Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Christina Aguilera: Lotus – Luxus kiadás (Sony Music)

létrehozva: 2012. 11. 29.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2013. 09. 10. 15:57
SZUPEREK!!
Vendég! 2013. 03. 11. 15:24
IGAZ!
Vendég! 2013. 03. 11. 15:23
KLASSZ ÉS SZUPER!
Vendég! 2013. 03. 11. 15:23
SZÍVESEN ÉS ÉN IS SZERETEM!
Vendég! 2013. 03. 11. 15:23
KÖSZI!
Vendég! 2013. 03. 11. 15:23
mp3skull.com/mp3/let_there_be_love_christina_aguilera.html
Vendég 2013. 03. 11. 15:23
nagyon jó
vendeg.kate 2013. 03. 04. 15:53
http://www.youtube.com/watch?v=o5P3o2t0JUk
Vendég 2013. 02. 22. 12:12
Szerintem túlzás ennyire lehúzni ezt az albumot, és magát az énekesnőt! Miért kell folyton más nőkhöz hasonlítgatni, amikor szó sincs róla... Nekem per pillanat se Nicki Minaj, Jessie J, (hozzá hasonlítani szerintem egyenesen sértő), Pink se Kesha, se Rihanna nem jutott eszembe az album hallgatása közben!!! Sokkal inkább az a sok-sok érzelem, amit ismét beletett a számaiba... Az Empty Words, Best of me, a Blank Page, Army of me, Let there be love a kedvenceim, mellesleg a többi számot is szívesen hallgatom! Miért kell 31 évesen az idősebb korosztályhoz sorolni szerencsétlen nőt???! Ezt totálisan nem értem... Már ezentúl a média azt fogja beetetni az emberekkel - tisztelet a kivételnek -, hogy 30 felül megáll az élet és mindenki vén? Ez nevetséges!!! A csontsovány, anorexiás lányok megteremtése után, még milyen ideákkal rukkol majd elő a média? Csak azért, mert már nincs bomba formája, már nem is lehet értékes, vagy netán a testsúlya változtatott a hangjának minőségén? Könyörgöm ennyire ne legyünk már szánalmasak!!! Mellesleg, ha még fel is venné az említett énekesek stílusát, mi van akkor? Talán tilos, rajta van a védjegyük? Azt nem akarják megtiltani neki, h ugyanabban a műfajban énekeljen? Vagy inkább az a zavaró, h képes arra, akikhez hasonlítgatják? Mellesleg régebb óta van az iparban, mint sokan közülük, és nem hinném, h abba kellene hagynia, amit csinál... Kivételes hangja van, amit nagyon is jól használ...
Justin Timberlake pedig jött egy új számmal, és az valóban pocsék...
VENDÉG 2013. 02. 04. 8:35
SZÉP ÉS NAGYON TETSZIK
Vendég 2012. 12. 01. 15:36
nagyon jó és tetszik
Janibcn 2012. 11. 30. 20:37
Nem vagyok különösen Christina Aquilera rajongó, de nekem nagyon megtetszett ez az album. És pont az album kritikus által említett mélypontjai Red hot kinda Love, Circles, shut up ami különösen megtetszett. Abban viszont egyet értek, hogy az album legjobb dala az Army of me...
James 2012. 11. 30. 18:37
A lemezboritó egészen pocsék és giccses :( Az album pedig nagyon gyenge, nem méltó Aguilerához... Justin Timberlake-nek legalább volt esze, és a csúcson abbahagyta! Nagy csalódás!
vendeg.kate 2012. 11. 30. 1:47
ilyenkor lehetne talán azt mondani, h egy olyan tehetség mint Chris, megengedheti magának azt a Luxust, h különféle hangzásokat, énektechnikákat, hangulatokat kipróbáljon.
de most is miről van szó: népszerű lehet-e a korong v sem? el lehet adni v sem? pénzt hoz-e v sem? kit érdekel, h a kivülállók/média/kritikusok mit gondolnak?? azokat, akik meg akarnak felelni.
persze igaz, én sem ilyen zenei anyagra számítottam, de szerintem lehet találni benne értékelhető dolgokat is - pl nekem bejön a "RHKoL" pajkossága, a "Cease Fire" a szövege miatt lehetne inkább kislemez - szerintem van mondanivalója, a hangzás hiába katonás mégis a békejobbról van szó benne, és akkor ott van még a "Shut Up" is ami pontosan azoknak szól, akik... ****
kinek árt azzal, ha kísérletezget? és ez másokat miért zavar?
akárcsak a Bionicnál, itt is összemérik másokkal, holott azok a dalszerzők, akik ezen a lemezen szerepelnek, azért jóval a trendi p*csák megjelenése előtt már ilyesmiket alkottak. ezeket az embereket becsmérlik, akik "hívek önmagukhoz" (a saját hangzásvilágukhoz)? Kérem?

(Remélem nem bánja az oldal egy link megosztását: http://starity.hu/magazin/33154-christina-aguilera-ujjaszuletese-lotus-formajaban/ )

köszöntem a lehetőséget.

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók