Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!

Ki a legbutább énekes/énekesnő/zenész ?

létrehozva: 2002. 09. 12.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 09. 15. 0:00
KEFIR??
Neked ez énekes??
Vendég 2004. 09. 15. 0:00
leghülyébb énekes KEFIR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 09. 15. 0:00
leghülyébb énekes KEFIR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 09. 12. 0:00
A leghülyébb aki ilyen topicot nyit
QuickLEE 2004. 09. 06. 0:00
Az utobbi 2vel egyetértek, tovább nem volt kedvem olvasni...
Vendég 2004. 08. 31. 0:00
Kozsó a leghülyébb,olyan hülye mint a seggg.Ő 1 IGAZI HÜLYE balfasz szar roszköcsög És még szerintem buzi is
Vendég 2004. 06. 03. 0:00
Britney a legbutább!!
Vendég 2003. 10. 04. 0:00
A következő történetet az Irigy Mirigyes fiúk mesélték valamelyik adón. Igaz, hogy a történet főszereplője se nem énekesnő, se nem énekes, hanem egy műsorvezető(nő). Név szerint Kiszel Tünde. Viszont a történet nagyon ide passzol, és én úgy éreztem, hogy nem hagyhatom ki! A történet: Mirigyék beültek Kiszel Tündével valamelyik vendéglátóhelyre. Kiszel Tünde sört kért. Mire a pincér megkérdezte, hogy mit hozhat Gösser, ...stb. Mire Tünde válasza a következő volt: -Nem köszönöm, maradok a sörnél.
Mike C. Amish 2003. 08. 08. 0:00
A nyálas előadók, együttesek azok mind segghülyék. Meg a tucatba gyártott szőke énekesnők is.
A nyálas alatt, most nem ilyeneket értek, mint Crystal, vagy Fiesta, vagy Romantic. A csinált sztárokra gondolok. Az előbbi 3 is szar zenét jáccik, de a csinált sztárok, a szőke szépfiúk, azok agyatlanok pl:Westlife, bsb, nsync, busted.

-Drake-
2003. 07. 23. 0:00
Ja és persze akkor még ne is beszéljünk a kis csöpögő csap-együttesekről........... Nagyon gáz!!!! Én így ki se mernék lépni az utcára!!!
2003. 07. 23. 0:00
Az első szerintem egyértelmű!!! Britney Spears. Király Linda sem egy észlény, vagy csak jól titkolja! A száma jó, de szöszi!!!!
kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 09. 0:00
a szakmában mindenki shit hülye!max egy-két ember akinek van logikája.akiknek a horoszkópja iker.
2003. 07. 01. 0:00
Ja,és a legbutább előadók szerintem: Christina Aguleira,Britney,Krisz Rudi és hasonlók!
2003. 07. 01. 0:00
Guest,most őszintén,te akkor mit szeretsz? Mert egy csomó olyan együttest/előadót leírtál akit utálsz,de arról egy szót se ejtetteél,hogy mi az amit te szeretsz! Amúgy szerintem a System jó,és szerencsére még egyszer se láttam egyik klipjüket se a Viva+-on!
2003. 06. 11. 0:00
Britney Spears.
2003. 05. 12. 0:00
Christina aguilera egy kurvára beképzelt,magát kellető csaj,de szeretem a számait
Lida 2003. 05. 10. 0:00
Kylie a legjobb
Vendég 2003. 04. 25. 0:00
Mariah Carey nem buta!!! Fordíts már le 1-2 nyilatkozatot tőle!
Vendég 2003. 04. 11. 0:00
All 4 love.. rosszul vagyok tőlük.. sőt! hányingerem van,ha meglátom őket!
Vendég 2003. 03. 18. 0:00
Merája Kerííí
2003. 03. 06. 0:00
Krisz Rudi, Britney, Jacko, Fred Durst, stb.
2003. 02. 10. 0:00
A Krisz Rudi egy nyálas szájú majom...
A Ganxta egy tahó...
A Britney egy nyágogós szőke cica...
A Christina Aguilera egy Szilikonbaba...
Van itt valaki, aki normális???
Vendég 2002. 12. 23. 0:00
Sziasztok! Szerintem a fresh-ből a Viki a legsötétebb csaj!!!! Nem elég, hogy beszélni nem tud, még nyávog is! Az tény, hogy szép, csak ne szólaljon meg!
Vendég 2002. 11. 23. 0:00
Utalom a nylas kocsog Alvin es a mokusokat, undorito penzehes kocsogok szutyok kis 12 eves divatgceik meg zabaljak. Aztan az osszes rappert azoknak ki kene forditani a vegbelit szar emberek szar zene. A buzi junkiesekeat a nagypofaju Rickyvel az elen, aztan a Ramonesmaniat is me Ramones csak egy volt kulonben is utalom a tribute zenekarokat. Aztan utalom a buzi numetal zenekarokat a slipknotot a linkint a limpet a systemet a disturbedet meg ugy altalaban minden szart amit felbasznak az mtvre vagy a viva-ra. Tenyleg a vivapluszot is utalom
2002. 11. 19. 0:00
Egyet értek Orsy hozzászólásával
2002. 10. 17. 0:00
Attis, te talán tökéletes vagy? Attól még, hogy nem szereted őket , a véleményedet kultúráltan is leírhatnád.
Attis 2002. 10. 15. 0:00
ROCKZENEKAR KERES TAPASZTALT, ELHIVATOTT ÉNEKEST. STÍLUS: DALLAMOS HEAVY ROCK (80's). KONCERTEK LEKÖTVE, STÚDIÓRA KÉSZÜLÉS KÖZELJÖVŐBEN. CSAK KOMOLY JELENTKEZŐ ÉRDEKEL!!!PRÓBAHELY VAN.
TELEFON: 06-30-907-0541. CÍM:SÜLYSÁP, 2241, KOSSUTH L. U. 238., MAIL:
Attis 2002. 10. 15. 0:00
ganxsta zolee= legbunkóbb "ember", egy homo primitivus
dopeman= ugyanaz, +hajléktalan külső
eminem= mocskos szájú, egyszer lelövik úgyis...
marylin manson= fasiszta lelkű, maga a sátán, az emberiségre közveszélyes
Vendég 2002. 10. 08. 0:00
Szerény véleményem szerint az a baj a zenei világban, hogy a pénz most már itt is fontosabb, mint a minőség.

Kia legbutább popsztár nem tudom, én egyiküket sem szeretem. A szavazatok alapján a TNT a legjobb hazai popcsapat, De miért? Lényegében minden számuk ugyanarról szól és ugyanolyan nyálas stílusban adják elő mindig.
Az All Foe Love egy "megcsinált együttes", szerintem önállóan egyiknek sem jutott volna eszébe együttest alapítani. Volt egy felhívás és "miért ne" gondolattal jelentkeztek és szerencséjük volt.
Vendég 2002. 10. 04. 0:00
RAKONCZAI IMRE! "öööööööööööööööööööööööööööööööööööö..."
Vendég 2002. 10. 02. 0:00
Krisz Rudi szar!!!Én nem értek eggyet Orsy-val.Szerintem Alvin, Tankcsapda, és Dopmen az ami a király!!!!És nem a Krisz Rudi!!!Fúúújjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!És még egyszer utljára !!!!!!!!!!!!!Krisz Rudi tök szar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oké most már királyul érzem magam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2002. 09. 28. 0:00
a krisz rudi egy állat!!
Vendég 2002. 09. 28. 0:00
olforláv
Vendég 2002. 09. 26. 0:00
Akiket a Kozsó menedzsel,mint az All4Love
Vendég 2002. 09. 23. 0:00
Légyszíves senki ne írkáljon a nevemben!Orsy-az igazi:)
2002. 09. 22. 0:00
Egyetértek Orsy-val miszerint: KRISZ RUDOLF!!!
vampire 2002. 09. 20. 0:00
Ez egy nagyon jó téma. Szerintem a mostani zenei életben egyre több a szőke cicababa, plusz a nyálas, tinilányoknak való, zenélni nem tudó szépfiúk. Szóval ezek a kirakat emberek. Nem a zenéért csinálják azt, amit csinálnak, hanem...nem is tudom mi lehet az indítékuk a pénzen kívül. Nem tudom mi abban a jó, ha oda raknak eléd egy számot:tessék, énekeld el! Aztán a jó kis menedzsered össze rakja a kis pop albumodat, aztán mész ugrálni, és playback-re tátogni a koncerteken. Szörnyű. Attól félek, már csak a rockzenészek maradtak a régiek. Ők (99%) tényleg maga, a ZENE miatt működnek. Önálló gondolataik, érzéseik vannak, egyéni lelkiviláguk, még ha depressziót sugallnak is...De hát ilyen ez a rohadt világ. És amíg Britney Spearsek rohangálnak szabadon az utcán, megkéne fontolni mit nevezünk zenének, és mit nem...
Vendég 2002. 09. 17. 0:00
Szerintem a hazai és a külföldi zenei világ is tele van izomagyú, nyálas srácokkal és szőke libákkal(akik néha barnának álcázzák magukat, de ezt is csak azért,hogy a csapatban mindenkinek más színű haja legyen)!TISZTELET A KIVÉTELNEK !Az abszolút győztes azért mindenképp Britney Spears!
Vendég 2002. 09. 17. 0:00
Szerintem a hazai és a külföldi zenei világ is tele van izomagyú, nyálas srácokkal és szőke libákkal(akik néha barnának álcázzák magukat, de ezt is csak azért,hogy a csapatban mindenkinek más színű haja legyen)!TISZTELET A KIVÉTELNEK !Az abszolút győztes azért mindenképp br
Vendég 2002. 09. 14. 0:00
Voltak idők, amikor még a zenészek általában diplomát hordtak a zsebükben és volt némi intelligenciájuk. Sajnos ma már annak is örülnünk kell, he némelyik nem azt mondja, hogy eszek, iszok, hanem eszem, iszom, és nem b...megel folyamatosan, nyilvánosan!stb. Bunkók, közönségesek általában. Azt hiszik, ilyennek kell lenni. A szellemi képességeikről meg minek beszélni! Nincs nekik, tisztelet a kivételnek!
Traubiszadó 2002. 09. 13. 0:00
Nekem van egy állítólag hiteles régi sztorim Karda Beáról. Az ismerősöm vitte autóval Karda Beát. Valaki tökölt elöttük a sávban, erre fogta magát a soför és záróvonalon megelőzte. Karda Bea szóvá tette hogy ez szabálytalan művelet volt mert hogy a kresz tiltja. Mondta neki a soför, hogy ez rá nem vonatkozik mert 2 hete kért a rendőrségen záróvonal átlépési engedélyt és potom 2 ezer forintnyi illetékbélyegért megkapta. Másnak csörgött a soför telefonja és Karda Bea újságolta neki hogy kiba...ták a rendőrségről mint macskát, mert megpróbált engedélyt kérni. No comment.
2002. 09. 12. 0:00
Krisz rudolf
Traubiszadó 2002. 09. 12. 0:00
Na, erre kiváncsi vagyok. Történeteket, benyomásokat, személyes véleményeket várnék.

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!