Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Koncert és party-beszámolók

Havasi Balázs, ezt jól megcsináltad…!

létrehozva: 2014. 12. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Potvin 2016. 04. 15. 22:54
Hello, Az igazi emberi lények azok, akik tudják, hogyan jön
megkönnyebbülés, hogy a hasonló, amikor szenvednek. Tett ez az Ember nekem egy
kész 70.000€ anélkül, hogy nehezíti a feladatot szinten
szükséges dokumentumok a bankok a hitel alkalmazások. Ha
a pénzügyi kell , át jai ma
szuper piacon a sarkon, a megváltó, igazán nem tudom,
mit kell tenned ezért ma úgy döntöttem, hogy tanúskodjon
a mellett, hogy tudja venni vele a kapcsolatot e-mailben, majd kövesse a iránymutatások
te elégedett lesz 48 óra maximum .Megerősíthetem, amint
abban a pillanatban történt, hogy szüksége van egy kölcsön, kérlek,
nos, hogy kapcsolatba lépni vele . Szóval te vagy az, aki kell
mint én írhatsz neki elmagyarázni neki a helyzetet
segíthet a e-mail :
mama 2015. 08. 02. 8:24
Klassz))
VENDÉG 2015. 01. 15. 7:48
Tetszik))
it is clear 2015. 01. 13. 17:31
A Havasi Balázst -mint jelenséget is- az egyetemes zenekultúra nevében KIKÉREM MAGAMNAK! 35 éve vagyok zenész, engem nem tud megtéveszteni. Minden rendben van, a show és az élmény, a fények, a technika, stb. (biztosan). Sőt a külső szerzők művei is, még az is lehet, hogy jól elzongorázza ezeket (jelzem, Magyarországon még rengetegen rajta kívül). Viszont: Havasi-mint zeneszerző- teljesen nulla. Alatta a legótvarabb, igénytelenebb popdaloknak. Gyakorlatilag nem is zene, csak szimfonikusan meghangszerelt primitív motívumok. Így téveszti meg a laikustokat. Van pl., hogy kettő akkordnál nem terjed tovább az egész "mű", egészen a végéig!
Tessenek ezt tisztában tenni egyszer és mindenkorra!
A többihez jó szórakozást (aki az ilyet szereti, bár én inkább cirkuszba mennék, ott vannak lovak és elfántok is..)
Justice 2014. 12. 25. 15:22
Érdekes, hogy a minőségi zenei produkciók helyett nálunk mennyien kimennek
egy-egy ilyen zenei eseménynek nem nevezhető "show" -ra, ahol csak egy valami
számít, a minél több bevétel. Hihetetlen az igénytelenség és a szervezők kapzsisága
is, hogy egyre több előadást adnak el belőle, már van délután is, legközelebb lesz délelőtt is, meg majd egy éjszaka is. Persze a megasztárok és x-faktorok után nincs min meglepődni.
zene 2014. 12. 11. 14:36
Én is ott voltam koncerten és szerintem fantasztikus volt minden értelemben.
Tuti, hogy jövőre is megnézem!
biododírium 2014. 12. 10. 13:09
Az összerakott produkció és az előadás is magasan kiemelkedő. A zenei sokszínűség a befogadó egyéni ízlése alapján viszont visszavet adott részeket.
Nálam mindenképpen a szimfonikus-kórusos témák a nyerők. A zongi és dob nem vert földhöz, az etüdök meg hosszúak és unalmasak. Semmivel nem jobbak, mint klasszikus társaik.
Poszternak abban igaza van, hogy jövőre megyek megint, elviszem szülőket, imádni fogják.
BBANX 2014. 12. 09. 20:21
Ebben a produkcióban csak a Bösendorfer a kultúra. Éppen ezért kultúrtörténelmet az írt, aki ezt ide leírta.

Fórum » MUSIC.HU » Koncert és party-beszámolók