Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Ghymes: Héjavarázs (EMI)

létrehozva: 2002. 12. 04.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Gabesz 2006. 09. 03. 17:19
Most is Ghymest hallgatok!
Vendég 2006. 03. 07. 17:26
vedd meg az eredetit...
Vendég 2003. 06. 22. 0:00
Ha valaki tudja honnan lehet megszerezni a REGE albumnak a dalait akkor írjon nekem a:!Előre köszönöm!!
Vendég 2003. 04. 16. 0:00
Kedves Ghymes! Nagyon sokáig kerestem azt a zenét ami összeköt múltat jelennel és utat mutat. köszönöm,hogy megteremtettétek nekünk!44 sok sikert és áldást az életetekre4 Szeretettel: Margit
Neo 2003. 01. 24. 0:00
Nekem is tetszik is tetszik!Igényes!Szép!
Vendég 2002. 12. 27. 0:00
Mondjuk úgy: Felemás (a hatás). Elképesztően jó az a hangszeres kavalkád ami a modern és régi, főleg fúvós-vonós hangszerek alkalmazása kivált. A szöveg azonban mindennél többet ér: Ha érted, akkor MAGYAR VAGY itt a Kárpát medencében. Ilyen nyelven B.B. Andi nem beszél "Szidniből". Nálam nyerőbb lenne (a szerintem sok) melankólikus , ha úgy tetszik lassú nóta helyett a sodróbb lendületű, mint a " ZIVATAR" .
Vendég 2002. 12. 20. 0:00
Egy problemam van a lemezzel: a szandekosan felrevezeto felirat, miszerint masolasvedett. Van egy olyan szokasom, hogy minden megvett audio cd-t atmasolom mp3-ba, mert igy egyszerubben kezelheto (kevesebb helyett foglal igy a notebook-on, mintha mindig a taskamban lenne a cd, konnyebb a kocsiban hallgatni, stb - egyszoval kenyelmesebb, es a torvenyek ertelmeben minden jogom megvan hozza). Kb 10 percen keresztul szidtam magamat, hogy miert nem neztem meg jobban a CD-t a boltban... azutan felbootoltam egy linuxot, es minden gond nelkul sikerult begrabbelni es bemp3-azni. Egyszoval a felirat megteveszto, semmi masolasvedelem nincs a cd-n, Windows alatt automatikusan feltelepit ugyan egy szoftvert (ami torvenytelen), amivel csokkentett minosegben lehet csak a lemezt meghallgatni - es ezzel valoszinuleg at lehet ejteni a kevesebb informatikai tudassal rendelkezo VASARLOKAT, de ez egy nagyon nagyon nagyon rossz jovo kezdete... Ugyhogy mostantol ketszer is meg fogok nezni minden megvasarlando CD-t, es amin masolasvedelmet jelzo felirat van, azt 100%, hogy nem veszem meg, meg akkor sem ha annyira szeretem az eloadot, mint a Ghymest (hisz minden korabbi cd-juk megvan). Hat ennyi...
2002. 12. 18. 0:00
Ghymes a legnagyszerűbb.Csak igy tovább srácok. Megvan az eddigi összes Cd-tek.Az elözöeket is ajánlom.
Vendég 2002. 12. 13. 0:00
Anna:Az én életemet most teljes mértékben ez a zene határozza meg.Ezért köszönet az együttesnek,hogy ilyen muzsikát "adnak nekünk."
2002. 12. 07. 0:00
Nagyon szeretem ezt a zenekart, egyszerűen fantasztikus a zenéjük.
Vendég 2002. 12. 04. 0:00
kurva jó zene ez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Laczkó Krisztián 2002. 12. 04. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók