Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Kiadta titkait a sztárok mágusa

létrehozva: 2013. 10. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 07. 04. 18:58
:-:-:-:-
Egyszeri látogató 2014. 07. 03. 23:18
Hogy ki ez az ember ? Csak egy ember mint én vagy te.De van egy kis különbség:Ő nagy tudású kitartó és olyan dolgokat tanult meg amiket mi is megtanulhatunk.Szóval amit ő tesz az természetes mivel ezt mindenki képes végez vinni,varázsolni .Csak tanulás kell akarni is kell és jónak is kell lenni.Egyszóval te is tudsz varázsolni csak tanuld meg és megy.Ez egy emberi dolog csak ezt el akarják takarni előlünk és úgy elénkállítani mintha a semmiért élnénk."Néha azon tűnödöm,hogy az életem csak egy illuzó" -DYNAMO.
VENDÉG 2014. 01. 28. 13:47
::
Csabi 2014. 01. 27. 19:52
Egyérterlmű, számomra az, ez az ember nem ember! Lehet röhögni rajtam, ez a manus nem a földröl származik, sokat olvasok/nézek ilyen dolgokat, a földönkívüliek köztünk vannak, Dynamo is az, csak jól adja el magát! Ember nem létezik, aki ilyen trükköket véghezvigyen, amiket Ő tesz meg! (Pl megolvasztja az üveget, és pillanatok alatt vissza is csinálja) KLONKLÚZIÓ:: ...még mindig nem ember...
VENDÉG 2014. 01. 17. 7:11
:-:-
túró30 2014. 01. 16. 18:35
Valamit tudhat a gyrecske
VENDÉG 2014. 01. 11. 15:25
ÉRDEKES
Matild 2014. 01. 11. 7:59
Dynamo nem földi ember, bár itt született. Érdekes, hogy nehéz gyermekkora volt, van egy gyógyíthatatlan betegsége. Ő tűri, jótékonykodik, szerény a végtelenségig.Elgondolkodott már valaki azon, hogy miért az emberek között az utcán spontán mutatja meg azt a képességet, amivel rendelkezik? Miért megy el azonnal? Az emberek meg csak röhögnek, vagy csodálkoznak! Nem "trükközik" ! És ezt ő nagyon is jól tudja! Majd lehet később megtudjuk, hogy miért van köztünk. Még valami: a szeme!
Utazóval egyetértek.
VENDÉG 2013. 11. 03. 15:54
:-
utazó 2013. 11. 03. 13:57
....Dynamo egy rejtély. A trükkök között van ,ami nem trükk csak próbálja úgy ábrázolni illetve előadni mintha trükk lenne....miért? Az emberek rettegnének és a vége a kiközösítés és félelem lenne....ki ő? Egy ember , aki olyan tudás birtokában van ,amit nem egy bűvész és akár nem is "itteni" valaki adott át neki illetve avatta be...
VENDÉG 2013. 10. 21. 8:47
:-(:-
VENDÉG 2013. 10. 19. 16:45
IGAZ ÉS ÉRDEKESEK
VENDÉG 2013. 10. 18. 16:14
ÉRDEKES
CLARISSA 2013. 10. 18. 16:14
Számomra DYNAMO egy fantasztikus ember, lenyűgöző mágus. Én úgy vélem, hogy amit csinál azt rendkívülien komolyan műveli és hitelesen. "Semmi sem lehetetlen", ez a kijelentés igaz és szerintem nagyon sokan valljuk, hogy életünkben bármi megtörténhet, mint mindenki más én is a sajátomból indulok ki. Továbbá tisztelem DYNAMOT azért is, hogy annak ellenére, hogy amilyen gyermekkora volt ma egy az embereken segíteni vágyó emberré vált. A betegségéről annyit, hogy bárki aki spirituális szerintem azt írná ide amit én most, csodálnivaló, hogy ennyire komoly és súlyos betegséggel "megtanult" együtt élni az évek során. Amit a legjobban szeretnék személyében kiemelni, az az, hogy a legtiszteletreméltóbb személyében az, hogy egy rendkívül jóságos ember maradt...

Fórum » MUSIC.HU » Hírek