Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

Christina Aguilera: szűzkislányból prosti?

létrehozva: 2002. 11. 05.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

2003. 07. 23. 0:00
Szerintem ez a dirrty-stílus nagyon jól áll neki. Előtte egy kis megcsinált Britney-utánzat volt!!!! De a Dirrty k**** jó lett!!!! A Fighter klipje már kevésbé tetszett , de a régieknél minden jobb!!!!!!!!!!
Adrenalin 2003. 07. 20. 0:00
prosti??!!!!ugyan már,csak azért mert nem állítja magáról,hogy szűz?!!!(lásd Britney)
2003. 05. 12. 0:00
Christina Aguilera koncert lesz Bécsben 2003. október 15-én!
xtina 2003. 04. 23. 0:00
Egyatalan nem prosti!
Es soha se allitotta hogy szuz!-ellenbe a szuzkurvaval Brittel!!
Csak dogos-es isteni az uj lemeze!!!!
Ha valaki rosszat monnd rola be kaphatja!!!!!!
Britney a kurva-azert mert valaki topba es miniszoknyaba van vagy a nelkul meg nem kurva, vagy aki azt mondja nincs tisztaba a szo fogalmaval!!!!
Es nem baj ha valaki szereti a sexet!!!
Vendég 2003. 04. 10. 0:00
Forró a csaj, nagyon király!
Vendég 2003. 03. 26. 0:00
SZÚŰZ KURVA
2003. 03. 06. 0:00
Az új albuma király! Ajánlom mindenkinek!
És X-tina nem prosti, csak szereti a szexet. Miért, az baj? Mert szerintem nem!
2002. 11. 21. 0:00
Szerintem az új klipjében nagyon is jól néz ki!Sokkal szexibb mint azelött!!Nem olyan nyálas kis kurva mint pl.:Britney
2002. 11. 20. 0:00
Nem hiszem hogy prosti lenne csak dögös csaj akar lenni, de szerintem jól áll neki! nem?
Britney inkább kurva mint Christina! Szerintem
Vendég 2002. 11. 16. 0:00
Az új lemez igényesebb, mint az eddigiek. Aki "ismeri őt", tudja, soha nem mondta magáról, hogy szűz, épp ellenkezőleg.A prosti szó mást jelent.Nem csak egy egyszerű imidzsváltást. Az egy életforma,ami nem csak úgy jön. De persze ez csak egy vélemény.Gondoljon mindenki amit akar!
Laczkó Krisztián 2002. 11. 14. 0:00
Úgy gondolom, a szex -noha valamilyen szinten mindig is jelen volt a pop világában (is)- manapság eddig nem tapasztalt hangsúlyt nyer. Mivel a pop a tömegeknek szól, annak is legátlagossabb, talán alsó rétegeit legkönnyebben a szex eszközeivel lehet megszólítani. A valóságshow-k, és az összes, a médiákban jelenlévő, tartalmukat a szexre alapozó műsorok is ezt a koncepciót követik -mindez itt is üzlet. Magyarország nem különbözik ebben a nyugattól, csak éppen -kis ország lévén- itt meglehetősen kicsúcsosodik ez a trend.
Vendég 2002. 11. 14. 0:00
Ha.. a szex tudja csak a sikert garantálni, akkor egy állatfarm is megteszi, miért kell a popszakmát erre felhasználni?
Aki szeret dugni az a kuplerájban is megtalálja számítását, újabban a popszakmában, és a valóságshow-ban is. Egyenlöségjelet kell tehát tenni a nézettséget, és a kurválkodást illetöen.
Jó ez így?
Kiknek?
Vendég 2002. 11. 12. 0:00
Ez marhára tetszik, és szeretnék úgy kinézni, mint ő.Christina csak kihasználja az élet adta adottságokat és megmutatja, hogy ki is ő valójában. A környezetem is csak ócsárolja, pedig ő csak beteljesítette a nagy álmát...
Vendég 2002. 11. 11. 0:00
azért megdugnám
Vendég 2002. 11. 09. 0:00
Derektaj alatti ruhafoszlanyairol Sheer jut az eszembe,bar hozza valahogy jobban illett,tenyleg hany eves is a kislany???.....
Vendég 2002. 11. 08. 0:00
Szar ugy ahogy van egy szar mégegyszer hangsúlyozom egy szar. szutyok de nem utolsó sorban szar is
Vendég 2002. 11. 06. 0:00
"Sex sells" az volt, az is, es az lesz mindig is...Nincs uj a nap alatt...
Vendég 2002. 11. 05. 0:00
nem hiszem
Laczkó Krisztián 2002. 11. 05. 0:00
Mit szóltok Christina Aguilera éles stílusváltásához? Az új albuma már egy teljesen más imidzset képvisel. A SZEX lett a legfőbb lemezeladási-index-/népszerűség növelő stratégia a popszakmában?

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop