Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Ákos- Új törvény

létrehozva: 2002. 11. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 12. 20. 11:44
A
Vendég 2003. 05. 26. 0:00
én is imádom ÁKOST.VOLTAM A SZOMBATI ANDANTE KONCERTEN ÉS NAGYON ÁLLAT VOLT.FELEJTHETETLEN EMLÉK.ÁKOS NAGYON ARANYOS ÉS JO FEJ VOLT CSAK SZEGÉNYKE ELÉG BETEG VOLT.DE MINDENT BELEADOTT ÉS TÖKÉLETES FELLÉPÉST NYUJTOTT.MEGÉRTE A PÉNZÉT AZ BIZTOS.
Vendég 2003. 03. 26. 0:00
imádom ákost nagyon naggy arc , és a dalainak van mondanivaloja, értelme nem uyg kint mondjuk avrilnek ananak miértelmehoigy deszjásrác dészkás csaj , sok ilyenzevnekéne mint ő. mert ő király
Vendég 2003. 01. 17. 0:00
Én imádom ÁKOST, kedvenc énekes, kedvenc mindenem. Az Új törvénnyel az elején még nem voltam kibékülve, de aztán megszerettem. Sok helyen olvastam, hogy a Hűség egyenes folytatása, de szerintem pedig kicsit Ikon-os beütésű. Persze mindegyik album más. Ráadásul az új tagok is nagyon jófejek, szerencsém van közelebbről ismerni őket, és úgy vettem észre, hogy ÁKOS is sokkal felszabadultabb koncerteken. Az albumon egyébként elég nyíltan kimondja ÁKOS a nézeteit, az állásfoglalását a világgal, az országgal kapcsolatban is. Bár ÁKOS soha nem is titkolta el a dolgait.
Vendég 2002. 11. 25. 0:00
Nem vagzok jobbos. Meghallgathatom?
2002. 11. 22. 0:00
szerintem jo!
Vendég 2002. 11. 20. 0:00
Ákos-Új törvény
Évek óta Rockzenét, igényes Metalt hallgatok, és Ákost! Az új műben meg van minden amiért szerintem magát a zenét szeretni lehet! Értelmes gondolatok nagyivű, cseppet sem klisés melódiákkal keverve! A hangzás pedig: ilyen gyönyörű akusztika még nem volt Magyar korongon. A súly és a dinamika nem is lehetne jobban összhangban! Nagyon jó érzés hallgatni mindig felemeli a hangulatom! Gabcsi
Vendég 2002. 11. 19. 0:00
Nem sablonzene,dalai állandó értékrendet tükröznek.Így tovább!
2002. 11. 17. 0:00
a törvény új, némileg a zene is, újra Mo. egyik legfényesebben ragyogó pontja a lemez, és produkció - szerintem

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal