Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

Magyar Bon Jovi?!!!

létrehozva: 2002. 10. 16.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

deni 2009. 07. 31. 17:34
Sziasztok!!! :)
Megújult a Te, a sztár honlap!
Mostantól nemcsak a
karaoke
rajongók élvezhetik az oldal adta funkciókat, lehetőséget adunk a TÁNC
és
STAND UP COMEDY kedvelőinek illetve a ZENEKAROKNAK is, hogy megmutassák
mit
tudnak!Ha
Szeretsz énekelni?
Zenekarod van?
Jó a
dumád?
Netán
táncolsz?
Akkor itt a helyed! Töltsd fel a teasztar.hu oldalra
videoidat ,
versenyezz, blogolj, töltsd fel a legújabb koncert dátumokat és oszd
meg
zenédet, mutatványodat a barátaiddal! ;)
Vendég 2007. 10. 12. 14:13
Így van! egy is elég abból a homárból...
Vendég 2007. 10. 12. 12:13
HÜlyeség, nincs olyan, hogy magyar Bon Jovi. Bon Jovi csak 1 van, és 1 is marad. Utánzatok meg nem kellenek, legyen mindenki saját maga, és ne utánozzon másokat! Eredetiség nem létezik Magyarországon?
Gabesz 2006. 11. 03. 19:33
huuha látom uccsóra több mint egy éve írtak na mind1! Akkor ebben az évben én kezdem a sort!:) :P
Azt nem mondom h h ismertem meg a zenekart mert az enyhén bonyolult meg nemrég történt de végülis időben:) Az is most esett le h már voltam koncerten!:S :D
De Szóval Én csak annyit akartam h Bon Jovi zenéjét is szeretem meg azt is amit Lacáék csinálnak sőt..az naon faja:)! És sztem nagyon közel állnak az eredetihez csak így tovább!! Ya annak meg külön örülök h ez egy Miskolci banda:D És örömmel látom h lesz kooonceeeeeeert!!! yeee :D
Remélem azért majd visszanéznek az embőckék akik eddig voltak itt nem lesz ilyen nagy pangás mert nem non akarock magamnak írkálni! Meg hát azért megérdemlik!:S :D
2006. 04. 22. 8:31
Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526


bon jovi
robie williams
alvajárók-kozsó, hip hop boys, Manhattan
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates,
Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin
Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi
Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys
Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven,
Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean,
Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French
Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass
Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe
Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway,
Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue,
Faith Euans,
Josh , Dj bobo, East 17, Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5
db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff
Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del
piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help,
Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter,
Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril,
Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky
martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta,
Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave
pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák
Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt
Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills,
East 17, Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter,
Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin
costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, Take That-
óriásposzter egyedi, East 17 óriásposzter egyedi, Ace of base
óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, a-ha, Michael Schumacher,
Jóbarátok, Ákos
Zsolti 2005. 06. 04. 14:05
Hi All

Ma este exTrambulin koncert lesz Miskolcon, nagy buli. Van új honlap is: http://www.jonbovi.com
Ez az új nevül,kicsit gagyis de jó.
A számok még mindig itt vannak: http://www.itwork.hu/trambulin
cica 2005. 05. 22. 10:12
kkkkhm..szerencsétek van h nem járok sürün:))
Zsolti 2005. 05. 22. 8:27
hát ez tetszett :)
Vendég 2005. 05. 21. 12:19
Hello!

Edina és Cica lány hozzászólása több mint gáz. Ők nem igazi rajongók, mert nem csak a zenéért szeretik őket, hanem ahogy kinéznek, szóval hülye kis tyúkok vagytok mindketten. Na meg a másik egy zenekarért, nem is értem, hogy lehet rajongani, a zenéjüket lehet szeretni vagy nem, de a rajongás, az már betegség.
A Trambulin meg igenis tud olyan hangulatot csinálni a zenéjükkel, mint a Bon Jovi, csak ők kicsiben csinálják. A tehetségük se akár milyen, szerintem tudják ők is ugyanazt, mint a "nagy" Bon Jovi.
Szóval Edina és Cica lány, írány a "Rockzene Fellegvára" (Miskolc), és lehet, a Trambulin koncerten is nedves lesz a bugyitok! :)
Zsolti 2005. 05. 21. 11:25
MAGYAR BON JOVI ( TRAMBULIN ) SZÁMOK A NETEN !!! LETÖLTHETŐ.

http://WWW.ITWORK.HU/TRAMBULIN
Zsolti 2005. 05. 21. 11:24
Kedves Edina és Cica lány :)

Eléggé lehangolt amiket írtál Edina :( valamit ugyanis elfelejtettél! Mindeannyian Bon Jovi rajongók vagyunk, csak mi a zenéjét is szeretjük!!! És ha az megpróbálja eljátszani más együttes és szerintem nem is akár hogy, az azért tiszteletre méltó. Mert ezek az emberek, szinte az összes nap Bon Jovi számokkal kelnek fekszenek és jobban ismerik a zenéket, az együttes tagjait, mint itt bárki. Kettő... nem szép dolog bármit, bárkit is legagyizni, míg nem ismerjük őket. Bevallom őszintén, talán megis értelem, mert amit Bon Joviék csinálnak, az nagyon egyedi és rettentően nehéz utánuk csinálni. Szerintem a Trambulin egy olyan együttes, akinek ez elég jó sikerül és biztos vagyok benne, hogy nemzetközi porondon megállnák a helyüket. De a Bon Jovi rajongók 70%-a sajnos nem zenét figyeli és úgy általában nem is nagyon értenek hozzá, tisztelet a kivételnek.
Na, jó...Szőcs Laca ( ének ) barátom belegyezésével csináltam egy oldalt, ahonnan lelehet tölteni az általuk előadott számokat és TESSÉK MEGHALLGATNI ŐKET HA LEHET EGY HOZZÁÉRTŐ TÁRSASÁGÁVAL :))
tehát a cím: http://WWW.ITWORK.HU/TRAMBULIN
cica 2005. 01. 30. 9:12
Edina egyetértek
Vendég 2005. 01. 29. 20:49
Magyar BJ? Gagyik! Az igazi rajongók úgyis maradnak az eredetinél, ha nem, akkor ne merjétek magatokat rajongónak nevezni!
Pussza: Edina
cica 2005. 01. 28. 8:41
Magyar bon jovi??Ursiten ki meri ezt?????????
Zsolti 2005. 01. 27. 23:15
"MAGYAR BON JOVI" KONCERT MISKOLCON!!!! Vian klub, 2005.jan.28 este fél 11.
bővebb infó:70/2204441
Vendég 2004. 07. 05. 0:00
Köszönöm Zsolti barátom;a nyálgépek ezt érdemlik: Phfff :)
Zsolti 2004. 07. 05. 0:00
jól beszélt Richie tesvérem : ) a többi nyálgépre úgyis is tekintünk: Phfff : ))
Vendég 2004. 07. 05. 0:00
Sziasztok Setret vagyok!Elolvastam egy-két hozzászólást és azt kell mondanom,hogy az emberkénknek fingja sincs a Trambulin zenekarról akkor ha ilyeneket mond!Szeretnék még azért én is valami okosat mondani:Szerintem aki azt mondja hogy a magyar Bon Jovi a Snakeheart zenekar az még nem ismeri a Trambulint vagy ha ismeri akkor nem ért a zenéhez.Szerencsére a barátaim által megismerkedtem a zenekar énekesével SZőCS LACÁVAL (DODÓVAL) régebben és a legutóbbi Tiszaújvárosi koncerten a zenekar többi tagjával is!Elég sok koncerten voltam már És szerintem KURVA JÓK!Aki még nem ismeri az menjen el egy koncertjükre és utána mondja azt hogy a Snakeheart zenekar a magyar Bon Jovi!Csak az a baj nincs ami vagy aki hogy észrevegye őket!Vagy csak azért nem teszi mert talán a nyálból és a duc-ducból több lóvét lehet szakítani!Hát hova lettek az érzelmek a zenei világból!Márpedig szerintem ahányféle emberi érzés van azt ki lehet fejezni ezzel a fajta zenével!Nem hiszem el hogy el tudná magát sírni egy ember a vonatfütty és kerepelővel megspékelt duc-duc zenétől!Szóval ideje lenne ha néhány ember felébredne az álmából!
Szóval csak ennyit szerettem volna mondani nektek.

Üdv.: SETRET
Vendég 2004. 07. 01. 0:00
Sziasztok!

Írta valaki. hogy a Snakeheart-ot nevezik magyar Bon Jovi-nak, ehhez szeretnék hozzá szólni. A Snakeheart jó zenekar, ismert is nagyjából, és meg is van egy CDjük, vannak rajta jó számok. A TRAMBULIN viszont az igazi magyar Bon Jovi, a Snakheart énekesének hangja meg se közelíti Szőcs Laca hangját, elbújhat mellette. Na meg a zenekar többi tagja is a TRAMBULIN-osok mellett, én mondom ők még sokra fogják vinni, ha egyszer végre valami producer kinyitja a fülét és a szemét kis országunkban, csak az a gond, hogy erre felé nem nagyon értenek az igazi zenéhez, és csak a nyálat és a discót nyomják. Na mind1 a TRAMBULIN magasan ver itt magyarországon rengeteg olyan zenekárt, akik befutottak. És a Snakeheart maradjon meg csak úgy, hogy Snakeheart, a TRAMBULIN-t emlegessétek végre magyar Bon Jovi-nak, mert nagyon profik a srácok, csak így tovább, ne adjátok fel. TRAMBULIN FOREVER!!!

Szöcske
Zsolti 2004. 06. 30. 0:00
Sziasztok!

Örülök, hogy rátaláltam erre a topic-ra és jó olvasni, hogy sok szeretik B.J-t és vannak érdeklődök akik szívesen meghallgatnák ill. elmennének kedvenc együttesem koncertjére a Trambulinra.
Én tiszaújvárosi vagyok és büszke vagyok rá, hogy személyes ismerőseim a zenekar tagjai. Ezúton kijavítám az egyik hozzászóló kommentjét, miszerint a banda front embere ( Bon JOvi magyar hangja ) nem Kertész Józsi ( Kery ) hanem Szőcs László ( Laca ), - de nekem csak Dodó. SZinte napi kapcsolatban vagyok Lacával, minden koncetjükön ott vagyok/vagyunk ill. kisebb fellépéseken és szívesen elmegyek próbára is.
Annyit előzetesben elmondhatok, hogy profik a srácok még zenész múlttal is magam mögött ezt mondhatom. Sajnos kevesen ismerik őket, nem sokat sejtet a Trambulin név, hogy ők a magyar B.J.
Nos, ha valaki megszeretné őket tekinteni élben, az írjon nekem e-mailt és amint megtudom, hogy miko játszanak, vissza fogok írni az illetőnek. Illetve nekem van egy jó pár darab zenéjünk B.J ill saját számok mp3 formátumban. Ha van érdeklődő ill. bárki szeretné őket támogatni fellépés formájában teszek a tárhelyemre pár számot, de meglepetéseket fog okozni mindenkinek az biztos : )
addig is egy be nem fejezett honlap címe: http://www.trambulin.klick.hu
Vendég 2004. 06. 28. 0:00
helló mindenkinek! engem érdekelne a Tarmbulin, ha tényleg hasonlítanak Bon Joviékra. amúg ynem tudjátok mikor lesz Bécsben legközelebb koncerT? segítsetek! mail címem: . előre is kössze: pusz: Apró
Blaze 2004. 04. 11. 0:00
magyar BJ? Trambulin? ilyenekről még nem hallottam, de biztos jó lehet.
viszont a chilei BJ (az már nem semmi) : Fahrenheit /www.fahrenheitonline.com/
Vendég 2003. 12. 12. 0:00
Sziasztok!

Mivel itt új vagyok és egy téma megragadta a fantáziám (Bon Jovi) ezért én is írok
Én ismerem a TRAMBULIN-t mert az énekesével (Kertész Józsi) egy ideig leveleztem meg telefonon dumcsiztunk, de már jó 2 hónapja azt sem tudom mi van vele. Meg van egyik cdjük is.
A Józsinak teljesen ugyan olyan hangja van mint Johnnak. :-)))
Vendég 2003. 09. 13. 0:00
A Snake Heartra szokták mondani, hogy magyar Bon Jovi.

Bon Jovi forever!
Vendég 2003. 05. 19. 0:00
Engem is érdekelne... Komolyan!
Valaki esetleg tudna segíteni?
Vendég 2003. 05. 19. 0:00
Emberek lenne egy kérdésem. Érdekelnének ezek a zenekarok, hol lehet cd-t vagy akármit szerezni tőlük?Szívesen belehallgatnék a zenéjükbe.
Vendég 2003. 05. 13. 0:00
You're right!!!!! They're the best! Bon Jovi are gonna rock the house in Vienna on 28th May!!! Keep The Faith
Vendég 2002. 12. 08. 0:00
BOn Jovi is awesome!! they rock even though I cannot read what you are writing, I am sure it is great!! goo Bon Jovi and go pick up BOUNCE!!! because it really rocks :)
Vendég 2002. 12. 08. 0:00
Tényleg, még egy kérdés jutott eszembe: Volt a Csiszár Jenőnek egy tehetségkutató tv műsora. Már nem tudom a címét, de ott egy bőrdzsekis srác előadta az It's My Life -ot nagyon jól és azt nyilatkozta, hogy egy Bon Jovihoz hasonló zenét játszó Magyar zenekar frontembere, talán nem az egyiké a 2 közül?
Vendég 2002. 12. 08. 0:00
Ok, Ronan! A legközelebbi találkozón a Snake Heartot, meg a Trambulint is hívjuk meg. Attól tartok az igazi Bon Jovit csak Bécsben látjuk. Akik az Uno fórumban írták, hogy az Universal Musicnak írjunk, hogy legyen Magyarországon is Bon Jovi koncert, ha nem tudnak Bécsbe menni, akkor Budapesten végül is a "Magyar Bon Jovinak" titulált 2 formációt is felkérhetnénk egy koncertre, de én az igazit imádom!

Ernesto, szintén az UNO fórumból
Vendég 2002. 12. 04. 0:00
Én még nem hallottam ugyan a Trambulinról, tehát bőven lehetnek jók, sőt nagyon jók is, azonban jelezném, hogy a "magyar Bon Jovi" címet egyelőre a Snake Heart együttes bírja, akiknek a saját számaikon is érződik a "nagy példakép" jelenléte (ezt nem is titkolják), és emellett Bon Jovi számokat is játszanak.
Ronan voltam, és szeretettel várok mindenkit az UNO Bon Jovi Fórumán, ahol egy fan club is alakul - k itudja, talán meghallgathatnánk néhány Trambulin-számot is... :)
Vendég 2002. 10. 16. 0:00
Szerintem nem gáz, ha valami igényes, de végre van megint egy olyan csapat, akikért lehet "rajongani", vagy mi?!
A srácokban megvan az, mai sok csapatból hiányzik, ők nem a pénzről szólnak. Lehet azért mert van nekik, de mindegy.
Vendég 2002. 10. 16. 0:00
Valóban ügyesek, én többször láttam már őket, vannak saját számaik is, amik sajnos a mai világban szerintem túl igényesek.
2002. 10. 16. 0:00
Hallott már valaki egy miskolci bandáról, a TRAMBULIN-ról?
Nos, aki kicsit is kedveli Bon Jovit (éééééééééén), az keresgéljen egy kicsit a fiúk után mert megszólalásig ugyanaz. Első hallásra azt hittem, hogy az öreg Jovi van a szinpadon. Remek volt a koncert, a srácok profik. Sok sikert nekik.
Ha valakit érdekel, jelezze! Hi

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop