasnak, ha végig egyszerű kíséretet kell biztosítania.

+Vannak ötletei amivel hozzájárul a számokhoz, illetve saját saját szólamát ki tudja találni.

+18-35 év közötti.

+Ráér heti 1 esetenként 2 próbára - (ehhez nem hátrány ha III. kerülethez közel lakik - bár ez nem feltétel)


Ha úgy érzed érdekelne a dolog írj:
jazzbalko kukac gmail pont com címre!
bosco 2012. 03. 19. 17:42
Hello!

Dobost keresek egy most alakuló bandába Isaszeg, Gödöllő, vagy Dány településen. Nem kell hogy profi légy mi se vagyunk azok, csak szeresd amit csinálsz. Ha éppen dobolsz, vagy ismersz valakit aki dobol e három település egyikén, akkor szólj légyszives!
Bővebb információ:
Vendég 2012. 03. 08. 20:55
Sziasztok!

25 éves kezdő billentyűs vagyok, közös gyakorlásra/zenélésre keresek embereket.

Nyitott vagyok sima technikai gyakorlatokra (pl.: skálázás, akkordbontások),
közös kottaolvasásra, improvizációra stb. Nem muszáj előadásra szánt számokkal
foglalkoznunk, de akár abban benne vagyok.
Van lehetőség itt nálam Csillaghegyen van lehetőség gyakorolni, van
gitár-erősítőm és digitális
zongorám is - de ha tudsz valami más helyet javasolni az is ok .

Emelett zenekarra is nyitott vagyok. Kezdő lévén inkább olyan zenekart keresek
ahol elsősorban jammelésenm közös gyakorláson van a hangsúly. Egyszerűbb
zenékkel kezdeném, ahol zenekari hangzást kiegészíthetem, színesíthetem.

Akit érdekel írjon egy üzenetet jazzbalko kukac gmail pont com címre
Vendég 2012. 02. 20. 11:42
Sziasztok!Zenésztársakat keresek Pécsett vagy környékén...Én basszusgitáron Játszom/tanulgatok....Ha kezdő vagy az nem gond-én sem vagyok profi :P Rock/Punk zenét szeretem nagyon..Példaképem a Tankcsapda...Várom a jelentkezéseket...Főleg srácokét a lányokat nem birom nagyon és nem is jövök ki velük-utálom a hisztijüket és a nyavajgásukat :P
jelentkezni/érdeklődni: emailen lehet...
Dani 2011. 08. 03. 10:37
Üdv!

20 és 30 év közötti fiúkkal, lányokkal zenélnék Budapesten vagy környékén. 10 évig gitároztam amatőr szinten. Profi múlttal nem rendelkezem, éppen ezért gondoltam, hogy az ének -és mellé, ha szükséges, gitár- lenne számomra megfelelő.
Csapásirány? Porcupine Tree, Blackfield, hallgatok Kornt vagy épp Opethet is, de olyan hangokat valószínűleg nem tudnék előállítani :)
Ja, és a depresszív és dühös zene jó :)

Ha valakit érdekel:


Legjobbakat!
Dani
Normi 2010. 10. 04. 22:39
Heló!

20 éves pesti srác vagyok, és rendkívül imádom a zenét, éppen ezért úgy döntöttem, hogy SZERETNÉK alapítani EGY EGYÜTTEST! Mivel én sem énekeltem még nagyon komolyabban, de szerintem van hozzá képességem, így várom a hasonló ambíciókkal bíró emberek jelentkezését!

Úgy gondoltam, hogy dobos, basszeros, 2 gitáros mindenképpen, billentyűs is jól jönne, és ha még fúvós is lenne, akkor nagyon örülnék! A vokált természetesen én képviselem!

Szóval ha amatőr vagy, ha nem, jelentkezz, ha érdekel a dolog! Én nagyon elszánt vagyok, sokra vihetnénk, nem csak hobbiról lenne szó!

e-mail és MSN:
balika 2010. 09. 30. 19:06
Sziasztok!

Budapesti (Óbudai) pop-rock zenekarunk keres szólógitárost és billentyűst. Huszonévesek vagyunk kb 17-35 éves korig keresünk tagokat.
Nem profikat keresünk - mi sem vagyunk azok - de azért nem is zsírkezdőket.
Zenekar nemrég kezd összeállni koncertünk még nem volt. Ha valaki tud vokálozni az nagy előny, de nem elvárás.
Mostani felállásunk: 1 gitár, basszer, ének, dob. Jelenleg csak feldolgozásokat játszunk, de a jövőben akár nyitottak vagyunk saját számokra is.
Leírom miféle számok vannak a repertárunkban (Youtube-on összesre rá tudsz keresni!):

+Bon Jovi: Keep the Faith
+Ugly Kid Joe: Mr Recordman
+Chuck Berry: Johnny B. Goode
+Moloko: Sing it back
+Red Hot Chili Peppers : Under the Bridge
+Red Hot Chili Peppers : By the Way
+Jimi Hendrix: Hey Joe
+Eagles: Hotel California

Természetesen a repertoár folyamatosan bővül, akit felveszünk annak is beleszólása lesz, milyen számokat tanuljunk meg ezután.
Akinek szimpatikus a dolog, kérdése lenne nyugodtan írjon! Inkább e-mailen írjatok: jazzbalko kukac gmail pont com címre!
Normi 2010. 09. 27. 19:32
ÉNEKES VAGYOK!

Halihó!

20 éves srác vagyok, eddig leginkább a fürdőszobában énekelgettem, meg persze karaoke dolgokban, de élesben még nem próbáltam ki magam, együttesbe szívesen bekerülnék, leginkább oda, ahol énekest keresnek.

Azonban nem "átlagos", divatzenét játszó együttesek érdekelnének, hanem akik sokkal inkább a zene poposabb vonalát kedvelik, persze nem kizáró ok 1-1 rockosabb szám, de ne a szokásos metál, alternatív, rock stb. legyen. Inkább lightosabb rock and roll, blues-os beütés stb.

Konkrétan 1-2 példa:

- imádom a magyar örökzöld slágereket énekelni (Demjén, Fenyő, Komár, Metró, Illés, LGT, Bikini, Republic stb.)

- valamint bírom a külföldi örökzöldeket is

- Huey Lewis is jöhet,

- Takáts Tamás pedig egyenesen az egyik kedvencem...

TEHÁT EZ A VONAL! Akit érdeklek, az MSN-en megtalál:
Dobos 2010. 05. 08. 14:46
Szeretnék létrehozni egy komoly funk,RnB zenekart amely olyan tagokból akik szorgalmasak, keratívak és emellett ambicióval is rendelkeznek.
A zenekar Budapesten lenne és a következő zenészekre lenne szükség:

-2 gitár
-basszusgitár (megvan)
-1 vagy 2 énekes
-1 fúvós (megvan)
-billentyűs
-dobos (megvan)
A zenekar saját számok kidolgozását tűzi ki célul melyekkel koncerttezési lehetőségeket ragana meg. És termésetesen idővel a számok felvételre kerülnének.

Akit érdekel az ötlet keressen meg e-mailben
vagy 06-20-886-83-35
Örömzenész 2010. 05. 04. 13:33
Kiegészítés: most alakuló hobby zenekarunk Budapesten van!
Örömzenész 2010. 05. 03. 12:55
Most alakuló hobby zenekarba, olyan zenészeket keresünk, akik egyéb elfoglaltságuk mellett, kizárólag a zene szeretetéért, szívesen játszanának egy zenekarban.
A zenekar célja csakis a közös zenélés, lehetőség szerint minőségi színvonalon, de nem szervezünk fellépéseket.
Egy billentyűst, egy szóló gitárost, és egy énekest keresünk.
Ha van kedved alkalmanként (havonta 2 x) összeülni és a magunk szórakoztatására zenélni, kérlek, jelentkezz az alábbi elérhetőségen. A műfaj nem kötött, közös megbeszélés tárgya lesz a jövőben.
Próbaterem és felszerelés a rendelkezésünkre áll, csak hangszert kell hoznod!
Érdeklődni:

Tel: 30/ 570- 6261
NP 2010. 05. 02. 10:39
Gitároktatás Budapesten minden stílusban, minden szinten segédanyagokkal.
Érdeklődni:
Vendég 2010. 04. 29. 21:39
budapest székhelyű rock banda férfi énekest keres 20-25 év között...
email:ghrb@freemailhu
Ádám (Rock Office Heroes) 2010. 04. 29. 14:36
A "Frontember wanted!" hozzászólás sajnos "Guest"-ként jelent meg.
Ha jelentkeznél:
Vendég 2010. 04. 29. 14:16
Frontember wanted!

Elszánt zenerajongók haladó-amatőr, lelkes, autodidakta hobbizenész bandája keresi új énekesét!

Elsődleges célunk a munkahelyi stressz közös levezetése és a világbéke…na jó, valójában csak szeretünk zenélni és kész!

Műfajok tekintetében nyitottak vagyunk, de ha szereted a rock zenét vagy annak valamelyik ágát, akkor Te vagy az emberünk. Alapvetően feldolgozás számokat játszanánk kisebb budapesti klubokban, magunk és a közönség szórakoztatására. Terveink szerint hetente egy próbával és egy fakultatív sörözéssel rabolnánk az idődet, valamint alkalmanként egy-egy fellépéssel tarkítanánk mindezt. Felállásunk:bassz,dob, 2 gitár és Te!
Vendég 2010. 04. 20. 17:50
Közös gyakorlásra/zenélésre keresek embereket. Nyitott vagyok sima technikai gyakorlatokra (pl.: skálázás, akkordbontások), közös kottaolvasásra, improvizációra stb. Nem kell előadásra szánt számokkal foglalkoznunk, de akár abban benne vagyok. Bármilyen hangszeressel szívesen játszom együtt, és kezdőkkel is szívesen leülök gyakorolni - mindenkitől lehet tanulni!
Akit érdekel írjon egy üzenetet bbmoll kukac freemail pont hu címre!
Egyébként Budapesten, Óbudán lakom.
Vendég 2010. 03. 14. 14:13
Sziasztok! Óbudai zenekar keres szintist. Jelenleg 5-en vagyunk: 2 gitáros, bassz ének és egy dob van a bandában.

Kezdő zenekar vagyunk, elsősorban örömzenélésről van szó.
Természetesen ha összehozunk egy színpadképes repertoárt szóba jöhetnek fellépések.
Hogy képet kapjatok a következő számokat próbáljuk pillanatnyilag:
Paul Simon: 50 ways to leave your lover
4 Non Blondes: What's up
Chuck Berry: Johnny B. Goode
Ugly Kid Joe: Mr. Recordman
Aerosmith: Janie's got a gun

Ezen kívül van több olyan száma amit kinéztünk de billentyűs
hiján elég nehéz megvalósítani!

Kérésre küldök próbánkról felvételt!
Írjatok bátran - elsősorban e-mailen: bbmoll kukac freemail pont hu címre!
Any89 2010. 02. 18. 22:13
Sziasztok!
Budapesten játszó punk rock zenekar keresi gitárosát!

Nem kell hogy profi legyél a lényeg h
szeresd amit csinálsz és komolyan is
gondold. Lehetőleg 16 és 21 között és Budapest
illetve környékéről legyél. .
A próbák Budapesten lennének közel a Kossuth Térhez.
irányvonal: blink182, Rise against, No use for a name stb…
aztán persze jöhetnek a saját számok.
Szertettel várunk minden érdeklődőt lehetőleg minél hamarabb.:)
msn illetve e-mail cím:
Vendég 2010. 02. 09. 16:39
Hey!
Fiatal, Hardcore-Screamo-Metal banda SÜRGŐSEN keres dobost, március végi, április eleji fellépési lehetőségekkel.
Életkorunk 17-20 között van.
Már több saját szám is [70-99%-osan] kész

myspace alakulóban... [béta: http://myspace.com/prayfortomorrow.music]

ha érdekel, (MSN) vagy
(e-mail) vagy
(ez utóbbit jelenleg ritkán nézzük :D)
Vendég 2009. 10. 24. 17:58
Péceli (17ker melletti) 2éve alakult jól menő fiatal metál zenekar szabadúszó gitárost keres, lehetőleg Pest megyéből, vagy Budapestről. Olyan személy jelentkezését várjuk, aki gitártudásban, zeneírásban tehetséges és igényes, valamint emberileg normális, komolyan veszi a zenekari munkát!
Stílusunk nehezen besorolható de annyi biztos, hogy metál tiszta énekkel.
Sok saját számunk van, de emellett játszunk 1-2 feldolgozást is (Ossian, Kalapács Metallica, Judas Priest).

Jelentkezzetek bátran!!

Elérhetőségeink:
E-mail:
Telefonszámok:
Szmolka Gábor: 06-20-582-2-582
Kovácsik Attila: 06-20-990-79-63
Vendég 2009. 09. 24. 18:50
ZENÉSZEK/ZENEKAROK jelentkezését várja egy hónapja nyílt vendéglátó egység!!! További információ: !
Vendég 2009. 07. 13. 18:32
Budapesti eggyüttes énekest keres,
saját számok vannak, lesznek.
a csapat tagjai 22+ - egynéhány évesek,
hasonló koruak jelentkezését várjuk.
stílus Heavy Metál.
Elérhetőségünk:
Jelentkezz csak bátran!!!
janni 2009. 07. 10. 14:22
Sziasztok! Kecskeméti instrumentális ( santana,kelly family,beatles,bródy,demjén,st b...) zenét játszó zenekar,keres amatőr zenészeket,dobos és basszeros posztra. Életkor nem számit,csak gondóld komolyan! Zenéljünk eggyütt! 20/352-01-67
slow 2009. 06. 24. 12:57
Helló!

Egy lehetőséget szeretnék kínálni minden zeneszerető és (vagy) zenével foglalkozó embernek.
MŰFAJ NEM SZÁMÍT! Ha fel szeretnéd venni a zenédet (akár a zenekaroddal akár egyedül) vagy felénekelnél egy régi kedvenc számodat,
akkor én ebben tudok neked segíteni. Profi minőségű
technikával és több éves tapasztalattal
állok az érdeklődők rendelkezésére. Az árak rugalmasak, NINCS ÓRADÍJ... a részleteket minden komolyabb érdeklődővel e-mail-ben szívesen megosztom.
E-mali:
Panczua 2008. 08. 08. 23:20
Dobost és vokalistát keresünk!

Rendszeres fellépési lehetőséggel rendelkező együttes keres
alkalmazkodóképes dobost és vokalistát. Próbák Szegeden
vagy Makón szoktak lenni, és jelenleg kávézóba való slágerzenéket
tanulunk. Emellett egyre több saját számot teszünk a műsorba,
és igyekszünk nyitni új lehetőségek felé.
Eddigi felállás: ének, 2 szinti, konga, hegedű.
Várjuk jelentkezésed ide:

Vagy ide:


Attila, Máté, István, Veronka, Panczua
Vendég 2008. 04. 06. 11:53
Rockzenekar keresi énekesét/énekesnőjét. hard rock, grunge, punkrock, blues, funky...ezek egyvelege. jelentkezés:
Vendég 2008. 02. 01. 14:53
Várom jelekezéseteket Jonh Black
Vendég 2008. 02. 01. 14:52
Az én Nevem John Black kezdő zeneszerző vagyok, igaz csak hobbiból írok electronikus dance dalokat. ÉN Zalamegyében lakom szeretném ha valakinek megmutathatnám a zenéimet. Köszi
zsófi 2008. 01. 31. 22:33
Kezdő vagyok és 19 éves lány,de a zene minden, és énekelni szeretnék (nagyon) jazzy stílusban. Tehát ha akad az éterben egy pesti zenekar, akik valaki olyat keresnek mint én, akkor kérlek titeket írjatok nekem. Köszönöm
Vendég 2008. 01. 26. 19:13
Én zeneszerző vagyok igaz csak hobbiból írok dalokat, de jó lenne ha valaki felfedezne.
Vendég 2007. 11. 14. 14:52
Ha kész a zenéd: http://www.musicpromo.hu
Vendég 2007. 11. 09. 4:49
Basszusgitáros keres Szolnokon, Törkszentmiklóson vagy Mezőtúron zenekart! Cumó van. Tel.: 70/231-9969
Nájt 2007. 08. 27. 14:53
XVII keri Punk Basszeros csajt keresnénk a bandánkba...!! Ha valaki tud vmennyire basszerozni és van gitárja az írjon nekem pls! Csaj legyen lehetőleg és dobos csaj is kellene a bandába, dobfelszereléssel, kezdő is lehet!! kösz Kezdők vagyunk vmennyire és a The snobs feelinget követjük... írj!!!

msn:
e-mail:
myvip-iwiw: Klemm Dóri [Nightmare]
Vendég 2007. 08. 26. 23:23
Sziasztok! Szolnok környéki dobost keresnénk egy rock együttesbe! Vannak már sláger gyanus saját számaink is, és szolnok környékén fel is lépnénk, ha lenne dobosunk..:D Csak rajtad áll ,hogy merre halad a banda! Ha érdekel egy feltörekvő együttes, irj az e-mail cimemere, () De minél előbb.. :)
Vendég 2007. 08. 15. 16:31
JAAAAAAAA
és a mail cím:)
Vendég 2007. 08. 15. 16:31
DOBOST KERESÜNK !!! Várpalota térségit lehetőleg.
elvárás nicns csak tudj dobolni, ÉS neféljen ujat alkotni ;)
Csak saját számokat játszunk,és léyneges hogy gondold komolyan.
Vendég 2007. 08. 12. 12:07
Dobos vaqgyok keresek zenekarokat hívj:06203983845-ös telefonszámon.sürgős
Vendég 2007. 08. 12. 12:06
Dobos vagyok és keresek zenekarokat.ha érdeklek hívj:
Vendég 2007. 08. 06. 12:21
Amatör Rock Zenekarok Figyelem!!
Játszanátok vagy csak kiprobálnátok magatokat közönség elött?
Itt a lehetöség a fellépésre!Minden Pénteken helyet adunk egy rock zenekarnak!
8161Ösi Szóda Bisztró Kossuth ut 121.
info:tel : 06305817286
Vendég 2007. 08. 04. 3:26
Derűs estét!
Két ember(egy fiú és egy lány) szeretne összeverbuválni egy együttest.Fiú gitározik(méghozzá nagyon jóóól),lány énekel(méghozzá nagyonnagyonnagyon jóóól).BLUES_FUNKY_JAZZ kategóriában,persze mindezt egyszerre.Feldolgozásokkal kezdenénk,utánna jönnének a saját szövegű témák.PRÓBATEREM VAN!!!Tehát ha szereted Norah Jones-t és PJ Harvey-t...sötöbö,akkor jelentkezz nálunk kééérlek!!!Kell nekünk dobos,billentyűs,nagybőgős,trombitás(citerások kíméljenek).ELŐFELTÉTEL:SZERESD A HANGSZERED!!!Hogy fiú vagy,vagy lány,vagy mindkettő,tök mindegy.Köszesz...
elérhetőségünk:
Vendég 2007. 07. 31. 10:08
Na igen, egyercsak úgy döntöttünk a bkFM Online Rádiónál, hogy megadjuk a lehetőséet, amit mi sosem kaptunk meg... szeretnénk fiatal irókat, publicistákat, zenészeket, előadókat, dj-ket felkarolni és felületeinket őket promotálni. Mert mi hisszük, hogy az nem rosszabb aki nem kap helyet a mai magyar médiumokban, nem rosszak azok akik nem kapnak fellépési és bemutatkozási lehetőséget. Ők amatőrök, olyan fiatalok, akik ha kell ingyen is zenélnek, ingyen is alkotnak, mert szeretik amit csinálnak... Nos mi rájuk gondolva fejlesztjük magunkat. Kérjük aki látja adja tovább!!! http://WWW.BKFM.HU
Svejk 2007. 03. 09. 13:51
Helló!
Nyíregyházán alakuló kezdő banda keres dobost és billenytűst lehetőleg saját cuccal,alter/rock/blues irányban.Korunk 16(eddig gitár és basszusgitárral rendelkezünk).
Érd:06-20/258-16-80
Zsozso 2007. 01. 30. 19:58
Hali!!!!
Zeneszerkesztésben jártas embert keresek 1 rap fórmációhoz!!!!!
Lehetőleg Pesti vagy Pest kőrnyéki embert!!!!!!!!
Ha összejön akkor akkár becsúszhat 1-2 fellépés is(isemertség)
Erre a címre várom a jelentkezőket:!!!!
Az a lényeg hogy tudj zenét szerkeszteni a többi az már az Én dolgom!!!
Vendég 2006. 06. 06. 8:43
ÖÖÖÖÖÖ...
... Gyöngyös környékéről keresek zenekarba tagokat. Stílus irányzat: Christian Epidemic( death metal). jelentkezés: (keresztények kíméljenek)
Sib 2006. 06. 02. 20:09
Rockkorszak

című műsora lehetőséget ad zenekaroknak, hogy bemutatkozhassanak.

Azok jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek demo anyaggal.

A műsor minden héten vasárnap 18-19 óráig hallható a Civil Rádióban az FM 98 MHz-en.


Elérhetőségeink:
Műsorvezetők:

Gruber Zoltán
06 70 248 84 39


Megyesi Viktor
06 20 212 49 38


Email:
Cica 2006. 05. 20. 15:51
bocs a helytelen írásért.
Cica 2006. 05. 20. 15:49
HEllo.Mindenkinek.Zeneakrt keresek.Én egy 16éves lány vgayok.Hatéve tanulok zongorázni,és modst kezdtem le énekel in tanulni.Tehát mint szintis tudnák müködni egy zenekarba,későb pedig énekesként.
Keresek dobost,gitárost,basszusgitárost,meg énekest,meg vokalt is.A műfajt majd megbeszéljük.
Akit érdekel az írjon: ez az msn címem.
Vagy email címem:
Vendég 2006. 04. 22. 20:54
Hali!

Kezdő 15 éves elektromos gitáros, (1,5 éves játszok) kezdő, vagy alakuló, vagy már meglévő zenekart keresek veszprémmegyében. A 20 wattos erősítőmmel nem megyek sokra, de hamarosan lesz egy efektekkel felszerelt 60 wattos. Rock, punk, skee (vagy hogy kell írni) meg efféle stílust kedvelem, de valójában mindent játszok. (persze vannak kívételek)

Ha érdekel valakit az ötlet írjon msn-re, vagy e-mailra. Cím:


Üdv: Sanyi
Vendég 2006. 03. 23. 13:34
Fehérvári, vagy fehérvár környéki KEZDŐ dobost és basszerost keresünk banda alapítás céljából:)kb 19 éves korig,de végülis nem ez a lényeg!..Tel.:06703794324
joe 2005. 12. 27. 0:12
Üdv!
BP.-I BLUES & R'N'R BANDA KERESI BILLENTYŰSÉT. Java részében saját szerzeményeket nyomunk, amelyek tele vannak csibészséggel, pozitív töltéssel. Átlagéletkorunk 28 év. Amennyiben érdekel egy sajátos hangvételű örömzene, jelentkezz!
Üdv-pacsi: Sz.Joe -> t.: 20-935-1271 -> email:
Vendég 2005. 12. 26. 18:59
Képzett énekest keresünk, igényes egyedi zenéhez.(radiohead szerű)06 20 335 91 53
Vendég 2005. 12. 22. 19:01
Sziasztok!
A győri Sadistic Souls zenekar vokálos lányt keres, stílusunk extrém black metal.Közeljövőben stúdiózás, médiamegjelenések, koncertek várhatóak(havi 2-3). Egy belevaló csajt keresünk aki a legnagyobb művészetnek, a black metalnak él, és el szeretne helyezkedni egy "híresedő" zenekarban. Mikrofon, állványok, keverő, erősítő stb... adottak, Neked csak a hangodat kell hoznod.

Jelentkezés: Balla-S. Tamás sms: 0620/315-0769
Vendég 2005. 09. 16. 9:52
..gitáros zenekart, keres, vagy zenészeket, vagy mi... bővebb infó: http://rosz.fw.hu
Vendég 2005. 09. 15. 23:15
ZENEOKTATÁS KEZDÕKNEK, HALADÓKNAK A VILÁGHÍRÛ LORIEN MÓDSZERREL - hogy a zenélés ne csak álom legyen! Novemberben újra Magyarországon személyesen Duncan Lorien! Részletek: www. zenetanfolyam. hu, Jelentkezés:
vir 2005. 08. 11. 21:34
LEVELLERS-kedvelő hegedűst keres folk rock zenekar!
Némi magyaros íz, vidám hangulatú, laza nóták. Saját számok.
Gitár, b.gitár, dob, furulya, mandolin, hegedű felállásban.
Bárki, akit érdekel, jelentkezhet, inkább amatőr legyen, mint profi, mert mi is azok vagyunk.
Korhatár nincs, sört hozhat, budapesti legyen!
(tel: 06 30 570 42 56)
Meteo Ritka 2005. 07. 31. 19:43
Üdv! :)

Ha valakinek netalántán van kedve együttest létrehozni, ami olyan témákban zenélne, mint: spiritualitás, a jelenleg zajló energiaváltozások, Föld, Hold bolygók és egyéb űrbéli dolgok, az ember kapcsolata más intelligens fajokkal, az ember-emberiség szerepe, az feltétlenül írjon nekem, aki huszonéves, jelenleg együttestelen énekesnő volnék, ezeknek a fentebb említett témáknak a rajongója, egy amolyan lelkizős sci-fi kedvelő :)) Ha már van ilyen zenekar, és megtudnám, hogy van, annak is nagyon örülnék ;) Ha meg épp énekesnőt keresnek, annak meg még jobban :))

emil címem:


Előre is köszike! :)
Vendég 2005. 05. 08. 11:11
Sziasztok!

Mi egy alakuloban lévő budapesti együttes lennénk, akik éppen megbízható, kreatív DOBOSt és BILLENTYŰSt keresnek. Saját számokat irunk, amelyek elég érdekesnek igérkeznek. Irányvonal: olyan dallamos, ethno, jazzos. Ha bárkinek felkeltené az érdeklődését eme hirdetés, az feltétlenül jelentkezzen: , 0670-2336349.
Vendég 2005. 05. 08. 10:13
Sziasztok!!!

Ha tudjátok honnan tudok ingyenesen letölteni Emil Rules dalokat, akkor lécci írjatok!!!:)Fontos lenne!!!Előlre is köszi!!!:)
Puszi!!!:)

e-mail címem: erre várom a segítséget...:)
Mike 2005. 05. 01. 15:01
Szasztok Sok Zenét Csináltam !!!!!
Ha Valakit Érdekell(http://www.djm.dox.hu)címről letölthetitek!

Csákány!
Toto 2005. 04. 29. 17:22
Indul egy lap.hu oldal amatőr zenekarok számára, az amatorzenekar.lap.hu! Várjuk a jelentkezéseket!

Vendég 2005. 04. 27. 10:23
Csengőhangszerkesztésben jártas személyeket keresek . Jutalék letöltések után.
Érd: 06 70 255 5236
Vendég 2005. 04. 08. 15:25
Sziasztok! :)

Keresem azokat a fiatalokat és lélekben fiatalokat(!) ;) /jómagam 23 éves vagyok/, akiknek lenne kedve Budapest parkjaiban /Margit-sziget, Városliget stb./ kb. heti-kétheti rendszerességgel összejárni közösen dobolászni, kézidobjainkon, ha már ilyen szép tavaszi idő köszönött ránk, lassan nyári ;)
Akinek felkeltette az érdeklődését ez a kis szösszenet, bátran írjon nekem e-mailt ide:




üdv :)


Dob O Loh
Vendég 2005. 04. 07. 9:12
Paradoxon zenekar énekes,szövegírót keres. Koncertezünk egész nyáron.
Érd: Veres Zoltán 30-430-8660
Vendég 2005. 01. 08. 12:38
Budapest!

FUNKSOULJAZZ

The Meters, Grover Washington, Galt Macdermot, Donald Byrd, Dave Pike Set, Ronnie Laws, Jazz Messengers, Weather Report, Azymuth, Eddie Bo, Alvin Cash, Brian Bennett, Art Blakey, Art Farmer, Eddie Harris, Gene Harris, Lonnie Liston Smith, Eugene McDaniels ( HeadlessHorsemenofthe Apocalypse1972 ) stb.. 70es évek funk/soul/jazz zenéi.

Ha a fönt emlitett zenészek/formációk mondanak neked valamit és DOBOLSZ vagy BASSZUSOZOL keress fel azonnal!

vagy email cimeken.

-V
Vendég 2004. 11. 17. 20:21
Hello Székesfehérvári dobos zenekart keres, ha lehet fehérváron. Majdnem mindenféle zenét játszom. Felszerelésem van. Érd.:
Vendég 2004. 07. 26. 0:00
Aki Pastoriust keres az irjon
Vendég 2004. 07. 26. 0:00
Aki dzsanázik az dzsanázik
Vendég 2004. 06. 30. 0:00
Hm. Nekem az a kérdésem, hogy mért van az,hogy én egy elég jó basszgitáros vagoyk és eléggé állat is, csak éppen nő és emiatt kissé rosszabbak az esélyeim,hogy a most felbomlott zenekarom után újat találjak???? Az a rossz,hogy még lehetőséget se sokan adnak arra, hogy mutassak vmit, max. a női mivoltom szempontjából, de zeneileg meg nem. Na ennyi.
Vendég 2003. 11. 30. 0:00
Maradandó Változások - elborult experimental alternatív zenekar
http://www.artvillage.hu/mv
GyErE! Tölts! Halgass!
Koncert dec 11. Rocktogon
INFO A HONLAPON
2003. 06. 29. 0:00
Csum gyerekek van egy tök FAIN ismerősöm hallgasátok meg légyszi azt mond meg a véleményed.Hiphop.hu van neve:Falcon!!!! by:KREKKINGS
Vendég 2003. 04. 09. 0:00
PAKSI/-KÖRNYÉKI 13-17 éves rocker srácokat keresek, metálegyüttes alapításához. Abszolút kezdők is jöhetnek, akik még a kvint-akkordokat sem ismerik:-) Stílusirányzat: Iron Maiden, Bloodhound Gang, RHCP
Ide írhat, akit érdekel:
Vendég 2003. 01. 02. 0:00
Sziasztok!!!
Alakuló dark zenekar baszgitárost és dobost keres egy 18 év körüli elvont leány személyében!!
ja, és pesten vagyunk, de lehetsz Cibakházai is felőlünk, ha neked nem gond!
Amugy hajrá Szolnok! jól nyomjuk!(sz.lakótelep)
Vendég 2002. 12. 11. 0:00
Basszusgitárost keresünk Zenekarunkba. Túl kzdő ne legyél, de nem kell egyből Pastorius-t játszani:) Szolnoki Zenekar. Érzelmes, alternatív szerű stílus. Ha érdekel keress:
Andor

30/355-9343
2002. 10. 28. 0:00
Az együttesem a Frost Bite szintén egy amatőr, dee profivá válni akaró együttes.
Az énekesünk, Quill, aki föltette egy-két dalunkat még midi+gitár+ének formában a http://www.mp3.com/quill oldalra.
Hallgassátok meg és kíváncsi vagyok a véleményekre.
Emil címünk:
És nagyon szívesen koncertezünk bárhol.
Üdv: Gábor
Attis 2002. 10. 15. 0:00
ROCKZENEKAR KERES TAPASZTALT, ELHIVATOTT ÉNEKEST. STÍLUS: DALLAMOS HEAVY ROCK (80's). KONCERTEK LEKÖTVE, STÚDIÓRA KÉSZÜLÉS KÖZELJÖVŐBEN. CSAK KOMOLY JELENTKEZŐ ÉRDEKEL!!!PRÓBAHELY VAN.
TELEFON: 06-30-907-0541. CÍM:SÜLYSÁP, 2241, KOSSUTH L. U. 238., MAIL:
Traubiszadó 2002. 09. 25. 0:00
A kvint-akkord rengeteg zenekart emelt már a csúcsokig, ha másra nem is de a Nirvana-ra biztos emlékszel nem? Azzal együtt hogy nem tartottam őket jó hangszeres előadóknak szerintem kiváló számokat írtak amik hihetetlenül egyszerűek.
Vendég 2002. 09. 23. 0:00
Miért van az, hogy kecskeméten a kurva sok jó zenész nem tud hol játszani, nem tud hova menni bulizni (kivéve Amstel alias Kilele Music Café), és nem tud hová nézni, mert állandóan a sok kis újgazdag pöcsöt látja, akik még azt sem tudják, mi az a C-dúr, (zenei tudásuk kizárólag a KVINT fogalmáig terjed). de már százezer forintos Fender gitárokkal és 100W-os erősítőkkel rázzák a fejüket, bokáig leengedett hangszerrel?
Traubiszadó 2002. 09. 18. 0:00
Ob-Scene kérésének picit késve (sajnos kihúzták alólam a technikát) de eleget tettem és meghallgattam Night in the Mosque című szerzeményét. A kritikám ebben nagyjából ki is merült mert sajnos nem értek az efajta gépzenékhez, de mint fű hallgató azt tudom mondani hogy nem rossz. Nekem egy picit monoton de vannak benne számomra is kellemes részek. Bocsi hogy csak ennyi de ez nem az én műfajom ezért nem is ismerem a többi előadót nincs viszonyítási alapom, hamis hang pedig nem volt benne.
Vendég 2002. 09. 17. 0:00
Helló!
Kecskeméti ROCKzenekar dobost keres,az ország bármely területéről.
tel.:06 30/417-7141
Köszi!
Pet 2002. 09. 16. 0:00
Érdekességképp: már folyamatban van egy ideje a zenész rovat kialakítása a music.hu-n belül, ahol többek között egy olyan rész is lesz, ahova bárki felrakhat saját zenét, melyet mások meghallgathatnak, dícsérhetnek (és fikázhatnak)..
Türelem rózsát terem.
2002. 09. 08. 0:00
Remélem nem járok úgy mint a Gábor! Én is zenélek és szintén megosztanám veletek a zenéimet. ezek megtalálhatók a http://www.free-e.hu oldalon és az előadók közül válasszátok Ob-Scene-t (egyébként ha te is zenélsz akkor hasznos lehet még ez az oldal). Szintén várom a kritikákat, javaslatokat, ha nem építő az sem baj (jól bírom), és ezeket írhatjátok a személyes helyi fórumomba.
Jó szórakozást!
kárpátidia 2002. 09. 04. 0:00
azér a Kabost sosem fogod utolérni kedves szadó.
Traubiszadó 2002. 09. 04. 0:00
Na jó csak kamáztam. Az egész szám úgy jó ahogy van.
Gábor:: Leszerveztem neked egy koncertet München-ben, A System of a Down fog közvetlen elötted játszani. A koncert után lenne egy rövid fogadás, aminek záróakkordjaként egy 2 millió dollár értékű szerződést kéne aláírnod.
kárpátidia 2002. 09. 04. 0:00
nem szálltam rád, dehogy, csak pontatlan fogalmazásaidtól igencsak félreérthető dolgokra lehet következtetni. az ínhüvelygyulladástól Isten ments.
nagyon eltér a véleményünk, de igyekezlek valamelyest meggyőzni, meg hát, tök jó vitázni. ennyi.
Traubiszadó 2002. 09. 02. 0:00
Szerintem az az építő jellegű kritika az, amiből valamit profitál az előadó. Az én kritikámból igenis profitálhat. Ha betartja a tanácsomat és nem énekel, neki is jobb lesz, a pajortomis szöveg lehet hogy neki kimondottan hízelgő. Amúgy meg tanácsot is adtam csak azt nem emelted ki. Dia, Te most rám szálltál? Nem mintha különösebben zavarna csak ha minden mondatomat ilyen hülyegyerekesen kell megmagyaráznom inhüvelygyulladást kapok. Amúgy a "csak így tovább" Diára fordítva azt jelenti hogy haladj a kitűzött úton, csináld amit célul tűztél magad elé. A "lesz ez még jobb is" lefordítva Diára pedig azt jelenti hogy a mostani szintedet biztosan túl fogod szárnyalni és fejlődéseddel a jövőben jobb zenéket fogsz írni. De amúgy jól érezted, felfogástól függően van egy kis karc a mondataimban.
kárpátidia 2002. 09. 02. 0:00
szadó,

ez nem építő kritika. az, hogy őszinte vagy, az oké, csak ellentétes dolgot írtál.
"énekelni se énekelj, hamis, kimondottan unalmas, pajortamásos szöveg" - ez építő kritika? s akkor azt írod sebaj, csak így tovább, lesz ez még jobb is.
ha így gondolod, az elég nagy probléma, főként akkor, ha emellett helytállónak, és hitelesnek véled azt mondani, igen, csak így tovább.
ez gáz, szadó, gáz.
Traubiszadó 2002. 08. 27. 0:00
Kedves Dia!

Igazad van, szép és bátor dolog megosztani másokkal ezért is mondtam hogy csak így tovább. Lehet hogy hibám az őszinteség de egyszerűen nem írhattam róla más véleményt. Én is írok zenéket és szöveget is egyaránt és én speciel jó néven veszem az építő jellegű kritikákat. Szerintem ezen Gábor nem sértődhet meg és eddig még nem is tette. Amúgy meg tanácsolom hogy hallgasd meg a nótát így Te is alkothatsz véleményt róla.
kárpátidia 2002. 08. 27. 0:00
traubiszadó..ezek után azt mondani, hogy "sebaj, csak így tovább. lesz ez még jobb is".....
nem hallgattam még meg, de az már eleve szép, és bátor dolog, hogy meg akarod osztani másokkal.
Vendég 2002. 08. 27. 0:00
::Major Gábor - Gábor, ez még nagyon rossz. Unalmas a gitár, ötlettelen a dob, vendéglátós a vonós, rossz a szöveg (valóban sokszor feleslegesen bántó) és nem tudsz énekelni.

Amin szerintem javítani kellene: legyen a dob erőteljesebb, a gitárt erősebben effektezzétek, hogy kevésbé legyen üres a mix, ha nincs más énekes a láthatáron lo-fi effekttel puhítsátok a hangod, sok középpel. A szöveget viszont teljesen át kell írni - kevesebb közhely, illetve próbálj ronda szavak nélkül erőteljes lenni.
Traubiszadó 2002. 08. 26. 0:00
Tehát a link http://www.starkutato.hu.
A vélemény: Ez nem igazán grunge hanem valami rap megoldás, a szöveged előadásmódja is erre utal. Énekelni ne énekelj. Bár a hangszíned az elmegy kategóriába tartozik roppant hamisul adod elő. A zenében van valami ötlet de az ének kimondottan unalmas és néhol ( ahol hangosan mondod) bántó. Jobban össze kellett volna hoznod az ének-zene hangerőt mert nem igazán lehet jól hallani a gitárt. A szövegedről nekem egy korán kelő, másnapos Pajor Tamás érzés ugrott be. Mondod, mondod és egyszer csak megmondod. Lehet hogy ha normális lenne a felvétel minősége máshogy jönnének le a dolgok, de sebaj csak így tovább. Lesz ez még jobb is.
2002. 08. 26. 0:00
Várom mindenkinek a hozzászolását, véleményét, linkjét amator zenészek dalaihoz. Én egy saját számomat osztanám meg veletek : http://www.geocities.com/blackpainmusic/benzol.zip (mp3 csak zippelve...). A szöveget és a zenét is én készítettem, írtam és én is éneklem! A stílusa egyébként grunge.

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál