Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!

Magyarország: Divatmajmok hazája...

létrehozva: 2002. 09. 30.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 11. 19. 15:18
véletlenül....
Vendég 2005. 11. 18. 16:41
Tényleg van igazság abban amit mondott, de hogy lehet Magyarországot kis betűvel írni?
Vendég 2005. 11. 18. 15:12
2004-04-01 guestel azt hiszem egyet értek
Vendég 2005. 11. 13. 23:01
nincsen olyan,hogy divatmajom,ez meg milyen szó?sztem ilyen nem létezik.Akkor mindne fiatal "divatmajom"???az egész világon?
Vendég 2005. 11. 10. 17:12
így ruhába nem! :P haha

Tomi
Vendég 2005. 11. 10. 14:54
Szia Balu! szeretlek! Lilla vagyok. Megismersz?
Balu 2005. 06. 09. 13:51
A divatmajmoknak meg VAJON milyen zenei stílusuk van? Techno. Illetve a legtöbb az.
Max 2005. 06. 08. 9:54
Nem hibáztatom a divatmajmokat. Akinek nincs személyisége, az kénytelen lemásolni valaki másét.
Ettől függetlenül kiírtanám mind.
Balu 2005. 06. 06. 23:06
Nem gond.
Vendég 2005. 06. 06. 8:52
ténleg, bocs nem figyeltem:P
Balu 2005. 06. 05. 11:31
Így van, de attól még Magyarországot kezd nagybetűvel.
Vendég 2005. 06. 05. 10:42
Az lett a divat, hogy nem vagy divat...lehet bonyulultan hangzik de gondoljátok végig!
Ha nem érdekel a divat akkor azért vagy divatos, ha a divat ellen vagy akkor is divatosnak számítasz, mert manapság ez is divat lett, ha meg követed a divatot akkor meg pláne, hiszen valahol az, az igazi divat!!! Tehát, csinálj amit akarsz, hisz már mindenki divat a másik szemében..ez van a zenével, az öltözködéssel, a viselkedéssel...mindennel! Ez a legnagyobb gáz magyarországon, és ez mind az utánzásnak köszönhető!!
Balu 2005. 06. 03. 14:18
Olyat látsz eleget az utcasarkokon itt Budapesten.
Vendég 2005. 05. 08. 10:58
wingo mér baj az h 1 csajnak mindene kilátszik? és általban nem lenézni szokták őket
hanem megnézni
ÉLJEN A MINISZOKNYA AMIBŐL KILÁTSZIK A CSAJ PICSÁJA!!!!!
Vendég 2004. 10. 08. 0:00
Én most 18 éves vagyok sokan divatpunknak titulálnak csak mert nem hordok kiba...ott vécéláncot meg nyomott pólókat. Kérdem én amiért én nem öltözök úgy méirt ne lehetnék punk Amúgy 6 Éves korom óta hallgatok rock, metal zenéket Ossian KItörés albumával kezdtem Tehát nem most lettem hirtelen rockker mint egyesek akik régen nyálas fiúcsapatokkat hallgattak mert akkor az volt a divat most meg ezt mert ez a trend!!!!!!
Vendég 2004. 04. 01. 0:00
sajnos egyre elkeseritobb ami most van magyarorszagon, mind zene, mind "stilus" teren.a birkas dologgal nagyon egyetertek, es altalaban akik divatbol vesznek fel egy stilust hangoztatjak legjobban, hogy ok mennyire igaziak, mennyire egyedi amit csinalnak.ha valaki megkerdezi mostanaban, hogy milyen zenet hallgatok akkor ha elsorolom akkor az elso reakcio az hogy "he?" vagy "te nem rokker vagy" nem a rohadteletbe nem vagyok az attol hogy az embernek bakancsa van nem lesz feltetlenul rokker hihetetlen es elkeserito a mai emberek beszukultsege divat lett fikazni mindent, amit nem ismernek, radioban megy, mert undorito divatzene szerintuk holott lehet, hogy belul meg tetszik is csak ugye kilogni a sorbol milyen gaz mar.ha aztmondom, hogy imadom az elektronikus zenet akkor rogton ravagjak hogy fuj hulye diszkos hol vagyok en a diszkotol konyorgom emberek valtozzunk meg mert ami most van az ketsegbeejto:(
Vendég 2003. 06. 04. 0:00
en nem, tudom
Vendég 2003. 06. 04. 0:00
nem én votam,a szivar vot
Vendég 2002. 12. 31. 0:00
hát, kb tiz éve bakim van és talpig feketébe, nem vagyok se igénytelen, na jó brutális egy kicsit.. de én igy érzem jól magamt! és nem divat miatt... bakancsa is már bármelyik hülye rohangál én akkor vettem az elsőt mikor az első koncijaim után belilult a köröm a lábamon.... azota abba nyomulok és na jo nem mindig feketébe, álltalában a ruhámmal megprobálom kifejezni azt amit érzek,lehet rajtam lila harisnya, piros pulcsi ha éppen olyan a hangulatom , csak az iritál kurvára h ha felszállok egy járműre vagy egyszerűen kimegyek az utcára kkor valami ufonak néznek és a busz fele háttérbe vonul és nézeget mint valami űrlényt, pedig a ruha arra való szerintem h ,egmutasd a világnak h milyen vagy te tulképp belűlről!!!
na pusz
heavy metal rulez!!
Vendég 2002. 12. 31. 0:00
A Blink182 ből is egy nagy divatzenekar lett. Igazából nehezen tudok olyan mai magyar zenészt/zenekart megnevezni, aki/ami nem valami külföldinek a koppintása. Talán Ákos.
Vendég 2002. 11. 04. 0:00
Szerintem a topic nyitója nem erre gondolt, hanem pl erre:
Megjelentek hazánkban a divat punk zenekarok.
A külföldről már jól ismert elemek és stílus jegyek EGY AZ EGYBEN való koppintása!
Kettő is van most (sajna a nevüket nem tudom: talán valami Moms Favorites az egyik neve)
Tök fasza meg minden, de van már Blink182.
Zenei vérszegénységben szenvednek a mai menedszerek, akik összehoznak egy zenekart a már jól bevált módszerekkel - külfödön kitalált zenekarok mintáira.
Dehát mindannyian tudjuk, pénz beszél...
2002. 10. 28. 0:00
Sok hülye nem tudom hogy tud olyan cuccokat felveni amiből mindene kilátszik.Pl a lányoknál.Hogy todnak miniszoknyába gátlástalanul sétálni a az utcán.Mindenki azt horgya ami neki jól ál és kényelmes.Nem hiszem hogy a kilogó picsa anyira jóérzés lenne.Ha tudnák hogy mennyien lennézik őket!
Vendég 2002. 10. 18. 0:00
Ahoy!
Én Erzsébetről írok, és csak annyit mondanék, hogy részben igaz, hogy: Magyarország tele van divatmajmokkal! Tény, hogy rengeteg van, de énszerintem ahhoz, hogy egy új márka, ruha bármi bejöjjön kell egy nagyobb csoport akik felveszik a stílusát, érzését. Aztán ha ezt meglátja egy kissebb csoport, hogy a nagyobbaknál új style van, ők is elkezdik hordani az új cuccokat (amikhez valószínüleg stílus is áll pl.:rap, rock...)azért, hogy egy másik csoportnál külömbek legyenek. Még annyit, hogy a réverség is stílus csak undorítóóóó! RAP-EREKNEK ÁLL A VILÁG !!!

Bp. 2002. Szo_szo 15
2002. 10. 12. 0:00
nem tudom,hogy ti hogy gondoljátok,de én már évek ota farmer nadrágban nyomulok.nagyon idegesitett az ez évi farmer örület,mert csak most vettem észre ,hogy az emberek mennyire birkák.kell egy csorda vezetö,aki béget eggyet ,és utánna a vizözön.egy ruha legyen kényelmes és nem feltünö.
Vendég 2002. 10. 10. 0:00
Az tudjátok a baj, hogy stílusok között úgymond lényegi eltérés csak stíluslátszatában van, tehát minden rockker, minden punk, minden diszkós, és minden rapper úgyan abban a stílusban öltözködik illetve zenét hallgat. Egy bizonyos sablon szertin, mindegyiknek megvannak a maga elvárásai. A diszkós legyen modern, a rockker legyen brutális, a punk legyen igénytelen stb, és eközben senki nem veszi észre a sablonosságot. (Persze mindegyik ágon vannak kivételek, de sajnos nagyon ritka) A másik pedig az, hogy bizonyos stiluson belül, aki nem azt a zenét hallgatja amit mindenki ebben a társadalmi szférában, vag nem úgy öltözködiki, az már valamely kitaszítságot élvez társai részéről, és ekkor jön a bizonyos "nevelés", vagyis sablonosítás.
Vendég 2002. 10. 08. 0:00
Hat igen, sosem kinoznam magam olyan cuccokkal amik divatosak ugyan, de rohadt kenyelmetlenek.
2002. 10. 08. 0:00
Nekem nagyon fontos, hogy kényelmes legyen ami rajtam van ebből kifolyólag kizárt dolog a "holdjáró". Nem is tudom elképzelni, hogy lányok hogy képesek egész nap magastalpúban közlekedni lábfájás nélkül, mert szerintem nem kényelmes.
2002. 10. 08. 0:00
A zenével kapcsolatban a rapet, de inkább a funkyt szeretem.
2002. 10. 08. 0:00
Magas talpú cipőt én sem hordok, nem szeretem, ha veszek valami ruhát és "szembejön velem" az utcán. Én kicsit konzervatívan öltözködöm, és a divattól függetlenül, ha tetszik akkor megveszem, ha nem tetszik, akkor nem.
Vendég 2002. 10. 07. 0:00
NEM! Mit szolsz hozza, nem kovetem a divatot. legyen az ruha, zene vagy barmi. Mondjuk ne ugy kepzelj el mint aki a nagyi osregi rongyos cuccait hordja, de pl sosem volt magastalpu cipom meg ilyesmi. Tudod en csak azt utalom, hogy ha az ember, mint egy barom a csordaban megy a masik utan. Na ok a divatpatkanyok meg a plazacicak. Fel ev mulva mas lesz a divat, ok megvaltoznak (vagy legalabbis probalnak). Akkor hol itt az egyen (es az egyeniseg)? Muszaj beallni a sorba?
Kivancsi lennek, hogy mit hordasz es foleg, hogy mit hallgatsz!?
2002. 10. 07. 0:00
Ahhoz szólók aki a "divatrapper" kifejezést használta , te nem figyeled a divatot és nem próbálsz valamelyest a divatnak megfelelően öltözködni?
2002. 10. 07. 0:00
Ez nem majmolás, van jó pár híres divattervező és ők diktálják Európában a divatot , mint például Versace
Vendég 2002. 10. 05. 0:00
who the fuck cares anyway!
Vendég 2002. 10. 02. 0:00
Itt igazabol az a legnagyobb baj, hogy egyes stilusokbol divatot csinaltak. Nezzetek meg pl a sok kis divatrappert. Azt hiszik, hogy folvesznek egy FUBU cuccot es milyen kurva lazak lesznek. De jonnek majd mas divatok es a majmolok mas fognak utanozni.
2002. 10. 01. 0:00
Kissé alternatív kifejezés....De ezt kire érted?
Mert már nem lehet megkülönböztetni az eredetit az utánzattól...
Vendég 2002. 10. 01. 0:00
Ha szabad megkérdeznem, ez most minek a folyományaként szakadt ki belőled? Amúgy elég általános a megjegyzésed de tény hogy van valóságalapja. De, kikre gondolsz?
Vendég 2002. 09. 30. 0:00
Igazad van! Rühellem a kis droidokat!
syntax.error 2002. 09. 30. 0:00
Érdekes, hogy idehaza mindenki majmol mindenkit! Öltözködésben, zenében egyaránt! A gáz az, hogy ezt az illetők nem hajlandók tudomásul venni. Sőt! Még ők hirdetik az egyéniségüket!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!