Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Várat magára az új GN'R album

létrehozva: 2002. 09. 03.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 02. 16. 15:09
A guns N' Roses valaha a világ legjobb rockbandája volt. Ha Axl szólóban csinálná ezt a komédiát oké lenne, de így sárba tiporja a legendát. Mindazonáltal a Guns ma is él. Velvet Revolvernek hívják..
Vendég 2005. 03. 26. 18:01
Há bazzeg már 5 éve várok arra a lemezre! De nem baj hogy már több számot le lehet szedni a netről az új számok közül de nem adnák ki az istennek se! Guns azért a legjobb.
Vendég 2003. 10. 08. 0:00
szerintem akkor is nagyon király de slash volt a legkirályabb ja és válasz valaki kérdésére én 13 vagyok
Vendég 2003. 09. 09. 0:00
a világon a legkirályabb zene!akinek nem jó, bekaphatja!!
Vendég 2003. 07. 29. 0:00
Sziasztok!
Hát olvasgattam itt a hozzászolásokat, és van pár amivel nem értek egyet, de nem is reagálni szeretnék ezekre, inkább leírom az én véleménmyemet.
Axl bizony elég problémás ember. Régebben gyogykezelték is koros depresszioja miatt (lítiumos kezelés). Izzy szerint olyan volt, mint 1 vadállat. Bizony elég nehezen lehetett vele kijönni.
A féltékenység szerintem minden olyan sikeres bandában felüti a fejét, mint pl. amilyen a Guns.
A problémák gyökerét a rengeteg pereskedés, féltékenység, drog és Axl témájában kell keresni.
Egy csomo cuccom van az uj Guns-rol, és az uj szologitáros (alias Buckethead) nagyon durván küldi! Baromi jo!!! Ugyhogy ne szidja senki addig az uj Guns-t amíg nem hallotta!!!
Méghogy Axl-nek elment a hangja?? Látszik inkább hogy amíg a sok hülye támadta őt, ő tovább dologzott, probált, csiszolt a hangján..és meg is lett az eredménye! Jobb mitn régen! Majd meglátjátok! Pl. a Live and Let Die 2002-ben előadva...azt hittem lefordulok a székről! 15 mp-en keresztül kitartotta a hangot anélkül hogy ez megkottyant volna neki! Tovább is bírta volna, csak hát vkinek gitározni is kell ott :)
Na várom az uj albumot, állítolag Oktoberre lesz kész, bár Axl-t ismerve jövő nyárra talán kezembe vehetem a korongot.
G U N S N ROSES FOREVER!!!
Vendég 2003. 07. 21. 0:00
Kár hogy felbomlottak tök szarok az uj tagok, de szeretem öket, föleg a régi számaikat.
Vendég 2003. 07. 21. 0:00
sirály az egész
Vendég 2003. 07. 09. 0:00
Ez itt a reklám helye: a http://www.mellesleg.hu-n szuper klipeket (újakat is!), koncert felvételeket lehet letölteni!
Vendég 2003. 07. 09. 0:00
forever n ever Guns
Vendég 2003. 07. 07. 0:00
A Guns N Roses a rock kiralya!zenejuk utanozhatatlan es felulmulhatatlan!Guns N Roses 4ever!!!
Vendég 2003. 06. 13. 0:00
GNR are the best
Vendég 2003. 05. 29. 0:00
Imádom egyszerűen AXL-t. Nincs nála jobb pasi és énekes a világon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csak az az egy gondom van a Guns N' Roses-sal, hogy felbomlottak. De amúgy imádom a zenéjüket.SZILÓ
Vendég 2003. 05. 27. 0:00
axl kicsit hülye :) de aranyos. mckagan a legjobb! utána meg slash.. régen olyan jó számokat csináltak... én így a mostani felállással még nem hallottam tőlük semmit.. tök xar.... vajon a gnr rajongók hány évesek? én vagyok 16 :) de imádom!!! nyamm! na csumi
Vendég 2003. 03. 17. 0:00
szerintem nem kéne eröltetni... mindenki tudja, hogy ez már nem a Guns 'n' Roses !egy legenda attol legenda ,ahogy az emberek emlékeznek rá. miért kell ezt a képet elrontani egy kövér, öreg "zenekartalan" Axl Rose-zal????
Vendég 2003. 03. 14. 0:00
Tudja valaki,
mikor lesz koncertjük és hol?
Vendég 2003. 02. 27. 0:00
Fa*zom kivan! Ha Axl nem lett volna ennyire állat még talán ma is az eredeti lenne a GN'R.(Stevennek mondjuk el kellett mennie, és Dizzynek meg jönnie kellett.
Vendég 2002. 11. 29. 0:00
nem kell leugatni sem axlt sem mást
a guns sohasem lesz ugyanaz mint rég de ettől még lehet k**** jó banda

habár nem hiszem hogy olyan jó mint az eredeti felállásban volt
2002. 10. 22. 0:00
Axl az Axl! Nem is ő lenne, ha minden rendben zajlana körülötte. Ezt már mexok6tuk. Dehát kinek köszönhetjük az Estranged-et??
Vendég 2002. 10. 20. 0:00
A mostani fölállásnak köze sincs a guns n roses-hez.Axl-nak teljesen elment a hangja.
Vendég 2002. 10. 18. 0:00
Axl önmagában nem az igazi.Egy jó Slash még kellene a csapatba
Vendég 2002. 10. 18. 0:00
Én kitartóan várom az új albumukat.Az igazi Guns rajongó ezt teszi.Addig megelégszem a régi jó számaival is.
Vendég 2002. 09. 18. 0:00
Slash, Duff, Izzy és Matt nélkül soha nem lesz a régi a Guns. Axl pedig csak saját magából csinál viccet a viselkedésével.
Vendég 2002. 09. 06. 0:00
Tele van a tökünk a Guns-al. Már évek óta csak igérgetnek a levegőbe. Legyen már valami, vazze!
2002. 09. 03. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek