Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Készül a Radiohead új lemeze

létrehozva: 2002. 09. 11.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 11. 11. 10:28
Én is nagyon szeretem a Radiohead-et. Aki szereti az Kid A vagy az Amnesiac c. albumot annak ajánlom Pink Floyd Dark Side Of The Moon albumát.
TSO
Vendég 2005. 06. 09. 17:33
Zsír-zsír és még több zsír!Azt gondolom egy zenét meg kell hallgatni és (jó esetben)érezni,ami mögötte van Mindegy milyen stílus,ha van mögötte tartalom. DE! A Radiohead még ennél is több, már nem is zene, hanem egy kúra vagy terápia, ami a lélek drogja! Zsír-zsír- és még több ZSÍR! Joey voltam.
Vendég 2005. 05. 14. 15:58
én kb 3 hónapja hallottam először az iditeque-t és annyira megragadott hogy azóta folyamatosan őket hallgatom és nézem, nagyon jók
Vendég 2005. 04. 16. 14:38
kevés olyan zene van ami utánozhatatlan, mitöbb felülmúlhatatlan a maga stílusában. és ha még ezt a stílust is saját maga teremtette meg .... sztem nem kell kommentár.
az egészet összefoglalva mindig lesznek olyan emberek akik imádni fogják lehúnyt szemmel halgatni a let down-t a folyóparton. és az hogy kevesen vagyunk nem is feltétlenül rossz.

tyler
Vendég 2005. 04. 01. 12:05
A Radiohead a maga nemében igazán izgalmas műveket készít. Számomra örökké maradandó a hibátlan Ok Computer, kiemelve a Let Down és a No Surprises. Zs.
Vendég 2004. 04. 05. 0:00
A Radiohead az egyik legjobb együttes ebbe a stílusban.Ezt a legjobb kritikusok állítják,és szerintem is így van.A legjobbra sikerült számaik szerintem:Let Down, Paranoid Android,Electroneering,2+2=5,I Might Be Wrong.Persze szomorú a z igazság miszerint nem igazán rajonganak ezért a stílusért. MIRACULUM
Vendég 2004. 02. 24. 0:00
A Radiófej Egy hatalmas depiláda...IMÁDOM ÖKET! Ahogy igy elnézem nem sokan ismerik...bár az én barátaijm mind szeretik...Az Idioteqe a legjobb szám...meg a Karma Police... Ha van még aki szereti öket légyszi irjon nékem! (lány vagyok)
Vendég 2004. 02. 19. 0:00
Szerintem nagyon jó zenét játszik a Radiohead? remélem többen meg fogják Őket ismerni hamarosan!!
2002. 09. 11. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek