Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer

ki akarja hogy szép legyen?

létrehozva: 2002. 12. 02.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 04. 09. 18:58
MINDEGY!
VENDÉG 2013. 09. 11. 16:28
Szerintem a külső :)
Vendég 2006. 02. 05. 9:15
23!
Weeping Soul 2006. 02. 04. 8:13
Elsőre talán számít a külső, de én általában nem azokkal vagyok, akiket amikor megláttam, egyből megbámultam. Inkább olyanokkal, akik először nem tűntek fel annyira, de ahogy megismertem, mind szebbnek és szebbnek láttam. A barátom is ilyen. És ő a legaranyosabb a világon!
Vendég 2005. 02. 24. 21:05
Szerintem a külső valamilyen szinten tükrözi a belsőt, van akire ránézel és a nézéséből látod, hogy ez csak úgy épp kinéz az agyából, vagy hogy ez a csillogás joo arc lehet... Oké vannak dolgok amiken nem lehet néhány dolgot vátoztani, ha valaki kórosan sovány vagy kórosan túlsúlyos, vagy esetleg túl alacsony, vagy magas . A lényeg az hogy tudd elfogadni aki vagy, találd meg a hozzád illő öltözködési stílust, és hogy érezd benne jól magad. Ha magadat elfogadtad akkor a többiek is jobban el fognak fogadni. És biztos lesz valaki akinek majd TE leszel a legszebb, és neked meg Ő.
Maiden-lány 2005. 02. 03. 19:20
Látom sűrűn olvasod a fórumokat:) Jaja, gondoltam hogy valami "kamaszizé". A legjobb szó ami kifejezi az egész gondolkodásmódomat: ö n s a j n á l a t. Mindenesetre köszi a megnyugtató sorokat:)) :**
Vendég 2005. 02. 02. 16:24
Ez szerintem természetes ilyen korban, nekem is volt hasonló. (Most mész középiskolába, nem?) Amint írod, nincs rá különösebb ok, ezek szerint. El fog múlni hamar, hidd el, ez csak ilyen kamasz-izé! Fel a fejjel! :) Nézz körül, milyen szép a világ! Néha kell egy kis befelé fordulás, de egyszer annak is vége.
Maiden-lány 2005. 02. 02. 16:01
Tulajdonképpen nem szerencsétlen, hanem nem normális...nem t'om...állandóan szomorú vagyok, még ha igazán király dolgok is történnek velem. Vagy vegyük a hangulatváltozásokat. Az egyik percben egy nevetőgörcsben fulladozok, a következőben totál levert meg mittudomén :(
Vendég 2005. 02. 01. 20:26
Ja még valami: azt hiszem, neki teljes mértékben sikerült túllépnie a külsö tulajdonságok meglétének vagy nemlétének a kérdésén. És csak így lehet haladni szerintem, meg fejlödni jellemileg/szellemileg is, hogyha ezeken túltesszük magunkat, hogy én ilyen vagyok, te pedig olyan. Attól még mindenkinek lehetnek egyéb céljai, amiknek az elérése lehet, hogy sokkal többet jelent, mint egy csinos orr vagy feszes hátsó és boldogabbá is tesz. (Pl. nekem, hogy felvegyenek egy jó kis nyelvszakra.:)
Vendég 2005. 02. 01. 20:15
Nekem a gimiben volt egy nagyon csúnya osztálytársnöm, akit mindenki csúfolt, és alapból elutasított, de olyan durván, hogy az már lelki terrornak számít! Beleordítottak az arcába, megdobálták az utcán stb. (Szegénynek nagyon nagy volt a kobakja, kancsal volt és a fogai pedig kiálltak a szájából.) Ráadásul volt egy-két kellemetlen tulajdonsága (pl. nagyon sokat szeretett beszélni általában unalmas témákról pl. suli, különórák, néha szerette kioktatni az embereket+nem volt mindig a legigényesebb a megjelenésére.) Általában én is kerültem, bár néha nekem is szarul esett, ahogy viselkedtek vele. Viszont egy nyári tábor során én olyan tulajdonságokat is felfedezhettem benne, amiket a mai napig is szívesen tudnék magaménak és sokszor gondolok rá emiatt.

A sok bántás ellenére képes volt hihetetlenül optimista maradni. Nagyon jó humora van-képes nevetni azokon, amik megtörténnek néha az emberrel. Soha nem adja fel, mindig képes küzdeni azokért a dolgokért, amiket fontosnak tart, minden akadály és rossz szándék ellenére. Ráadásul gyönyörü hangja van és egy nagyon érzékeny valaki, akihez lehet szólni minden lelkifurdalás nélkül, mert mindenhez természetesen áll hozzá. Sokáig azt gondoltam, hogy igazából fel sem fogja a csúfolódásokat, de ezekröl is mesélt nekem és felkavaró volt, hogy milyen reálisan látja, hogy hogyan vélekednek róla az emberek. De valahogy elfogadta ezeket, túltette magát rajtuk. Az életvidámságával pedig egy jó idöre kigyógyított a depressziómból. Ami évek óta tartott, ö azt 2 nap alatt elmulasztotta! :) (Pedig neki aztán több oka lett volna depressziózni...)
Úgyhogy ezek után már minden kis jellemhibája inkább viccesnek tünt, sokat derültünk rajta!
Szóval ha választanom kéne, akkor én öt tartanám igazán szerencsés embernek, nem pedig egy csini pofikájú csilingelös kiscsajt. Csoda, hogy így tudta kompenzálni ezeket a rossz élményeket és megörizni az emberségét! És még másoknak is tud adni ebböl, nem keseredett meg!
(Remélem, nem olvassa, mert igazából nem szeretek így kibeszélni senkit, csak tanulságként osztottam meg név és minden konkrétum nélkül.)
Vendég 2005. 02. 01. 19:32
Miért vagy szerencsétlen? (Vagy miért gondolod magad annak? Nem biztos, hogy úgy van!)
Maiden-lány 2005. 01. 31. 20:11
én elsősorban nem szép akarnék lenni, hanem nem ilyen szerencsétlen, mint most.
satanoz 2005. 01. 09. 15:11
Ez a szépség dolog akkora egy baromság! Mindenkinek más a szép! Lehet ami neked szép attól más elmenekülne. Thyr fordíts ki:P!!!
Thyrane 2005. 01. 06. 20:51
Fordítsd ki,aztán meglátod.
Ashley 2004. 12. 28. 19:14
Elég sokan mondják h. a belső a fontos meg ijenek ,de ha ránézel egy emberre a külsejét látod nem? .. vagyis én még nem láttam embert belülről :P
Ashley 2004. 12. 28. 19:13
Szépnek lenni jobb mint csúnyának szerintem :)
Niphredil 2004. 06. 22. 0:00
Mindenki szép akar lenni......
Mer aki szép az már rögtön kedves és jó.... mint a népmesében: a öreg gonosz boszorkány a CSÚNYA, a királylány a SZÉP. Az a legpoénabb az egészben, h aki meg szép az meg nem hiszi el magáról.... Van néhány lány-ismerősöm, aki olyan gyönyörű , hogy leesek a székről kábulatomban, (pedig én is csaj vagyok, és nincsenek hajlamaim) és ők is ugyanúgy nyafognak, mint minden csaj, vagy lehet még jobban: -túl kövér vagyok- mondja az aki 40 kiló vasággyal és ranger's acélbetétes bakanccsal egy urántöltetet szorongatva.... hihetetlen!
kicsi p.i.m.p. 2003. 07. 09. 0:00
ilyen nevet.te biztosan naon poénosnak gondolod,de nem az.mócsing ja az is vagy ilyen kérdéssel.
2003. 04. 25. 0:00
ki nem?
Vendég 2002. 12. 30. 0:00
Ez hülye kérdés........mindenki!
és az elöttem lévőnek üzenem, hogy ne bezsélj badarságokat! tuti hogy hiányonál valakinek.....a családonak a barátaidnak...és az egész világnak! Attol hog nem vagy szép nem kell föladni az álmaiat, a vágyaid és mnidened!
Vendég 2002. 12. 14. 0:00
Én is szép akarok lenni, mert mindenki csak cinkel..........utálom magam............lehet, hogy öngyi' leszek................úgysem hiányoznék :,
Vendég 2002. 12. 05. 0:00
Mindenki az akar lenni. Aki meg nem, az..... így járt!Pancser!Bye!
u.i.:mócsing, te undorító vagy!
Vendég 2002. 12. 03. 0:00
Mócing te nem vagy egy kicsit lökött
2002. 12. 02. 0:00
én már az vagyok
2002. 12. 02. 0:00
akkor üzizzen nekem:a264665Vfreemail.hu

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mixer