Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Santana: Shaman (Arista / BMG)

létrehozva: 2002. 11. 09.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 04. 17. 11:22
Kírály
Vendég 2005. 03. 04. 16:21
Le szeretném szedni a PUT YOUR LIGHTS ON [EVERLAST] c. szám dalszövegét, de sehol nem találom! Ha valakinek megvan, legyen oly kedves elküldeni!Köszi! Pííísz!:)
Vendég 2004. 07. 25. 0:00
Világjáró vagyok Debrecenből.Keresem az egyetlen szolo albumát Santana-nak Az 1979-es Oneness:Silver dreams Golden Reality-t ! Ez a lemez egy valódi ritkaság !!! Sajnos a rádiók (?) is hanyagolják...A címem: Köszönöm
Vendég 2004. 07. 16. 0:00
Szeretném letölteni a Smoot c. nótát, de kb 1 órai keresgélés után segitséset kérek, hol találok jó zene-letöltö linket?
Köszi: Lego
Vendég 2003. 12. 10. 0:00
Amikor először hallgattam egyszerűen minden nótába beleszerettem. Ez leginkább annak tudható be, hogy sokkal emészthetőbb, mint a korábbi zenék. Bár nekem azok is igazán a szívemhez nőttek. Era
Vendég 2003. 01. 09. 0:00
Két dolgot hiányoltam:
Arról sajnos nem szólt a fáma, hogy nagy sajnálatomra egy új fajta védelemmel (?) van ellátva a lemez: BANDLINK. Remélem ez az újfajta őrület nem harapódzik majd el, ugyanis ha vkinek nincs net elérése, nem tudja WIN Media Playerrel lejátszani... Ez persze semmit nem vesz el Santana fantasztikus zenéjéből.
Hiányoltam még a cikkből, hogy nincs megemlítve az egyik legfrisseb jazz-funky dobos fenegyerek-világsztár jelenléte a lemezen: Denis Chambers. Hivatásos zenész barátaim állítják: a világ egyik legjobb dobosa jelenleg.
Vendég 2003. 01. 02. 0:00
Sánta Karcsi jun. 4-én nagy volt a Kisstadionban,és tuti,hogy 5 év mulva is az lesz,jobb-rosszabb lemez ide vagy oda.Hagyjuk kisérletezni még egy picit!SZABESZKA
2002. 11. 24. 0:00
Én imádom a jóöreg Kareszt és szeretném meghallgatni
ezt a lemezét is.
Vendég 2002. 11. 24. 0:00
Haaaaat,hallottam mar jobb lemezt is tole.Supernatural koppintas.Sablonos,sekelyes es unalmas.Az instrumentalis notak nagyon jok!
Jónap Tamás 2002. 11. 09. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók