Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

A szegény gazdag sztár

létrehozva: 2012. 07. 24.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Pogigirl 2013. 02. 26. 15:06
Nem ismerem a Nirvana-t, Justint viszont annál inkább! Lehet őt nem szeretni, de hogy valaki ennyire leszólja... Most is csak azt tudom mondani, amit már az előttem szólók is említettek: meg kell nézni az önéletrajzi-koncertfilmjét. Igen, rajongója, mi több belieber vagyok, de ettől még nem vagyok elfogult vele. Viszont ezt nem tudom elfogadni, hogy leszólják JB-t, mert nem is lehet kérdés, hogy már mennyi mindent letett az asztalra. És 18-19 évesen nem gondolom, hogy egy 30 éves ember tapasztalataival kéne rendelkeznie, és hasonló színvonalú dalszöveget írnia. Mellesleg ekkora karriert ma már képtelenség lenne egyedül összehozni. Tény, hogy Scooter nagyon ért a dolgához, de Justin tehetségét és profizmusát nem lehet elvenni. És megnézném, hogy ki csinálja utána azt, amit ő csinál minden egyes koncertjén, amik 1,5-2 órásak: végigugrálja, táncolja, énekli mindet! Esetenként még gitározik, zongorázik, dobol is! Szerintem ma már azt nem lehet elvárni egy szólóénekestől, hogy a lemezét egyedül rakja össze. És szeretném azt a rádióinterjút látni, ahol Justin nagyképűen kikéri magának, hogy Justin Timberlake-hez hasonlítják!
nick 2013. 01. 16. 12:21
már pedig a nirvana a legjobb zenekar és ez a biber bekaphagya
Puha József 2012. 07. 26. 17:48
Köszi, elírás volt.
Lola13Q 2012. 07. 26. 10:58
Jah és nem boyfriend az albumának a címe hanem Believe a boyfriend csak egy dal az albumról :)
Lola13Q 2012. 07. 24. 21:46
Szerintem az aki ezt a cikket írta nincs magánál ! Justin egyáltalán nem nagyképű sőt pont ez az hogy 18 évesen már mennyi mindent elért és nem csak minden az ölébe hullott!! Az én véleményem az hogy Selena Gomezzel sem azért van h. több pénzt keressen hisz van neki elég Hála Istennek ! Tudom mindenkinek meg van a véleménye JB-ről és hogy megoszló személyiség de mindenkinek ajánlom a filmjét abból kiderül h. mennyit is harcolt ezért a posztért ahol most van !!!

Fórum » MUSIC.HU » Hírek