Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Help: A szerelemért (Hungaroton)

létrehozva: 2002. 10. 29.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 01. 14. 20:07
hali. Joe 1ik b.nőmnek is megadta a tel. számát
lili
Vendég 2005. 02. 06. 18:32
hmmm...jo! :))
JOE lecserélte a telefonját!!!!!!
Hát ja elég gusztustalan dolog, hogy nyilvánosságra hoztátok itt a aszámát....
Meg adja Ő akinek AKARJA!!!
És ez hogy házasságot tervezget a bnőjével...hát nem hiszem,és nem úgy "ismertem"meg, ebbő a telefonszám megadásból,meg ilyesmikből!
Jó lehet hogy azt mondja a sikere érdekében, hogy nincs barátnője, de a számát nem muszáj megadnia!!!!!
Hát ja....kanos egy kicsit, de ha van bnője, miér tnem rajtra elégíti ki az igényeit??????????????

Csá!
Vendég 2005. 01. 14. 14:45
Szerintünk a Help egy jó csapat,jó lenne ha a rádiók egy kicsit többször adnák le a számaikat.(Joe egy jó pasi,de nem feltétlen hiányzik a csapatból.)Ili és Mészi
Vendég 2004. 10. 14. 0:00
Szemét dolog volt nyilvánosságra hozni a számát! Miért nem döntheti el Ő, hogy kinek akarja megadni?! Már így is többször zaklatták ezek a kis rajongó libák.
Ha rám hallgattok, nagyon messzire eklerülitek a Joe-t, mert maximum annyit értek el Nála, hogy egyszer-kétszer lefektet titeket, bár ha pont ezt akarjátok, hajrá! Ebben az esetben, ennyit is értek!
Vendég 2004. 10. 12. 0:00
Odry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Joe telefonszáma: 06702971831!! Legalábbis nekem ez van meg (kb. másfél éve adta meg, lehet hogy azóta megváltozott!!) Sok szerencsét hozzá, de nagyon vigyázz vele!! puszi
Vendég 2004. 08. 12. 0:00
Gyerekek megsúgom,hogy Joe nak már évek óta gyönyörű barátnője van,csak kicsit kanos a gyerek és megdugná a legyet is röptében.Úgyhogy kiscsajok jobb ha leszálltok a srácról,mert esküvőt tervezgetnek a barátnőjével.Elég közel állok mindkettőhöz.ezért biztos kézből tudom.Joenak tagadnia kell a kapcsolatát az imidzs miatt,hogy megmaradjon a kiscsajok bálványának. Na cső és ne szomorkodjatok csajok!!!
Van még jó pasi a világon,és jobb ha nem zenészekkel kezdtek ki,mert az nem jó soha/saját tapasztalatok.../
Puszi
Vendég 2004. 04. 19. 0:00
Minden lemezük megvan, de nekem a legjobban a "Túl szép"című szám jött be, bár a többi is nagyon jó!!!
Dr. Szöszi
Vendég 2004. 03. 07. 0:00
Szerintem nagyon király az új lemez JOE egyáltalán nem nyálas én IMÁDOM őt szerintem a világ legjobb pasija és nem rajongo szemmel látom!!!!!!!! csupáncsak a telefonszámát nem tudom még de remélem elöbb utobb valaki elárulja nekem!!!! A számok nagyon jok az érzésekröl szolnak és föleg olyannak aki szerelmes!Ha tudnám JOE számát én lennék a világon a legboldogabb ugy tudom most nincs barátnöje de én szeretnék az lenni !!!NAGYON NAGYON SZERETEM PUSZIKA NEKI !!!! -Odry
Vendég 2003. 07. 29. 0:00
Szerintem jó a Help zenekar és nem nyálasok.Kedvencem a Krisztián.Én Joe-t nem szeretem mert nagyképű és randa,de ez izlés dolga.
Vendég 2003. 07. 17. 0:00
NAGYON TETSZIK!!!
Vendég 2003. 07. 09. 0:00
Jó az új lemezük
Vendég 2003. 06. 20. 0:00
Hehe biztos 12 éves vagy :)
Vendég 2003. 04. 29. 0:00
Jo a leghelyesebb hapsi a világon
Vendég 2003. 04. 24. 0:00
Tetszik a lemez, jó, hogy Joe végre énekel, és nem csak az érzést adja az albumba és jó, hogy többször szólal meg a hangja, (ami egyszerűen elvarázsol) és nem csak egy kis "RAP" szöveget hallhatok!("Jó volt a lány, de nem maradok,lassan elindulok, mindig ilyen vagyok. Egy kicsit adok-kapok, aztán rohanok,mert ha maradok holnap mindent letagadok. Hosszú az út a városon át, jobb ha senki sem lát. Ezt az éjszakát ismerem, épp olyan mint a tegnapi volt, és még számtalan... :)
Vendég 2003. 04. 15. 0:00
Nyálasak!
Vendég 2002. 11. 20. 0:00
Szerintem az egyik legjobban sikerült lemezük lesz. Sikerül majd mindenkit meghódítaniuk A nevess úgy, mint régen című számmal.
Jónap Tamás 2002. 10. 29. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók