Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Koncert és party-beszámolók

Miért jó a Budapest Parádé?

létrehozva: 2002. 08. 26.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

irondevos 2020. 08. 14. 15:05
Buy EU/ UK/USA/German & Canadian real registered passport, driver's license, ID Card whatsapp............((( +44 7737754805     )))) 
Buy genuine registered passport. WhatsApp ((( +44 7737754805))     ID Card driver’s licenseContact e-mail......   
 whatsapp............((( +44 7737754805     ))))  
                                 
Buy real and fake passport driver's license, visa, resident permit, id cards, work permit, citizenship we produce original passport, driver's license, identity cards, visas, green cards, stamps resident permit and other documents for the following countries: Australia, Belgium, Brazil, Finland, France, Great Britain, Ireland, Italy, Netherlands, Norway, Austria, Sweden, Switzerland, Spain, Great Britain, USA, Canada and many more. we offer you one of the best services in the world. Most customers have experienced our true and excellent service. We guarantee 100% legit. We assure our customers that they produce and deliver their documents in a short time.Note that the actual document is registered in the country's database system, so you can easily travel to a country of your choice. Our documents have all security features, such as:IDs scanned-HOLOGRAMME-BAR CODES-UV- And we offer FAST and express delivery to our customersTo order, you can visit our website or send your questions to our email or WhatsApp
Skype ID:::::daemons.document

E-mail::::::::::(((     )))  

WhatsApp  ............  .((( +44 7737754805     ))))
Contact us for documents from the following countriesUSA (ALL COUNTRIES)GERMANYGreat BritainCANADANETHERLANDS COUNTRIESEUROPEASIA etcWe also sell FAKE BANK NOTES,FAKE EUROSFake USDFAKE UK POUNDS, ETC
Contact e-mail.......   
Buy real registered EU passportsBuy passport onlinePurchase an identity card onlineBuy driving license onlineBuy the residence permit onlineBuy / receive citizenship onlineBuy real and fake documents onlineBuy UK passportsReal passports USA (USA),Buy Real Belgian passports,Real Brazilian (Brazil) passports,Real Canadian (Canadian) passports,Buy Real Finnish passes,Buy Real French passports,Buy Genuine German passports,Buy Genuine Dutch passports,Real Israeli passports,Get real passports from the United Kingdom (United Kingdom),Buy Real Spanish (Spain) passports,Buy Real Mexican (Mexico) passports,Buy a real South African passport.Buy real Australian driving licenses,Buy real Canadian driving licenses,Buy real French (France) driving licenses.Legit Dutch (Holland / Netherlands) driving licenses,Real Estate German (Germany) driving licenses,Sale Real UK (United Kingdom) driving licenses,Purchase of genuine diplomatic passportsSell real USA (USA) passports,Buy real Australian passports,Buy Belgium passports,Buy real Brazilian (Brazil) passports,Sale Real Canadian (Canada) Passports,Buy real registered USA passports- buy passports- Buy real and fake passports online- Buy real passports online,- Buy a real registered driver's license online- Buy a genuine and fake driver's license- Buy quality EU passports,- Buy real and fake id card online- Buy real and fake driving licenses online,- Buy real / fake resident permit online- Buy real visa online- Apply for citizenship
Skype ID:::::daemons.document

E-mail::::::::::(((     )))  

WhatsApp  ............  .((( +44 7737754805     ))))
Buy Fake passportbuy a fake ID cardBuy a fake licensebuy fake documents
Contact e-mail............   

buy a real and false passportbuy real and wrong driver's licenseBuy a real and false identity cardbuy real registered citizenshipBuy real and fake documents
Skype ID:::::daemons.document

E-mail::::::::::(((     )))  

WhatsApp  ............  .((( +44 7737754805     ))))
Truly registered passportBuy a genuine registered ID cardBuy a genuine registered driving licenseMy contacts are private investigators, immigration authorities, consuls, Diplomats, personal officials and experienced experts, I have a strong Commitment to growth in all areas of identity card, passport and identity card, driver’s license, and Other documents. All customers who need the citizenship document from all countries are 100% insured and guarantee a real database Registered documents with high qualityRIDER LICENSE, BIRTH, VISA-PASSPORT AND MANY OTHER DOCUMENTS ....
Skype ID:::::daemons.document

E-mail::::::::::(((     )))  

WhatsApp  ............  .((( +44 7737754805     ))))
Potvin 2016. 04. 15. 22:56
Hello, Az igazi emberi lények azok, akik tudják, hogyan jön
megkönnyebbülés, hogy a hasonló, amikor szenvednek. Tett ez az Ember nekem egy
kész 70.000€ anélkül, hogy nehezíti a feladatot szinten
szükséges dokumentumok a bankok a hitel alkalmazások. Ha
a pénzügyi kell , át jai ma
szuper piacon a sarkon, a megváltó, igazán nem tudom,
mit kell tenned ezért ma úgy döntöttem, hogy tanúskodjon
a mellett, hogy tudja venni vele a kapcsolatot e-mailben, majd kövesse a iránymutatások
te elégedett lesz 48 óra maximum .Megerősíthetem, amint
abban a pillanatban történt, hogy szüksége van egy kölcsön, kérlek,
nos, hogy kapcsolatba lépni vele . Szóval te vagy az, aki kell
mint én írhatsz neki elmagyarázni neki a helyzetet
segíthet a e-mail :
VENDÉG 2014. 12. 29. 9:27
:):
VENDÉG 2014. 12. 27. 9:38
............:):):)
VENDÉG 2014. 08. 27. 17:36
.............
VENDÉG 2014. 06. 23. 7:13
....):)
VENDÉG 2014. 05. 31. 16:04
.......
VENDÉG 2014. 02. 22. 14:25
:):):)
VENDÉG 2014. 02. 21. 17:02
KLASSZ!
VENDÉG 2013. 10. 06. 6:40
:):)
Vera 2009. 06. 03. 16:27
jajj, mar nincs is bparade, nem is tudom miert van itt ez a topic :)
TELEPRAP 2006. 08. 26. 11:15
MERT EGYÁLTALÁN NEM JÓ,SŐT A BUKAREST PARÁDÉ EGY TEHÉNXAR :)
Vendég 2006. 01. 26. 11:41
mert nem is
Vendég 2004. 01. 28. 0:00
Nem azért, de szerintem a Budapest Parádén önjelölt gagy kis sztárdídzsék lépnek fel.
Konkrétan Náksi Attila, Brunner Zsolti, az a dídzséroni gyerek a sulimikszével.
A berlini Love Parade sokkal nagyobb, több stílus, zene közül lehet mazsolázni és a szervezők sem a pénzre hajtanak, mint itt Felső-Balkánon (Magyarország).

Egyébként tisztelt Rockerek! Nem minden "diszkós", ahogy ti nevezitek őket a szart hallgatja. Ez a zenei szcéna mármint a techno már a hetvenes években megjelent. Előzménye a Krautrock volt (Káposztarock), amely egy németországi zenei avant garde banda volt asszem az 50-es évek második felében.

Amúgy meg rühellem a magamutogató szuperklubbokat ilyen-olyan top40-es slágerklubremixekkel (Masterblaster- Hypnotic Tango & How old R 4 80-as éve végi italodisco az eredeti- szóval ennyit tud, vagy még ennyit se!)
Ennyit a magyar elektronikus-tánczenei ugarról.
Vendég 2003. 04. 15. 0:00
Miért?Jó?
Vendég 2003. 03. 29. 0:00
Az az érzésem van,hogy akik eddig beírtak ,azok nagy része csak rocker.És nem is csodálkozom,hogy nekik nem jön be az ilyes fajta buli.De aki viszont nem rocker az miért ne mehetne egy ilyen buliba?Legalább a zene kedvéért.És aki maradni akar az éjszakai bulin ,annak fizetni kell!
2003. 03. 22. 0:00
A Budapest Parádé a legszarabb buli az évben! Aki oda elmegy az nem menö ,hanem ciki! Egy ingyen szarbuli!Televan az egész cigánnyal mert nem kell fizetniük ja és még a zene is szar!!!!
Tavaly el mentem de meg is bántam!!!A punk / rock koncert a király ,oda menyjetek,ott lehet bulizni!!!
Vendég 2002. 12. 31. 0:00
Hú, erre én is kzurva kiváncsi lennék.... sose mennék ki, mert semmi keresnivalóm sincs a diszkosok forgatagában.. bár egyszer egy bank szerű diszkoban lenyomtunk egy pogot ,igaz ki is basztak azonnal, de poén volt :) szoval mesélje már el valaki h mire való ez a szar!!
2002. 11. 17. 0:00
Yo ez meg minden, de 1 vmi zavar ha körültekintek akkor és ott. A 14 éves hülyék agresszor susogósban veretnek, ami abszolút nem azt az életérzést fejezi ki ami ott van. Az csak a tahóságot. Bár ők valószínű nem mennek after partyra Rushra. Amúgy sok ember részéről mutatkozik meg intolerancia. Acces Peace!
Vendég 2002. 10. 13. 0:00
Hali!
Én eddig két parádén voltam és nagyon bejött,jó hogy egy évben egyszer összejönek az emberek és bulizznak egy nagyot.
Vendég 2002. 09. 18. 0:00
Szerintem nem az a lényeg, hogy tiszta hab leszel vagy sem, hanem az, hogy jól érzed magad! Persze a végén fájni fog a lábad, de mindennek megvan az átka...
Vendég 2002. 09. 17. 0:00
Nekem már az is sok volt belőle amit a TVből láttam. Utálom az ilyen diszkós, nagynépi fasza ,,kis'' bulikat!Én valahogy nem nagyon élvezném, azt a jó kis tuc-tuc zenét meg a habot, amitől tiszta szósz vagyok!
Vendég 2002. 09. 17. 0:00
szerintem az egyik kamionra egy golyoszorot kene rakni igy aki a kamiont koveti azt rogton lehetne loni sok drogos nagykepu divat majmot


xxarkangelxx
Vendég 2002. 09. 13. 0:00
én a tavaly juttam el a parádéra, de őszintén szólva remélem életem hátralevő részében elkerülnek az ilyenforma "szórakozási lehetőségek"; szerintem az egész nem ér semmit, de ez nézőpont kérdése
Traubiszadó 2002. 08. 27. 0:00
Hát eddig nem tűnik túl jó mókának a parádé. Mikor hallok pozitív véleményeket is?
Vendég 2002. 08. 27. 0:00
Sajnos ez nem Love Parade-jellegű, hanem inkább Dáridó. Primitív.

"Táncolj Budapest Parédééé-é-é-é-é"
Vendég 2002. 08. 27. 0:00
Szerintem meg tök jó a Budapest Parádé!Ha másért nem azért,mert ott ismertem meg a mostani pasimat :)
Vendég 2002. 08. 26. 0:00
Az egész egy nagy szar!
Az alja nép, gazdag apuci kicsi gyerekeinek szórakoztatása igénytelennél igénytelenebb, zenének hívott ultraprimitív hangképződményekkel. Persze ott vannak a csövesek és a nagycsaládosok is, mert hát ingyé' van, akkor meg miért ne szálljunk le a 6-os villamosról pár órára, megnézni, mi is van az Andrássy-n.
Jövőre ugyanitt, mégtöbb szeméttel, köbdeciméterben is el kell érni az ötszázezret, úgy az igazi!
Traubiszadó 2002. 08. 26. 0:00
Én még sosem voltam Budapest Parádén de még csak egy nyamvadt habparty-ra sem jutottam el. Nem látom kristály tisztán hogy miért jó annak a százezer embernek kergetni 20 büdös kamiont miközben 34 irányból 46 féle dobütem keveredik. A szerencsésebbeket leöntik még egy lavor ultrás vízzel is(habparty). Azon kívül hogy elázik az ünneplős ruhám még meg is fázom. Mi a jó ebben? Győzzetek meg. Várom pozitív vagy negatív élményeiteket a parádéról.

"Táncolj Budapest Parádéééééé"

Fórum » MUSIC.HU » Koncert és party-beszámolók