Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Subscribe – Demo

létrehozva: 2002. 11. 10.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 10. 18. 16:04
minek kell szidni nem értem subi a legjobb oh megnézném te gyökér hogy jáccasz baszeron csak itt nagy a pofád megnézem mikor jutsz te el odáig hogy iylen híres legyél mint ők és iylen jó zenét jáccál
Doori 2006. 10. 20. 12:22
szerintem eszméletlen jó a zenéjük és a megjelenésük is.. szoval NAGYOOOOON szeretem őket barátnőmmel együtt..!!!! nem tudjátok hány lemezük van összesen?? és ingyen letölteni honnan lehetne zenéjüket?? légyszi ha tudtok valami mailomra írjatok!!()vagy ide.. köszi
Vendég 2003. 01. 25. 0:00
Következő koncert:
Febr. 21. - Vörös lyuk +(mind the gap & p.o.t.)
Vendég 2003. 01. 18. 0:00
Na béke mindenkinek!Itt sem jártam sűrűn és nem is tudtam,hogy ilyen értelmes,építőjellegű kritikákat zúdítanak ránk egyesek... No para,mert bírjuk,sőt... :D Az ilyen gecizős/fos/hugy/igazánintelligensfaszajerekvagyok emberfélék írományaira(kritikájára????) asszem nincs értelme reagálni,igy nem is teszem.A többi kritikát(ami vmennyire legalább értelmes volt)pedig köszönjük .Igyekszünk továbbra is és próbáljuk(mint eddig is)a magunk útját járni.Na legyetek jók jerekek!pussy
Etilkeee kapitány/dobos
Vendég 2003. 01. 17. 0:00
gecinagy fos az egész zenekar!
Vendég 2003. 01. 16. 0:00
A KoRn baba-metááál. A Subscribe pedig eléggé kezdő, de a színpadon jól mozognak, igaz, a dalaik lehetnének kicsit eredetibbek, de nem rosszak és ezt szerintem be kell ismerni. A Hihgfly egy dallamos szám.
Vendég 2003. 01. 13. 0:00
Ezek a hozzászólások..... No comment.Szerintem rendbe van a zenéjük és nem értem mire ez a nagy fikázódás.Én is zenélek és nem rohanok ki sírva a koncertjükről,mert nincs miért.Tán írigyek az emberek,hogy a srácok teszik a dolgukat és elértek vmit?Nem kéne egy kicsit jobban belegondolni ebbe,mielött ilyen könnyen fikázunk?Kíváncsi lennék,hogy ez a sok okos hozzászóló(tisztelet a kívételnek!) mit tudna felmutatni... nem sok mindent szerintem.Hajrá srácok,igy tovább!Tibee
Vendég 2003. 01. 13. 0:00
nu-metal= KoRn
magyar nu-metal = Subscribe
Ahhoz képest, hogy kezdők, a hangzás nagyon yo!
Vendég 2003. 01. 05. 0:00
Igénytelen szar , fos, egy zenész sírva menne ki a koncertjükről
Vendég 2002. 12. 13. 0:00
abban lehet valami, hogy jól adják elő, amit csinálnak, de hogy újat mutatnának??.......dehogyis!!
leginkább "csak" az őszinteség hiányzik a produkcióból.
Vendég 2002. 12. 06. 0:00
A Sudscribe újat mutat a világnak és aki ezt nem veszi észre,annak azt üzenem,hogy nyissa ki a szemét!!Rendes Endrej Zsender Rendej!!
Vendég 2002. 12. 03. 0:00
lattam a szigeten ezeket a gyokereket...a basszusgitaros vajon azota megtanult mar jatszani a hangszeren? nem hinnem...amugy meg egy a sok technikatlan, idiota, unalmas ujgazadag gyerekek mergesek es metalzenelni akarnak-fele csapatbol :D nevetsegessss....
Vendég 2002. 11. 30. 0:00
A street szerintem is jobb!!!! B
Vendég 2002. 11. 26. 0:00
Szerintem a Street jobb!
Vendég 2002. 11. 17. 0:00
nánánánánánánánánánáááááááááááááááá............
Simon Péter 2002. 11. 10. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók