Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Amy Winehouse (1983–2011)

létrehozva: 2011. 07. 23.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2011. 07. 29. 14:48
egy drogos idióta alkoholista cafkával kevesebb. ennyi. kár így túlreagálni az egészet! röhejes aki bőg emiatt a senki és SEMMI miatt!
Vendég 2011. 07. 26. 17:07
tényleg többet tett le... halálra drogozta magát. Hú, ezt nevezem ám soknak... teeeee nagyokos piás ribbbi
Vendég 2011. 07. 26. 11:59
..ő drogosan is többet tett le az asztalra, mint amennyit Te valaha is fogsz!! ..nagyszájúkáám...:p
Vendég 2011. 07. 25. 17:35
akkor minek koptatod még itt mindig a ge.inyelő szádat?
bujj a drogosok segggggébe
Vendég 2011. 07. 25. 17:33
Na most aztán jól megmondtad. Kedves agyhalott "barátom", ehhez az összefüggéshez mennyit gondolkoztál, hogy aki A. W. zenéjét hallgatja, az drogos és piás??? Barom.
Egy dologban azonban igazad van, nem pofázok olyan dologról tovább, amihez vagy fiatal, vagy inkább suta vagy.
További kellemes nyarat.
Vendég 2011. 07. 25. 17:28
te meg még okosabb vagy drogos!
Vendég 2011. 07. 25. 16:55
Úúúúúúristen. Nem is vártam többet. Okosak vagytok.
Vendég 2011. 07. 25. 16:42
Akinek az a tehetség, ahogy egy drogos nő öntudatlan állapotban, magáról mit sem tudva dülöngél a színpadon és nyekereg, az tényleg hallgassa ezt a zenét éjjel-nappal. Nem is érdemel jobbat :PPPP
Vendég 2011. 07. 25. 16:40
akkor meg minek járatod a szádat te piás drogos???
bujj a hallottad segggggébe, meg menj vissza k-válkodni te amy majmoló pi.a
Vendég 2011. 07. 25. 16:24
Nem vagyok Amy rajongó, de tehetségesnek találtam. Neked ez a nyekergés, nekem valószínűleg az, amit Te hallgatsz. Különbözőek vagyunk aztaaa még ilyet. Nem fogom fikázni a például Neked tetsző zenét, mert engem az nem tesz boldoggá. Írhatsz még dupla ekkora levelet, én akkor is gusztustalannak találom más ember ilyen szintű alázását, még ha nem is tetszett az életvitele. Főleg így, hogy már nem is tudja magát megvédeni. Ha utálod minek formálsz róla véleményt? Ettől boldogabb vagy? Ítélkezni a legkönnyebb. De úgysem jutunk közös nevezőre, kár erőlködni.
Vendég 2011. 07. 25. 13:15
Drogos alkoholista K. Ezen sokat nem lehet szépíteni. Minthogy azon sem, hogy azt kapta amit teljesen megérdemelt. Ő tette magát emberi ronccsá, ő okozta a saját halálát. Ha csak ennyi esze volt, hát így járt. Tök felesleges siránkozni egy idióta emberen, akár halott akár nem. Szomorú hogy így járt, de akkor is így járt a SAJÁT felelőtlensége és saját hülyesége miatt. Ennyit róla! Már így is túl sok szót pazarolt rá a média. Aki bírta ezt a ricsajt és hőbörgést amit csinált, az hallgassa. Aki nem bírta, eddig se hallgatta, most se fogja... Azért mert feldobta a pacskert a saját baromsága miatt még nem lesz jobb... Ez van. Ha nem tetszik, menj aztán hallgasd a nyávergását! Neked való! Esetleg drogozz is, hátha jobban hasonlítasz ehhez a majomhoz!
Vendég 2011. 07. 25. 12:19
Semmiféle szentté emelésről szó nem volt. Az emberek hozzáállásával van marha nagy gond. Sokan nem szerették, oké kit érdekel, de egy halott embert fikázni mégis gáz. Mit ártott nekik, hogy kurvának, ribancnak, tehetségtelennek kell nevezni? Elég bajt csinált ő magának, miért kell még gyalázni? Más a szabad véleménynyilvánítás és más egy ember alázása. A kettő nem összekeverendő. De tovább nem etetem a trollokat.
Vendég 2011. 07. 25. 11:10
Oké, szögezzük le: egy tehetséges énekesnő volt, akinek sok rajongója volt. De nem értem, ha így szerették az emberek, miért drogozta magát halálra? Ez mondja meg nekem valaki!
Vendég 2011. 07. 25. 11:10
Oké, szögezzük le: egy tehetséges énekesnő volt, akinek sok rajongója volt. De nem értem, ha így szerették az emberek, miért drogozta magát halálra? Ez mondja meg nekem valaki!
Vendég 2011. 07. 25. 10:26
Azért ne csináljunk ám szentet egy drogos, piás ribiből!!! RÖHEJ!!!
Vendég 2011. 07. 25. 1:48
Még hogy kedves nép a magyar ppfffff...sok jóindulatú hozzászóló, kívánok nektek hasonlóakat.
"Úgy kell!"????? Gyökér...
R.I.P. Amy:(
Vendég 2011. 07. 24. 20:02
Hát minden volt csak tehetséges nem... Rikoltozó ócska hülye drogos K...
Vendég 2011. 07. 24. 19:33
Sajnálatosnak tartom hogy az ilyen nagyszerű tehetségek sem találják meg a helyüket az életben , és nem tudnak boldogan élni.Nyugodjon békében!
Vendég 2011. 07. 24. 17:43
A hülyeségének meglett az eredménye! Gratulálok! Én se tudom sajnálni az ilyen felelőtlen idióta pi*kat.
Vendég 2011. 07. 24. 12:08
saját magának köszönheti, mondhatni megérdemelte...
én egy pillanatig se sajnálom... csak azt kapta amit kiprovokált az élettől! úgy kell!

Fórum » MUSIC.HU » Hírek