Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

Cotton Club Singers- Mi a véleményed róluk?

létrehozva: 2002. 10. 10.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 04. 23. 0:00
Szerintem lemajmolták a MANHATTAN TRANSFER-t!És eléggé gyengén......
Jutk@ 2004. 03. 15. 0:00
Hello! Csak annyit szeretnék mondani,hogy a CCS a világ legkirályabb együttese! Én ezt így 12 évesen mondom,és szerintem nem sok 12 éves rajong a CCS-ért.Én 10 éves korom óta imádom őket! Szuperül énekelnek,jó fejek,kedvesek,viccesek,jól néznek ki,szóval szuperek!!! Gáborral e-mailezek,úgyhogy tényleg tudom, hogy mennyire kedves: kértem tőlük egy dedikált képet,e-mailben,és azért képes volt külön írni,hogy csak a jövő héten tudják elküldeni.Szerintem ez elég rendes dolog! Na,de nem az a legfontosabb, hogy milyen kedvesek,mert én akkor is imádnám őket,ha tök bunkók lennének,de nem azok,úgyhogy mindegy. :-) Sziasztok: Jutka,a legnagyobb CCS rajongó!!! :-)
Vendég 2003. 06. 21. 0:00
Hahó, írjon valaki a CCS-ről, én lihegek csak itt?
Vendég 2003. 04. 15. 0:00
Üdv!

Hát, a jegy megvan, de mi áron! 6500... a szélen. Középre 10000pénz.
Változnak az idők, de azért ennyire nem gondoltam.

"Szeva, Alex, köszönöm az ajánlatodat,.. " ez most egy udvarias "kösz nem kérek képet" volt? :-)
Ha mégis érdekel írd meg a címre az email címedet és elküldöm.
Tuti nincsenek meg máshol, mert pl. a 99-es parkszínpadi koncertből lett kiszedve stb.

Bakik. Mindenhol vannak, és akadnak CCS koncerten is bőven.
Tudtok írni példákat?
A legutóbbi a 2. Sinatra koncerten volt, rögtön az 1. percben.
Elkezdődik a Lady Luck, fent állnak a lépcső tetején. Aztán szép lassan kezdenek lefelé jönni,
Boldizsár nyújtja a kezét, hogy kéz a kézben jöjjenek le Orsival.
De Orsi nem veszi észre, és Boldi kénytelen visszahúzni a kezét...
Aztán a szteppelős rész, ahol a T. Bóbis László valami miatt csak a szám közepén
tud beviharzani. Az is ciki volt, bár belefér.

Amúgy a szteppelős résznél (Gabi és Boldi) ledöbbentem, marha jól csinálták!

Baki: Gábor a Strangers In The Night közben tévesztett, de ő gyakran szokott és poén.
Majd még írok.

Üdv
Alex
Vendég 2003. 04. 14. 0:00
Szeva, Alex, köszönöm az ajánlatodat, meg a véleményedet!! Jó neked, hogy tudsz menni 30.án, én sajna lemaradok, mert az érettségi előkészületek kiveszik minden erőmet. Nyáron viszont megyek fel egy barátnőmmel az Old Man's- be.Azt hallottam júniusban lesz egy közös koncertjük a Beshodrommal, ami számomra elég furi. Voltam már Beshodrom koncerten, nem olyan rosszak, csak más a stílusuk. Arra a koncertre lehet hogy el tudok menni.
Alex, arra megkérhetlek, hogy 30. után tarts nekünk, lemaradottaknak egy beszámolót? Amúgy nagy megkönnyebbülés számomra, hogy Orsiról nem csak én vélekedik így, már azt hittem gonosz vagyok. Én Gábort láttam cigizni, de Gabiról nem tudtam!!! Ez komoly?Mondjuk baromira el tudom őt képzelni egy gyönyörű, hosszú szipkával. Az szerintem rettenetesen jól állna neki. ( én is hosszú szipkával szívom a cigit, és mindenki azzal szívat, hogy stílusra nagyon olyan vagyok, mint a Szűcs Gabi.. de ez mellékes, mert vörös vagyok, és nem szőke...) Amúgy imádom a csajt, de ezt már mondtam. És tényleg sokszor lehúzzák , de nem köcsögségből, csak Boldi szeret gonoszkodni vele, mert szerintem vele jön ki a legjobban a csapatból. Gabi türelmes típus, nem veszi fel a dolgokat. Orsi már gázosabb, mondjuk nem sokat dumál....
Gábor egy poén fazon! Mikor elénekelte az I feel pretty-t a West Side Storyból, majdnem megfulladtam nevetéstől! Az tényleg egy nagy vicc. Boldinak a Minnie the Moocher a nagy poénja, mert annak szerintem a mai napig nem tudja rendesen a szövegét, már a legelső koncerten is keverte a szezont a fazonnal. Még jó hogy tényleg sok benne a halandzsa! Orsiba szerintem az a jó, hogy ő mindig pontosan tudja a szöveget, legalábbis eddig úgy vettem észre, és ez egy jó pont nálam, és nem hamis, ettől függetlenül viszont egyáltalán nem jazzes. Ha egy picit is hamis lenne tutko kiakadnék, bár énekelni én se nagyon tudok, legalábbis szerintem.
na szal ennyit mára. Asszem zárok, mert mindjárt vége az órának, és ki leszek toloncolva!
Pá mindenkinek, és írjatok, írjatok, írjatok!!!
Pussziii
Vendég 2003. 04. 07. 0:00
Üdv!

Nem lehet igaz, beírtam az üzenetet és elveszett...
Megpróbálom ugyanazat leírni.

Gábor cigizik? Elég nagy csalódás, már Gabinál is az volt.
Na, mindegy bár nem tudom hogyan egyeztethető ez össze az énekléssel,
főleg olyan szinten ahogy ők művelik.

Boldizsárról a bunkóság nem jutna az eszembe.
Rá a következő a jellemző a meglátásom szerint.
Ha formában van, és olyan a közönség, akkor showman-né
válik, és nagyon jól elő tudja adni a dolgokat.
Poénok, virtuózitás stb.
De ha nincs formában, akkor szinte észrevehetetlen, elég szürke
lesz.

Gabiról: az az igazság, hogy nekem pont az olyan alkatú nők jönnek
be a legjobban mint Gabi. Szóval tetszik...
A hangja is, mély, érdekes, de nem férfias, nagyon jó,
kár lett volna ha színész lett volna és nem énekes.

Még valami Gabiról, szerintem elnyomják. Letorkolják, belebeszélnek
a szövegébe, ilyesmik. Alig tud végigmondani egy mondatot anélkül
hogy közbevágnának, lehet hogy csak én látom így, de nem hiszem.

Gábor: a fentieket leszámítva, eléggé hasonló alkatúak vagyunk
viselkedésben, mert én is Bika vagyok mint ő.
Bár én közel sem nézek olyan jól ki mint ő... :-)

Bírom a poénjait, nem is kell vicceset mondania és az ember kifekszik
a röhögéstől. A hangja is egyre jobb szerintem.
Régebben a basszust erőltette, pedig mindenki tudja(tudta) hogy
nem az. Most elég magasra is felmegy, lehet hogy régebben is tudta
csak nem csinálta.

Orsi: néha idegesít a hangja. Nem tehetek róla. Végülis már
megbékéltem vele, de valahogy nem tudom őt hosszú távra elképzelni
a csapatban. Mondták hogy jól beilleszkedett stb. persze,
most azért ne menjek CCS koncertre mert a 4 tagból 1 megváltozott?
Néha jól énekel, néha nem tetszik annyira.
De nem húzom le, mert én még feleannyira sem tudok énekelni mint ő.

Külsőleg is kilóg a csapatból, Gábor 1 évvel idősebb csak nálam,
de kinéz egy harmincasnak, Orsi és Gabi között csak 5 év van,
és kis túlzással Gabi anyja lehetne Orsinak.
Na jó ez nagy túlzás volt.

A "Since I"... tényleg király ahogyan Boldi előadja, jobb mint az
eredeti szerintem. Meg is van cd-n (videó) a "Boldogság és én" mellett
az is nagyon jó.


Most elég negatív voltam, de ne értse senki félre, senki sem
tökéletes, ugyanúgy szeretem őket, ott leszek az ápr. 30-i koncerten.

Mirtus, (ha érdekel) tudok küldeni pár CCS-es képet, nem rossz minőségűek,
kb. 2-300 kbyte egy. Persze másnak is elküldhetem ha érdekli.

Üdv
Alex
Vendég 2003. 03. 31. 0:00
Szeva!
Most több időm van itt lenni, bár semmi új dolog nincs, de azért írok. A DVDről én is hallottam, asszem be fogok szerezni egy példányt. Az áprilisi buli tutira jó lesz, csak én érettségizem, úgyhogy nem hiszem hogy eljutok. Majd meséljetek, jó?
Egyébként szerintem a legjobb CDjük a legelső. A Négy Gengszter hangzásvilága jön be a legjobban. A legéletrevalóbb, levidámabb hangulatú felvétel az összes közül. Azt hiszem a Sinatra sem tehet túl rajta.
A koncerteken a közvetlen humort bírom a legjobban, és azt hogy a drága Boldi egy turné alatt mindig ellövi ugyanazokat a poénokat! Volt olyan amit négyszer hallottam egymás után vagy koncerten, vagy TVben. Az ember totál idiótának hiszi, de ha alaposabban elbeszélget vele valaki rájön, hogy nem egy egyszerű egyed. Okos, közvetlen, kicsit hideg a filozófiája, kissé cinikus, és ha fáradt még keserű is tud lenni. Mindig megmondja amit gondol, kerül amibe kerül. Sokan ezért nem szeretik őt. Sokaktól hallottam, hogy paréj, meg bunkó, de azt hiszem csak nem ismerik. Őt nem érdekli mások mit gondolnak róla, szerintem belefáradt már, hogy ezen rágódjon. A legjobb tudása szerint dolgozik és él. Ennyi. Én nagyon szeretem ezért.
Gábor furi egy lény...hmmm... visszahúzodik vagy mit tom én. Utálja a frázisokat, nem is szeret velük élni. Nem sokat pofázik de ha egyszer megszólal, padlón vagy a röhögéstől. Vagy legalábbis én igen. Mondjuk én ne szólaljak meg a beégésem után..a mikor barátnőm este megérdezte, hogy : Az ott Gábor? Mire én bevágtam, hogy nem tom, mert daliának dalia, de cigizik...Jót röhögött, aztán elpanaszolta, hogy az utolsó szálát szívja, és valami barom eldobta az éjbe az öngyújtóját. Valami ilyesmit gagyogott bár nem igazán értettem. Mondom, furi fazon. Viszont kaptunk szép szíveket az autogrammra..
Orsi meg... na jó.. az őrületbe kergetett. Na ő aztán gáz!!! De ezt hagyjuk, a hangja jó és ez a lényeg, és nem árt senkinek se.
Gabival még nem beszéltem pedig vele nagyon szeretnék. Imádom a csajt, jópofa, életrevaló, még női szemmel is gyönyörű, dekoratív. Amolyan wamp-szerű a csaj. Szerintem jól el tudnék vele pofizni.
Szóval a végeredmény, a két srácot IMÁDOM, Orsit már annyira nem, Gabit is imádom, de vele még nem dumáltam.
Boldi legjobb húzása : a mosolya
Gábor legjobb poénja: Ohm vagyok az ellenállástól!
Gabiban a legjobb : a jazzes hangja
Orsinak meg édes a pofija...

Na helló mindenkinek asszem nem untatok tovább senkit. Írjatok!
Csók: Mirtus
Vendég 2003. 03. 31. 0:00
Szióka, Mirtus vagyok. Alex: a Birdland király szám, ráadásul a kedvenc jazzzenészemről, Charlie Parkerről szól. Az én kedvencem amúgy a Route 66! Egyszerűen imádom, meg a Since I don't have you_t is.
Gabinak tényleg jó fekete hangja van, és érdekes impulzív jelenség! na pá, mennem kell!!
2003. 03. 29. 0:00
Kár hogy kivált belöle Adrienn de igy is jo.Ugy jobb volt számomra.(Adriennel)
Vendég 2003. 03. 26. 0:00
Üdv!

Elfelejtettem az azonosítómat, Alex vagyok... :-)
Szekeres Adrien csak álom volt, mivel mezzoszoprán nem kerülhetett volna
szoprán helyre. Meg nem is akart volna, amennyire én ismerem.

Orsi tényleg nem rossz, de valahogy nem autentikus. Nem nagyon illik hozzá ez a világ.
Gabi sokkal jobb, a hangja a külsője is "jazz-es".

Most van téma, mert ápr 30.-án lesz megint koncert, azt mondják színészkedni is fognak
benne. Remélem jó lesz. A két előadás nem jó ötlet még mindig, az első nem az igazi,
a másodikon meg már fáradt Cottonos-okat látunk.

Az a hír járja, hogy DVD-n megjelenik a Sinatra est, asszem beszerzek egy DVD olvasót...
Amúgy a kedvenc számom ha választani kellene: Birdland. Nem tudom miért, ezt hallottam
először, jó hosszú 5 perc, és miden van benne.
Vendég 2003. 03. 03. 0:00
Sziaztok, itt Mirtus!
Igen régen voltam itt.
Hozzáfűzésem Alexnek: Szekeresnek én is jobban örültem volna, de már teljesen mindegy!! Én Orsi hangját is bírom. Ami igaz, az igaz. Igazi punnyadt sznob társaság ül be egy Singers koncertre, de én azért mindig jót bulizok. Nem igazán szeretek másokról tudomást venni olyankor. Igazából nem tudom mért járnak el, ha nem is élvezik. Én csak olyan koncertre járok, ahol jól is érzem magam. És igenis a Singersen mindig jó buli van, számomra.
Most nincs semmi újság, úgyhogy megyek! Helló mindenkinek.
2003. 02. 18. 0:00
Ja, elfelejttem, Adrienn kiválásának oka.
Nem nehéz kitalálni, hogy Gábor miatt volt. Szerintem már nem érezte jól magát a zenekarban
ezek után.
2003. 02. 18. 0:00
Üdv mindenkinek!
Én is tudtam Adrienn kiválásáról, Szekeres Adrientől. Ha januárban derült volna ki számomra,
akkor elég nagy csalódás let volna.Orsi az is volt, bár már megbarátkoztam vele.
Azért Szekeres Adrien jobb lett volna...

Ami az igényt illeti, elég furcsa jelenség, hogy minden koncert teltházas, de nagyítóval
lehet keresni a CCS híveket. Amúgy szerintem a közönség általában gagyi, nem igazán
lelkesednek, amit nem értek.

Még tudnék mit írni, de most ennyi.
2002. 12. 02. 0:00
Szia Daddy! Örülök, hogy pozitív a véleményed. Orsinak jó a hangja, sőt, király, de Adrienné jazzesebb volt ez tény!!! Addrienn kiválásának okáról én is tudok, bár személyesen nem ismerem, viszont vannak barátaim, akik igen. Boldival néha beszélek telefonon, mikor hajlandó fölemelni a kezét, hogy felhívjon, de erre nagyon sokszor lusta!!! De így szeretem, nagyon kedves, intelligens fazon, csak nagyon öntörvényű. Gábor is kedves, bár őt annyira nem ismerem, sőt, csupán 1x beszéltünk. De jó az a nyugodt humora, azt szeretem!!! Na, szia!! írjatok, bárki!!
2002. 11. 12. 0:00
Szió. A Cotton Clubot megalakulásuk óta ismerem persze azóta több tagcsere is megtörtént. Az Ex-leányzót ( Zsédenyi Adrienn-t) SZEMÉLYESEN IS ISMEREM EGYÜTT NŐTÜNK FEL 2 UTCÁRA LAKUNK (TUNK) bár szüleink itt Pápán 20 éve szoros barátságban vannak napi szinten. Nagyon pozitivan érint szerénysége amit megőrzött bár kiválása meglepő volt (az okról nem irok). Szeretem a Boldit a Gábort bár az EX-JAZZ+AZ NEKEM NEM ILLIK A KÉPBE...........mennem kell folyt köv.
2002. 10. 21. 0:00
Sziaztok!!!
Nem tudom ki voltál, kedves vendég, aki azt írta, hogy ott volt a szegedi koncerten. Én is ott voltam, és tényleg fantasztikus élmény volt! Jegyet Boldizsár szerzett nekünk, mert mire odaértünk, már nem volt jegy.Véletlenül futottunk össze vele, ő meg emlékezett rám még májusról.Kibulizott nekünk két jegyet, és nagyon kedves volt.Koncert után állt rendelkezésünkre egy interjú erejéig. Bár nagyon sietett, így is összehoztunk egy tíz perces anyagot, és még dumáltunk is.Elragadó ember, komolyan mondom!!!
Nekem nagyon tetszettek Gerendás Péter dalai. Az meg tök poén volt, mikor megszólalt a telefonja.Az est egyik legjobb poénját Gábor lőtte el, szerintem, mikor bevágta, hogy: Ohm vagyok, az ellenállástól! Szóval ,szerintem mindenki szuperül érezte magát.Én legalábbis a lehető legjobban. Bár nekem tényleg az volt a legnagyobb élmény, hogy Boldival beszélhettem. Egy teljesen normális, természetes pasas, egyáltalán nincs elszállva magától.
Szóval, jó volt. Írjatok!!!
Puszilok mindenkit.
Vendég 2002. 10. 17. 0:00
Szia(sztok)!
Igény a jazz és swing dalokra?Van.Egy másik zenei korszakba kalauzolja a hallgatót.Ott voltam a szegedi Ifi házban az október 16-i koncerten.Fantasztikus élmény volt.A legjobb dolog ( a CCS után természetesen) az volt,hogy több generáció ült a közönség soraiban és mindenki nagy áhítattal hallgatta Gabit,Orsit,Gábort és Boldit ,na és Gerendás Pétert.Az ember új erőre kap egy ilyen jó hangulatú koncert után.Köszönet a CCS-nek!!!
Vendég 2002. 10. 14. 0:00
Helló!
Nagyon szépen köszönöm az els? hozzászólónak a véleményét! Nagy örömmel olvastam hozzászólását.
További véleménnyílvánítást várok.
Egyébként most 16-án koncert lesz Szegeden a Ifi-házban. Aki kedvet érez menjen. Én ott leszek, és interjút készítek Boldizsárral. A cikket valószín?leg itt is leközlöm majd, aki kíváncsi, elolvashatja.
Köszike mindenkinek:Mirtus
Vendég 2002. 10. 12. 0:00
Szegedi koncertjukon volt szerencsém (talán tavasszal) részt venni. Lányom (18) beszélt rá. Nagyon kellemesen csalódtam, ugyanis én a bítkorszak nagy zenerajongója vagyok. Muzsikájuk nagyon kultúrált, igen profi módon csiszolt. Talán lehetett volna több magyar nyelvü, számuk is, bár tudom ez a műfaj nem ezen a vidéken termett. Az összekötő szöveg számomra egy kicsit vontatott és erőltetettnek tünt. Nálam a poénok nem igen találtak, de ennek oka lehet hogy a korom nem épp "újszülött" (51) volta. A zeneélmény csodálatos volt. Hálás vagyok lányomnak.
Vendég 2002. 10. 12. 0:00
Szegedi koncertjukon volt szerencsém (talán tavasszal) részt venni. Lányom (18) beszélt rá. Nagyon kellemesen csalódtam, ugyanis én a bítkorszak nagy zenerajongója vagyok. Muzsikájuk nagyon kultúrált, igen profi módon csiszolt. Talán lehetett volna több magyar nyelvü, számuk is, bár tudom ez a műfaj nem ezen a vidéken termett. Az összekötő szöveg számomra egy kicsit vontatott és erőltetettnek tünt. Nálam a poénok nem igen találtak, de ennek oka lehet hogy a korom nem épp "újszülött" (51) volta. A zeneélmény csodálatos volt. Hálás vagyok lányomnak.
2002. 10. 10. 0:00
Helló,
itt Mirtus, avagy egy igen megszállott CCS rajongó. Ez viszont nem azt jelenti, hogy nem fogadok el más véleményeket. Felmérést óhajtanék végezni, mely szerint vajon mennyire van igény ma a jazz és a swing dalokra. Valamint, hogy az emberek mennyire szeretik Boldit, Orsit, Gabit és Gábort. Ha valamelyikük személye ellen van kifogásod, vagy éppen nagyon szereted valamelyikőjüket, írd le nekem!
Akármi is a véleménxed, írd meg, én kíváncsi vagyok!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop