Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Elmaradnak az idei Quimby koncertek

létrehozva: 2002. 11. 05.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 07. 22. 19:04
ez csak az ÖRDÖG MAGYAR HANGJA
Vendég 2003. 01. 10. 0:00
a tibi komolyan beteg ,lelki problémái vannak
Vendég 2003. 01. 10. 0:00
én személy szerint 5 nappal ezelőtt az összes külföldi cd-t kidobtam és quimby rajongó lettem.
pepe 2002. 12. 08. 0:00
sajnálnám ha nem lenne többé az "ős" Quimby
Vendég 2002. 11. 17. 0:00
Minden vakószínűséggel drog van a dologban...Dehát bizonyos, hogy ezen művészemberek nagyrésze, a többi együttesből is él ilyen mámorító szereken.Ha nem drogoznak,alkoholisták.Persze az életvitelükhöz hozzátartozik mindez,meg koncerteken a jó hangulathoz is hozzásegítik mind az együttest, mind a rajongókat ezek a szerek.Emiatt nem ítélem el se Tibit, se más zenészeket, csak mértékkel kéne betépni...Hisz úgy mint rengetegen,én se szeretném ha a Quimby, s vele együtt mi rajongók elveszítsünk egy ilyen tehetséget!!!Tehát gyógyulást!Puszi mindenkinek!
Vendég 2002. 11. 13. 0:00
GYÓGYUL MEG TIBI!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2002. 11. 10. 0:00
sírnom kell...
biztos, van valami ebben a drog-izében. Azért sajnálom a dolgot.
Nagyon remélem felépül a Tibi, és jövőre újult erővel koncertezik tovább eme nagyszerű zenekar!!
Vendég 2002. 11. 06. 0:00
Ha a Tibinek a drog tett be, akkor dühös vagyok rá. Nemtom, miért nem szakít már a durva szerekkel, nem lenne jó túladagolás miatt elveszíteni egy ilyen tehetséges embert!
Ha elhatározza, biztos tudna tisztább életet élni. Ehhez sok sikert kívánok, és természetesen mielőbbi gyógyulást!
kárpátidia 2002. 11. 05. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek