Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Ganxsta Zolee és a Kartel - Gyilkosság Rt. (Private Moon Records)

létrehozva: 2002. 10. 03.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

csiki 2007. 02. 21. 11:25
Mely tiszteletem onnek Doglegy!!!
Vendég 2004. 11. 29. 11:38
menza a farok fejed te rohadék Tróger vagy gecó fejű
Vendég 2004. 10. 13. 0:00
Ti vagytok a legjobbak Zolee
Vendég 2004. 10. 08. 0:00
Nagyon jól nyomjátok, így tovább, az összes lemezetek megvan!
Vendég 2004. 09. 24. 0:00
Kemény vagy Zolee
Vendég 2003. 10. 17. 0:00
elég kajak!
Vendég 2003. 09. 27. 0:00
Tivagytok a legjobbak srácok!!!!!!!!
Vendég 2003. 02. 09. 0:00
ti vagytok a legjobbak zolee kiraly teso emig a vilag a vilag igy tovabb
Vendég 2003. 02. 06. 0:00
Zolee-ék azért a legnagyobbak mert ők kezdték el a gengszterrappet . Lehet hogy nem mindíg nyomnak mindenkinek tetsző rappet ,de szerintem azért nem rosszak. Én 96 szeptembere óta hallgatom a Kartelt ami ugye most már 7éve. Voltak nagyon jó zenék voltak nem kevésbé jó ,de rossz ill. szar zenét soha nem csináltak.Nekem meg van majdnem minden kazettája és én úgy gondolom azért akinek nem tetszik nem mondjon rosszat amíg nem hallgatta meg Csőváz:Sopranos
Vendég 2003. 01. 20. 0:00
király,így tovább
Vendég 2003. 01. 17. 0:00
guest 10-26-nak... torontoban vagy mar vagy 1.5 eve es elfelejtetted hogyan irj magyarul? szegenysegi bizidet kiallitottad, ehhhh
2003. 01. 07. 0:00
nekem nagyon tetszik ha tehetem hellgatom a lemezüket mundig a fülemen van a fülhallgato
Vendég 2002. 12. 30. 0:00
Big Daddy a legjobb. Döglégy elnök úr sem előzi meg!
Vendég 2002. 12. 27. 0:00
ECERÜEN.KIRÁLY!!!!!!!
Vendég 2002. 12. 06. 0:00
szerintem sirály
itthon ők nyomják a legjobban amig ők vannak másoknak csak nagyon kevés esélyük marad

SZTIKE
Vendég 2002. 11. 29. 0:00
A magyarok nem tudnak igazi repet zenét csinálni,ezért nem értem miért nem haggyug az amerikaiakra!!!!! @MENZA@
Vendég 2002. 11. 16. 0:00
tök jó
Vendég 2002. 11. 07. 0:00
Zozi a mester nincs vita gyermekeim.
Vendég 2002. 10. 31. 0:00
Nekem a Helldorado jött be.Azóta nem sikerült valami jó lemezt kiadniuk!
Vendég 2002. 10. 26. 0:00
nem rosz de egy gazso sose fog eredeti repzenet csininalnisohase voltegy uldozot nep amagyar csak uldozo nehogy felre ercs en nem vonom ketsegbe hogy al capone bened szuletet ujra hat vegulis ez egy kozep osztaju generaci..deakor most olvasd el az uj roma generaciot amit itt torontobamar halgatnak tolunk: Bomber dzseki meg egy martensz bakancs keszis van mar egy csiri biri paraszt fel a lejel kopasz ugyis csak szophatc a romak hugyoznak a hitler zaszlora feher vilagot akarszte paraszt a roma kulamal piszkitom a falad a verem hajt engem es a nepem a roma ver szamit mehetc ver vetere sugja egy hang hogy mongyam baszak bele skhinheadok a kurva szatokba Mond ISTENEM hogy mert kel igy lenie3% Roma gyerek koltozot egy gadzso kornyekre a gadzsik megis voltak szedulve erte aparaszt gyerekeknek ez nem is tetcet a ciganyra egybol keresztet vetetek es jotek utana a sertegetesek zaklatasok ejeli idobe menekult az aszony ket kis gyerekel a rendorsegre de hiaba minden ara kerem a jo istent hogy anyit agyon nektek amenyit a romak kapnak toletek mulatas testverem ne is almodj rola adiscoba a romak be nem dzsalozhatnak nagyon keves hejvan ahova a roma be mehet minden hol ocsem ki kozositenek erol vanit szo romak es feherek szurkald alikam hagy fojon a vere 3% Bomber dzseki habi feher aria bent a siten meg romanak valod magadde nez korul ocsem it mindenki sotet felugrik ket vediszno es dzsalozik feled kerdezed magad ba most mi tortenhet velem a legusztustalanab dolog amit el kepzelsz kocsog vagy skhinhead egy roma kurt troger mast jatszad a nagy menot a kosuth teren nemtehetek arol hogy a 8 ba szuletem a ciganynakit ocsem nincsen elete 90es evek hajdu had haz kozepe tuntetesek ocsem a romak elen a cigany gyerek iskolaba nem mehet a tanar le szurja skhinhead gyulesek a szelso job oldal a parlamentbe vigyaz cigany mert haza vag a paraszt nem erdekli oket hogy hany gyerek var haza....azoknak vagyunk a hangja akiknek ocsem nincsen hangja .....az elso eszak amerikai roma hip hop R.A.S.L.. na DON LUCHIANO BANGO(alulirot) nazak volnank mi tudom hogy a nyomodba nem johetunk csak eled
2002. 10. 18. 0:00
A Ganxstaék a legjobbak ez nem vitás és szerintem ők is lesznek a legjobbak amíg csak zene létezik!
Vendég 2002. 10. 07. 0:00
A " Vannak percek" című számhoz videoklipp is készül majd
2002. 10. 04. 0:00
Jó csapat a Kartel, de a Billyzone VERY-VERY GOOD "trió"!
2002. 10. 03. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók