Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Britney: korrekt félgőz Budapesten

létrehozva: 2011. 09. 30.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2011. 10. 04. 14:57
Korrekt. A show és a látvány fantasztikus volt, egyedül Britney volt az, aki nem tett ki különösen magáért. Én ott voltam, ez történt:)
Vendég 2011. 10. 04. 14:39
Üres szektorok?! Az elején valóban, de 9re mire Britney sorra került egész szépen megtelt az aréna. Telt házról meg azért sem beszélhetünk, mivel nagyo sok szektorra nem is voltak meghirdetve jegyek. Szerintem az ülő jegyek 80-90%-a, a kiemelt álló majdnem 100%-a, a sima álló 70-80%-a elfogyhatott. De ez csak tipp...
Vendég 2011. 10. 04. 14:35
Szerintem pedig igen is fantasztikus show-t láthattunk! Semmi nem hiányzott... Sokkal jobb volt, mint a 2004-es Onyx Hotel turnés koncert...Persze, hogy mindenhol hasonlókat írtak, egymásról koppintották a lehúzást. Bár ebben a cikkben azért volt dicséret is. Szép napot!
Vendég 2011. 10. 04. 14:24
Én teljesen egyetértek a cikkel, erről a koncertről máshol is ezeket írták, nagyjából én is ezt éreztem, miközben néztem.
Vendég 2011. 10. 04. 8:48
A lady gaga koncerten sokkal nagyobb üres blokkok voltak.
Vendég 2011. 10. 04. 8:47
A koncert full jó volt az elejétől a végéig. Britney pedig táncolt rendesen.
A dalok között pedig nem volt hatalmas leállás. Kedves cikkíró te kint voltál valóban a koncerten??
Vendég 2011. 10. 04. 0:17
Ha valaki kommentet ír, ami a cikk szerzőjének nem tetszik, az egyből törlésre kerül? Akkor javasolnám a cikk törlését is... Kritikát írni könnyebb, mint kapni, ugye?
Vendég 2011. 10. 02. 19:07
Nem lehettek benne hamis hangok, mivel playback volt..Britney táncát hiányoltam, de ettől függetlenül nagyon jó show volt.!!!
Vendég 2011. 10. 01. 19:15
szerintem nagyon jó volt a koncert. nekem nem hiányzott semmi belőle,lehet hogy britney nem mindig mosolygot és nem ugy táncolt ahogy kelett,demég a hamis hangok is megbocsájthatóak,az első perctől iszonyatos katarzis volt egészen a végéig!életem egyik legnagyobb élménye volt
Vendég 2011. 10. 01. 16:37
Szerintem meg rendben volt minden a show Britneyvel együtt tökéletes lett, egy net kritikus véleménye nekem nem mérvadó, valószínű 10 éve még Aerosmith-t hallgatott, s tuti nem szereti Britneyt
Vendég 2011. 10. 01. 10:37
Mert nagyon ideges voltam, magam sem értem miért :(

Fórum » MUSIC.HU » Hírek