Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Müller Péter Sziámi

létrehozva: 2002. 11. 15.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 10. 27. 10:29
nagyszerű zenekarnak tartom a Sziámit.Testből Testbe album nincs meg valakinek?Mert sajna kazin már elég gyatra a minősége...Ha valakinek megvan valamilyen formában írjon nekem! Előre is thanks.
Vendég 2003. 04. 26. 0:00
Hát nekem ez a Sziámi történet elég fura! Pl. a testből testbe albumot imádom, de vannak olyanok pl Olyan vagy, ami nem ad nekem olyan átütő hatást. + Az zavar, hogy koncerten erősen szoktam várni az Apokalipszis, világegyetemista előrelátó vonalat, de valahogy nem jön be a repertoárba. Persze az ő dolguk, hogy mit adnak elő, ez tökéletesen az ő elhatározásuk kell, hogy legyen. Ja és hogy ide Pécs városába ritkán jönnek a fene egye meg a rohadt anyagi gondokat, mármint koncertszervezés terén!
Vendég 2002. 11. 30. 0:00
Én is a zenéjükön "nőttem fel", és még mindig a sziámit tartom a legjobb zenekarnak!!! Persze a Cure után
Vendég 2002. 11. 29. 0:00
a sziámi nagyon rossz zenekar.
mondvacsinált, költőieskedő, művészieskedő, egyszerűen pocsék.
2002. 11. 26. 0:00
Szia Dia!
Mi a véleményem a zenekarról? A zenéjükön "nőttem fel", de mostanában már nem hallgatom, pedig lehet, hogy kéne... Az Illaberek az utolsó ami megvan tőlük.
kárpátidia 2002. 11. 15. 0:00
Mi a véleményetek a zenekarról?

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal