Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Strong Deformity: Magic Syrup (Magneoton/Warner Music)

létrehozva: 2002. 10. 28.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 02. 05. 14:22
ez meg milyen oldal??
Vendég 2002. 12. 30. 0:00
ez az zene kiraj
Vendég 2002. 12. 16. 0:00
Szeva szapuló!

Hallottad már a Strong korábbi lemezeit?
Akkor tudnád, hogy amit csináltak eddig, az teljesen más volt mint ez az anyag. Én személy szerint azért vettem meg az albumot, hogy olyasmit halljak mint régen amilyen a rákit volt, de ez....
Vendég 2002. 11. 30. 0:00
Na ide figyeljetek faszkalapok! Hallotatok mar indusztrialis zenet jatszo magyar bandat? Nem, mi? Gondoltam!
Akkor ez egy kituno belepo nektek!
Fantasztikus egy lemez, modern ipari hangzassal megspekelve. Leginkabb az ORGY-hoz hasonlitanam!
Ez a lemez volt ebben az evben a legjobb rocklemezek egyike a magyar piacon , hatrahagyva Akos legujabb muvet!
Igy tovabb fiuk! A kovetkezo legyen meg kemenyebb es zajosabb, de probaljatok meg ugyenezt nyujtani a koncerteken is!
Vendég 2002. 11. 13. 0:00
Meghallgattam a lemezt, és nekem nem tetszik!

Ez a zene, minden, csak nem Strong Deformity.
Kivállóan szól az anyag a lemezen, de élőben csapnivaló amit csinálnak.
3 jó szám van fenn az albumon: Wizard of Oz, Imaginary Adwentures és a Dzsini (Bár az eredeti szám máshogy szólt amitől lényegesen jobb volt). A többi többszöri meghallgatás után is semmitmondó. Az album összességében kiválló háttérzene az igényes hangzásaival, de semmiképpen sem mondanám jó esszenciának.

Hair jó torkú énekes studióban! Koncerten...
Bazsi tudását, meg szerintem megalázták ezzel a lemezzel.
Prieger Zsolttal mint producerrel a zenekar mindenképpen jól járt -> Warner, de mint "bandatag" nem vált be.
Vendég 2002. 11. 04. 0:00
hat ense tudom hogy milyen ez a zene meg milyen stilusu zene csak az albumuk teteje tecet!!!!
2002. 10. 29. 0:00
Szerintem igen nagy jövő elé néznek, ha sikerül megfogniuk a külföldi hallgatóságot! Nekem nincs meg sajna az album, de a IMAGINARY ADVENTURES című szám nagyon tetszik, főleg az, hogy az énekes kiénekli a refrént!
Gab 2002. 10. 28. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók