Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Első kézből A nyomorultakról

létrehozva: 2012. 12. 18.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Balajti Péter 2012. 12. 19. 9:09
Kedves Horpika! Köszönöm. Russell-ben nem fog csalódni! :-)
Horpika 2012. 12. 19. 7:52
Kedves Péter, csupán azért, mert rettentően bosszantott, hogy a kedvenc - és amúgy világhíres - regény(és musical) egyik fő karakterének a nevét elírtad. És nem véletlenül. Véletlenhez tán oda se írok.
Akkor a cikk:) A baj, hogy elfogult vagyok, és így boldogság egy pozitív, többségében pozitív cikket olvasni. Felcsigázni persze nem tud jobban, mint fel vagyok, de legalább rátesz még pár lapáttal a p várakozásomra. Külön öröm, hogy Russell is pozitívan lett megemlítve, ez a szerepe eléggé megosztja azokat, akik eddig látták a filmet, én eddig azt kaptam amit vártam, nekem Javert ilyen. :)
Szóval helyre írás, némi korrekció után ;)
Balajti Péter 2012. 12. 19. 7:36
köszönöm az észrevételeket, jogosak voltak, javítottam mind. Ugyanakkor sajnálom, hogy egy 467 szavas cikk kapcsán csak a négyszer előforduló hibát sikerült kommentálni.
Bubu 2012. 12. 18. 21:14
A színész neve helyesen írva: Eddie Redmayne, és nem Javier, hanem Javert....
Horpika 2012. 12. 18. 21:07
Hogy egy ilyen híres mű egyik fő karakterét következetesen Javiernek írják, és nem Javertnek, az elég szégyen! :(

Fórum » MUSIC.HU » Hírek