Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet

Ciki ha valaki 14 évesen már nem szűz?

létrehozva: 2002. 12. 06.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

cooes 2021. 03. 31. 0:56
EREDETI DOKUMENTUMOK VÁSÁRLÁSA .. () ... Személyi igazolványok, VEZETÉSI ENGEDÉLY, stb. PASSPORT, TOEFL, IELTS, VISA BIRTH BIZONYÍTVÁNYOK
ÉS SOK EGYÉB DOKUMENTUM
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................
Vásároljon eredeti útleveleket, vízumokat, vezetői engedélyeket, személyi igazolványokat, házassági anyakönyvi kivonatokat, okleveleket stb. Útlevél, állampolgárság, személyi igazolványok, vezetői engedély, oklevelek, diplomák, útlevelek. Turisztikai és üzleti szolgáltatások a világ mind az 50 államának és nemzetiségének. Mi vagyunk az egyetlen gyártó, amely hiteles minőségű útleveleket, ingatlan-adatbázisokat, be nem jegyzett útleveleket és egyéb állampolgársági dokumentumokat állít elő. Új személyazonosságunkat tiszta új születési anyakönyvi kivonat, személyi igazolvány, vezetői engedély, útlevél, SSN társadalombiztosítási kártya, hitelkártyák és érettségi és iskolai végzettségű hitelkártyák garantálják, amelyek mindegyike új nevet kap, és be van jegyezve a kormány számítógépén. rendszer. Minőségi berendezéseket és anyagokat használunk hiteles és hamis dokumentumok előállításához. A valódi útlevelek minden titkos tulajdonságát gondosan átmásolják a regisztrált és nem regisztrált dokumentumokba. Mi vagyunk az egyetlen hamis és valódi dokumentumok előállítója. Az Egyesült Államokban, Ausztráliában, Belgiumban, Brazíliában, Kanadában, Olaszországban, Norvégiában, Finnországban, Franciaországban, Szlovákiában, Lettországban, Ausztráliában, Szlovéniában, Lengyelországban, Magyarországon, Portugáliában, Dániában, Németországban, Izraelben, Mexikóban, Hollandiában, Dél-Afrikában, Spanyolországban, Egyesült Királyság stb.

Vegye fel velünk a kapcsolatot >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................




Rendeljen minden UNIVERSAL dokumentumot a DOCUMENT címre

• Alkalmaz
• Személyi igazolvány
• Társadalombiztosítási kártya
• jogsi
• Kanada kártya
• amerikai kártyák
• Diákbérlet
• Nemzetközi térkép
• privát kártya
• Elfogadási igazolás
• Keresztelési bizonyítványok
• születési anyakönyvi kivonat
• Halott bizonyítványok
• válási igazolások
• házassági anyakönyvi kivonatok
• Egyedi tanúsítványok
• Akadémiai fokozat
• G. E. D. fokozatok
• Középiskolai végzettség

• Akadémiai fokozat
• Egyetemi diploma
• Kereskedelmi tanúsítványok
• Ellenőrizze az SSN számot
• Amerikai zöld kártya
• Hamis dollár / euró
• Kém termékek
• Crossover
• Hallókészülék
• Láthatatlan tinta
• A DMV kérést kér


KAPCSOLAT TÁMOGATÁSÁVAL

Vegye fel velünk a kapcsolatot >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................
Szex Klauu 2014. 11. 17. 15:29
DOHÁNYZOM A SULIT ABBA HAGYTAM MASZTIZOK LESZBI VAGYOK BEJÖTT AZ ÉLETEM!! :) ITT A TEL SZÁMOM HA AKRSZ BASZNI AKKOR HÍVJ A 06/70-445-21-13 ♥
Szex Klauu 2014. 11. 17. 15:26
ÉN MÉG CSAK 12 ÉVES VAGYOK ÉS MÁR NEM VAGYOK SZŰZ!! aPÁM BRÁTJÁNAK A FIA DUGOTT MEG!! A SZÜLEINK RÁNK NYITOTTAK ÉS NEM SZÓLTAK SEMMIT ODA JÖTTEK ÉS CSATLAKOZTAK!! :D MOST 13 ÉVES VAGYOK ÉS MÁR KB 6-7 DUGTAM MÁSSAL! :) iMÁDOK SZEXELNI ÉS VALÓSZÍNŰ TERHES VAGYOK!!
VENDÉG 2013. 12. 11. 16:48
:)
VENDÉG 2013. 12. 08. 16:27
!!!!!!!!!!!
VENDÉG 2013. 12. 07. 14:43
:):):):)
VENDÉG 2013. 12. 06. 16:58
:):)
VENDÉG 2013. 11. 24. 16:30
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wetty 2009. 10. 20. 21:04
szerintem nem gáz!:) miwel ha elég fejlett wagy hozzá akor csináld!egyszer élünk!csak wédekezettek!:)enyikeh ciaóóó
Vendég 2009. 06. 08. 16:43
Szerintem NAGYON ciki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SimpleKarcsi 2009. 05. 27. 16:04
Nem vagyok konzervatív de szerintem gáz...bár amikor én voltam 14 akkor az volt a gáz ha még szűz volt ennyi idősen az ember
Vendég 2009. 05. 22. 14:07
szerintem gáz....most nem azért...de mi a fenét akarsz te 14évesen szexelni??? Gondolkozzál már....ilyenekből lesznek az iskola ribancai...összefekszel mindenkivel ebből itélve...kis riherongy..
Vendég 2009. 01. 20. 18:35
szerintem a kortársaik között az a ciki ha valaki 14 MÉG szűz és kihangsúlyoznám hogy MÉG.Én egy iskolai mondjuk úgy h tinisegítő vagyok és igen is a tízen évesek között ha valaki még 14éves korában szűz h az ő szavaikkal éljek gáz és ez szerintem hatalmas probléma és túl korai felelősség vállalás de szerintem jó is egyben mert majd ha rádöbbenek h nem így nem ott és nem akkor kellet volna elveszíteni majd megbánják és a megbánás ha nem is minden esetben de a legtöbben jó hatással van a mai fiatalságra. Köszönöm mindazoknak akik elolvassák és egyet értenek (Toxic)
Vendég 2008. 08. 25. 11:20
miazhogy persze h ciki tessék már az oviban
T 2007. 01. 07. 22:57
Én ebbe már bele se szólok. (Értelmetlen.)
2007. 01. 07. 18:34
Az lesz a legjobb ha majd én eldöntöm...
Ditke 2007. 01. 06. 22:38
Felelősség érzet?Vajon hány ember fejecskéjében fordul meg ez e kérdés?Hány fiatal bucijában fogalmazodik meg e gondolat?Nem mérvadó az,hogy mennyi a korhatár a felnőtté váláshoz.Amerikában 21?Késő.Nálunk 18?Sok!Vicc nélkül.Ki dönti el?De az,hogy vki 14évesen,az kevés.Szerintem,szerinted,szerinte.Ahány ház,annyi szokás.Én mások szerint későn.Végülis ki dönti el?!
Brégo,Bri, 2007. 01. 02. 13:30
Ez igaz.
The_Baron 2006. 12. 27. 22:46
"Ciki ha valaki 14 évesen már nem szűz?"
-> Nem ciki, csak roppant felelőtlen !
Kifejtem: Pl. nem tudhtaja az illető, hogy mit szed őssze az ilyen "kalandocskákban"gondolok itt a teherbeesésről és az aidsről.
Thyrane 2006. 12. 11. 17:07
Mekkora felháborodott riportot csinált a Napló tegnap a chates szatírokról... Minden második mondat az volt, hogy "ez az Ön 14 éves kislányával is megtörténhet!!"
Persze hogy megtörténhet, ha a csajnak nincs annyi esze, hogy lerázza.

Látta valaki?
noname 2006. 12. 11. 10:26
A 18 év szerintem csak egy jogi határ, nem a szellemi érettség határa. Amerikában ez 21 év, akkor ők kezdjék később a szexet ? :))
Ditke 2006. 12. 10. 22:54
Nm hiszem,h konzervatizmuson lenne a hangsúly abban a kérdésben,h ki hány éves korban veszítse el.Érdekes tényező,h a fiúk esetében nm aggodalmaskodnak azon,h menni idős legyen az illető az 1.aktusnál.Érdekes!,h náluk az ciki ha idősebb korban történik + a dolog.Az normális?Mellesleg egyetértek azzal,h a 18éves kor a " felnőttéválás"határa.Amúgy nm kell pszihológusnak lenni ahhoz,h fogalmat alkossunk a korhatárokról,és nm kell különösképpen érteni a gyerekekhez sem.
T 2006. 12. 08. 19:24
Részemről úgy vagyok vele, hogy a 18 éves kor egy vízválasztó az ember életében (nem véletlenül jelölték ki a felnőttéválás hivatalos idejének). Akinek addig nem nőtt agya, az már amúgyis reménytelen és nem is érdemes róla beszélni...
noname 2006. 12. 08. 10:57
Persze, hogy nem, de 18 éves kor az oké? Attól is függ, hogy ki milyen.18 évesen is lehet valaki oltári buta és felelőtlen a szexhez.
Szerintetek a szüleink korában nem volt olyan, hogy valaki felcsináltatta magát? Nem a mostani fiatalok kezdik korábban, csak többet hallani róluk.
deepinside 2006. 12. 06. 17:03
ok elfogadtam.
T 2006. 12. 06. 16:01
A majdnemen van a hangsúly :) Amúgy soha életemben nem értettem a gyerekekhez, sőt lehet, hogy még előítéleteim is vannak, de csak az alapján, amit látok... Lehet, hogy konzervatív vagyok, de nekem már pl az sem tetszik, hogy lassan már az ovodások is felcsinálják egymást (és nem olyan okokból, hogy "én bezzeg kimaradtam a jóból", vagy ilyesmi marhaság...). Szerintem mindennek megvan a maga ideje, a szexnek is, és az nem a 14 éves kor.
deepinside 2006. 12. 03. 10:54
barátom ez előítélet! persze van alapja, nem is kevés. ha a gyermek megérti, hogy miért kell védekeznie megteszi. főleg, ha még az óvszer is mindíg kéznél van. az is igaz, hogy ha nem teszi, akkor az baromi nagy szívás. igazándiból nincsenek érveim. bízom a fiatalokban. mindez akkor fog majd megdőlni, ha gyerekem lesz. valószínűleg a gut fog megütni, amikor elkezd kamaszodni. (az aggodalomtól)

még annyit, hogy az emberek (gyerekek is) úgy viselkednek, ahogy kezelik őket. ha abból indulsz ki, hogy felelőtlen, akkor az is lesz. (bár ezt ugye nem kell magyaráznom annak, aki majdnem pszihológus lett!!!)
T 2006. 12. 02. 20:44
Baromság (már bocsánat)... Engem pölö soha a büdös életbe nem érdekelt, ki milyen hülye képet vág az én óvszervásárlási szokásaimhoz. A gond az, hogy a sok 14 éves hülyegyerek (mert akkor még az az ember, akármilyen nemű is), túl hamar óhajt felnőni, miközben agyuk egy deka sincs a dologhoz. Nehogy már azt hidd, hogy egy ilyen idős csitri védekezgetni fog neked, ha arra kerül a sor, h esetleg kéne...
deepinside 2006. 11. 30. 10:38
én úgy gondolom, hogy nincs azzal semmi baj, hogy 14 évesen szexelnek a fiatalok, ha kellő képpen védekeznek. ez viszont nem mindíg rajtuk múlik. 14 évesen a zsebpénzt lehet hogy nem óvszerre költené, de anyukáék kiakadnak, ha tőlük lízingel párat. az iskolákban sincs automata, ahol diszkréten juthatna hozzá anélkül, hogy az eladó néni hülyén pislogna a gyógyszertárban.
minél többet tapasztal az ember a "tartós kapcsolata" előtt annál kevésbé lesz meg benne az az érzés, hogy túl korán állapodott meg és kiélné magát, de már nem lehet, mert gyerekek közös lakás satöbbi...
noname 2006. 11. 22. 11:01
Alapból szerintem is nagyon korai a 14 év. De pl. nekem volt a gimiben két osztálytársam, akik elsőben jöttek össze (amúgy nagyon) és a mai napig együtt vannak, s ez már 10 éve. Vagyis annak a lánynak a barátom volt idáig az egyetlen fiú az életében. Van olyan példa is, hogy 18 évesen lesz egy csaj együtt fiúval, utána viszont havonta mással. Akkor ki a ribi?
Ditke 2006. 10. 29. 17:52
Az 1.szerelem valóban nm kor függő.Ezt én is aláírom,de ez nm feltétlenül vonja maga után azt a következtetést,h mindent odaadjunk a másiknak ami a mienk.És nm bántásból,de ilyen fiatalon tényleg nm beszélhetünk pasikról és csajokról.Egy 18éves vkiről is mondhatjuk azt,h pasi de azt is,h srác.És úgyan így érvényes a lányokra is.Mellesleg bizonyos témákban nm gond az,ha vki kicsit csúnyábban fejezi ki magát.Néha szükség van rá.Amúgy az is kérdés,h ki mit ért a szerelem alatt.
2006. 10. 29. 17:46
És akkor még nem is beszéltünk a mai trendi: kishugi-nagypapi felállásról.
Thyrane 2006. 10. 29. 17:24
"az elso nagy szerelem, amikor mindenre kepes egy pasiert............... "

A józan ész határain belül. A normálisabbja.

És asszem ebben a korosztályban még fiúk és lányok vannak, nem pasik és csajok...
Max 2006. 10. 29. 11:32
Ha jól értem azért lépsz fel ilyen erélyesen, mert te is a szóban forgó fattyúk táborát erősíted. Értem. Nem kell megsértődni. Nem ítélek én el senkit, csak begyűjteném az emberek egyes rétegeit gázkamrákba, és már tekerném is a csapot.
kicsi-mocsok 2006. 10. 28. 23:35
tod mit max: ne itelj el mindenkit.
mit vetett az neked, aki hamar odaadja magat.
nem biztos, h. r.bi, csak naiv, tudatlan, es(ha hiszed, ha nem)szerelmes).es tudja mi a szerelem.
az elso nagy szerelem, amikor mindenre kepes egy pasiert.................
es ilyenkor tortennek ilyen ballepesek, de sose keso ujrakezdeni(vagyis szerintem).
es nem kell mindig, mindenkit becsmerelni.
igenis lehet ilyen idosen szerelmesnek lenni.
ezt en mondtam, aki tapasztaltam.
tod, ki mikor erett ra elegge, szerlemes leszz.
lehet te ´most ennyi idosen nem vagy annyira erett, mint mas 14 eves koraban............
uh. hanyagold a becsmerlo szovegeidet.
Max 2006. 10. 28. 21:41
Egy tizenvalahány éves gyerek nem tudja mi az hogy szerelmesnek lenni, csak azt hiszi magáról.
Ditke 2006. 10. 28. 19:18
Én személy szerint nm állítottam,h ribi lenne,nm is tartom annak.Szerelmesen az ember sok olyat tesz,amit később +bánhat.Én azért +kérdezném a leányzótól,h kinek a számára ciki a dolog:azoknak akik a közvetlen környezetében élnek,vagy igazán az ő számára másokkal szemben,akik úgyanígy elmondták a véleményüket,és körülötte vannak,azokra gondolok akiknek a véleménye sokat számít neki.Amúgy Max véleménye kissé durva-nekem legalább is.De tiszteletben tartom.
Max 2006. 10. 28. 14:26
Én pl. summásan kijelentem, hogy az ilyen pusztuljon el, mert gerinctelen féreg, és eladta a lelkét a Sátánnak.
noname 2006. 10. 27. 17:49
Naná, hogy mindenkinek lehet véleménye, nekem is:)
Csak arra gondolok, hogy mindenki története egyedi, hogy kivel, mikor és hol volt először együtt. Nem lehet summásan kijelenteni, hogy aki ennyi idősen, az r.ibanc, aki annyi idősen, az egy szerelmes lány.
Ditke 2006. 10. 27. 1:01
noname neked üzenem:
A vélemény és az elítélés között hatalmas a különbség.Véleményünket kérdezte,én is csak azt mondtam el.Hozzáteszem:ma még az,h vki ilyen fiatalon veszíti el az ártatlanságát,még nm elfogadott dolog nagyon sok ember körében.Én sem fogadom el,mindennek +van a saját ideje és helye.Csak tudni kell helyesen dönteni.
noname 2006. 10. 26. 19:56
Hát persze, hogy korai, ez nem kérdés. Amiben nem osztom a véleményeteket, hogy feltétlen ribanc aki ennyi idősen kezdte. Lehet, hogy úgy érzi szeret és őt is szeretik.
A mai fiatalság nem süllyed sehova, semmivel sem rosszabb, mint a kicsit idősebbek. Ha belegondolok, hogy nekem is mennyi állat ismerősöm van, az idősebbek között is találni szép számmal stb...Szóval a nagy átlag minden korosztályban ugyanaz. Nem jobb és nem rosszabb. Mindenesetre könnyebb elitélni valakit, mint megérteni....
Ditke 2006. 10. 26. 17:06
???14évesen nm túl korai?Még ha szerelemből is történt+ a dolog,még akkor is elgondolkodató.Nm ciki a dolog,csak h is mondjam:szégyenfolt az életetben.14évesen még gyerek vagy,nm ártana elgondolkodnod,h vajon +érte-e.Mellesleg szülöi NM oda figyelés is.Ráértél volna bőven átesni max.16évesen is.Jobban elfogadott,én mellesleg jóval később veszítettem el az ártatlanságomat,és büszke is vok rá.Nm hiszem,h bármiről is lekéstem volna.Nm attól válsz "nagy lánnyá",h hány évesen történik+ a dolog.Mellesleg 1et értek a többiekkel.Hova süllyed már a mai fiatalság?
mc devil 2006. 10. 25. 21:43
egyetértek én is. de sajna ott vannak azok a csajok is, akik naivak, és kihasználják őket.. tény, hogy ilyen szempontból undorító ez az egész világ..
TELEPRAP 2006. 10. 25. 21:20
BOCS,DE SZERINTEM EBBEN MAXNAK IGAZA VAN.AKI 14 ÉVESEN ODAADJA MAGÁT AZT JÓL KIFOGJÁK HASZNÁLNI MEG NEM LEHET MÁR LEMOSNI,AMI AZ (ADOTT LÁNNYAL TÖRTÉNT) AMÍG A CSAJ TAKNYOS,ADDIG NE A FARKAKKAL FOGLALKOZZON. (MÁR BOCS) -AKI 14 ÉVESEN ODAADJA MAGÁT AZ EGY NAGY RI BI LEHET.AZTÁN UTÁNA MEG SÍRNAK,HOGY D_GÁS UTÁN OTT HAGYJA ŐKET A PASI.
Max 2006. 10. 24. 20:19
Ja, de ha elkezdesz valakivel járni, onnantól fogva a magánéleted az ő magánélete is. Amúgy meg a szülőknek pl. igen is lenne beleszólásuk, főleg amíg a kölykük még taknyos kis szar.
kicsi-mocsok 2006. 10. 24. 19:43
errol nem kell mindenkinek tudnia, max egy par emberkenek, ha oket meg nem zavarja, akkor meg hagyni kell.
mindenkinek a sajat elete, ott roncsa el, ahol akarja.
senkinek semmi beleszolasa(nem lenne)
Max 2006. 10. 24. 16:33
Hja, cigiről le lehet szokni, meg az ivászatokat is lehet ritkábbra fogni, de ha valaki megdugatja magát 13 évesen, azt nem mossa már le magáról soha.
kicsi-mocsok 2006. 10. 23. 23:00
ilyen szulok gyerekei, akik csak pialnak, cigiznek meg lehetnek jobbak, tanulva abol, amit a szuleik "elrontottak".
hatha.
nem kell mindig olyan peszzimistan nezni a dolgokat
en pl. hiszek abban, hogy sose keso ujrakezdeni, valami jot csinalni az eletben.
vagy?
noname 2006. 10. 23. 20:37
Szerinted milyen az ideális nő?
Gyerekek,mi nem ugyanabban a körben mozgunk. Nem mondom, hogy a helyzet rózsás, de titeket olvasva elmegy az élettől a kedvem :(
Max 2006. 10. 23. 15:50
A középkorban rátetoválták / ráégették a k.urvákra hogy mik ők.
Szerintem ez beválna most is. Akkor hátha tudatosodna bennük.
T 2006. 10. 23. 14:01
Mindenki generációja küzd ezekkel a tünetekkel. Ez tény. De mivel most épp egy általános erkölcsi válság szinuszgörbéjének mélypontján vagyunk, hatványozottan jelentkezik az ilyesmi. Ennek amúgy számos egyéb szociológiai, szocializációs és történelmi... stb. oka van, amit most nem ecsetelnék (egy nap se lenne elég rá). A lényeg, h ezen nemigazán lehet változtatni, sőt a helyzet csak romlani fog...
Max 2006. 10. 23. 6:31
Már az én generációm is ilyen volt. Agyonlőni őket, azt mondom.
2006. 10. 22. 10:13
Teljes mértékben egyetértek veled!
Destroyer 2006. 10. 22. 2:40
Na most jön a prédikátorszöveg:
Züllik a fiatalság. Manapság a 13-4-5 éves csajok azon versengenek esténként részegen a bulikban, hogy ki hány srácot tud bevinni a bokorba. De ez ugyanígy van a fiúknál is. De lassan már azt sem vesszük észre ha egy fiatalkorú lánynak 10-20 évvel idősebb ''barátja'' van(én inkább szexpartnernek nevezném), bezzeg ha egy idősebb lány egy fiatalabb fiúval kavar, az már szúrja az emberek szemét. A legtöbb 18 éven aluli láncdohányos. Ezt tapasztalatból mondom. És ez ellen nem teszünk semmit, csak nézzük, bambulunk. De ezt nagyon meg fogjuk szívni, mert ez a generáció, ez az alkoholista, tüdőgyilkos, züllött generáció lesz a jövő. Miattuk fogunk mind kipusztulni.
Ezek után szép álmokat mindenkinek. Reméljünk egy szebb holnapot és egy tisztább jövőt...
Max 2006. 10. 19. 20:22
Mert a t.etves r.ühes telibevarrt édesanyukájától egy szemernyi gerincet sem örökölt, azért.

Gázkamrába vele, élve felboncolni, stb, azt kéne az ilyen cigánnyal.
noname 2006. 10. 16. 20:12
H.ülyeség az általánosítás. Az a ribi, aki 14 évesen fűvel-fával. De aki szerelmes és esetleg érettebb a koránál....
Nem mondom, hogy ez a követendő, de aki szerelemből van együtt a barátjával, miért kéne szégyenkeznie?
kicsi-mocsok 2006. 10. 06. 16:14
hat, bocs, de en is 14(majdnem 15) voltam, amikor eloszor voltam pasival, de attol nem vagyok ribanc.csak kivancsi voltam, meg lazadtam is egy kicsit, meg nagyon szerelmes.
tudjatok, elso szerelem meg minden, akkkor meg nem lehet nemet mondani a pasinak.o csak ket evvel volt idosebb.es neki is en voltam az elso.
attol meg nem vagyok ra buszke, de minek kene szegyenkezni?
nem tud mindenki szuzesessegi fogadalmat kotni 18-20 eves koraig.
nah, csak enyi hozzafuznivalom van az egeszhez.
ja es meg annyi, h. miert csak a csajokrol lehet feltetelezni, h. 14 evesen mar nem szuz?
sok olyan sracot ismerek, aki mar 14 evesen mar reg nem szuz:(
bubu 2006. 10. 05. 20:06
hogy 14 évesen valaki már nem szűz...?sztem az ciki és oltári nagy baromságot csinált az illető....jah meg nem utolsó sorban egy r*banc...nem tudom de aki ilyenre büszke az elég gáz...
TELEPRAP 2006. 08. 31. 12:01
AKI 14 ÉVESEN ODAADJA MAGÁT AZ EGY NAGY RI BI LEHET.AZTÁN UTÁNA MEG SÍRNAK,HOGY D_GÁS UTÁN OTT HAGYJA ŐKET A PASI.NE DICSEKEDJ EZZEL,MERT SZÁNALMAS.
HALÁL 2006. 08. 31. 10:00
AZ lenne a ciki ha szűz lenne
Max 2006. 08. 30. 20:46
Ugyan már, ki a fsz büszkélkedik ilyesmivel? Én még egyet sem hallottam...
noname 2006. 08. 29. 14:16
Ciki. Bár avval sem kéne büszkélkedni, ha valaki még nem volt senkivel. Nem feltétlen az ő érdeme, lehet, hogy olyan bűnronda, hogy nem is kéne. Így könnyű:))))
T 2006. 08. 18. 12:56
Szerintem gáz.
szikrázókisizécsináló 2006. 08. 16. 22:07
Naon ciki! sőt hiperturbó lökedékmód gáz (Sponge Bob forever)
TELEPRAP 2006. 08. 16. 11:09
LEXAROM ÉS LEXAROM,EZT TUDOM CSAK MONDANI.ÉS AKI 18 ÉVESEN VESZTETTE EL?NA,AZ SE CIKI.BÁR A 14 ÉVES CSAJ INKÁBB MÉG BARBYZZON :)
Mayu 2006. 08. 16. 0:47
Szerintem is ciki, 15 vagyok és szűz :) Büszke vagyok magamra :D
Nóci 2006. 05. 22. 17:03
Mondd, hogy legalább ágyban, rózsaszín párnák közt csináltad!!!
Vendég 2006. 05. 18. 20:20
Nem ciki, küldd el a telszámodat!!!!
Max 2006. 05. 17. 13:16
De igen, nagyon ciki.
Vendég 2006. 05. 17. 13:08
Attól függ, hogy miért nem az. Ha egy házibulin történt és már gőze sincs hogy hívták a partnerét, vagy hogy hányan voltak, akkor nagyon ciki. Ha szerelemből tette valakivel, akivel már néhány hónapja együtt vannak, akkor nagyon korai, de nem ciki!!!
2006. 05. 16. 21:26
Ciki ha valaki 14 évesen már nem szűz?
-Inkább felelőtlenség
Metalonos 2006. 04. 02. 12:14
Csatlakozomaz előttem szólóhoz. Inkább felelőtlenségnek nevezném én is...
Vendég 2006. 03. 16. 20:25
A topic címére válaszolva: Nem ciki, csupán felelőtlenség.
Vendég 2006. 03. 15. 12:54
Igen vannak ien befolyásos emberek, én nem vagyok az szerencsére, túl sok a Befolyásos emberek :ppffff
Vendég 2006. 03. 12. 18:45
Te igen, de van aki annyira homály, hogy az számít, amit más mondd.
Vendég 2006. 03. 12. 11:57
Na és ha cikiznek?? - Én a hejedben leszarnám, nem kell máskkal foglalkozni, csak a magad véleménye legyen fontso számodra. Soha nincs késő, és ilyen gyerek korban, mert még ez az! minek elveszíteni, mondjátok már meg???!! Én ha tehetem minnél később akarok túl lenni, és jobb is ha még valaki nem esett túl rajta, Inkább vágj fel avval, hogy te még szűz vagy. Szerencsére engem nem tud befolyásolni msáok véleménye, mert lexarom.

jb_g
Léna 2006. 03. 12. 9:23
Ha az én kapcsolatom egy férfival eljutott odáig,hogy együttlét legyen belőle,mindig feltettem magamnak a kérdést:a külsején kivűl mi vonz még? Meglehet-e vitatni vele dolgokat,vagy csak vitatkozni lehet vele.Figyel rám,érdeklődik a véleményem,gondolataim és problémáim iránt? Jelentek-e neki annyit,mint Ő nekem? Szeretném-e ha Ő lenne a gyermekem apja? Körülbelől ezeket kérdeztem magamtól,és ha valamelyikre bizonytalan volt a válasz,akkor inkább nemet mondtam.Üdv:Léna
Vendég 2006. 03. 11. 15:54
te hülye
Vendég 2006. 03. 10. 19:03
Nem késtél le semmiről sem. Megvár az élet, ne aggódj! (tapasztalat)
Azért ezen kívül még vannak értékek, amik számítanak. Nem a fiúnak kell hogy fontos legyen, hanem neked, hogy mikor vagy érett egy kapcsolatra. Lány
Vendég 2006. 03. 10. 15:03
15 leszek és Haverjaim szerint egy lány addig értékes amíg "meg nem kapja valaki"
a mai világban a nagytöbbség már 7-8 ban elveszti néha ez miatt cikiznek is engem hogy én még nem...
Vendég 2006. 03. 10. 12:44
:))) Lány
Léna 2006. 03. 10. 12:06
Kedves Guest! Lefelejtetted a mondat végét!.............5évesen a kecskét,10évesen macskát a falhoz!
Vendég 2006. 03. 09. 16:35
én 1 évesen basztam az anyám
Vendég 2006. 03. 06. 19:20
A legjobb addig várni, amíg csak lehet. Nem kell egyből ágynak ugrani, annyi mindent lehet még csinálni előtte. Bár ha belegondoltok, mekkora a jelentősége, hogy AZ megtörénik-e, vagy szinte minden történik csak AZ nem. Mikor veszíti el valaki az ártatlanságát lelki értelemben?
Lány
Léna 2006. 03. 06. 17:02
Igazad van!Ez tényleg nem olyan mint enni,inni levegőt venni. De ne felejsd el,hogy hozzátartozik egy egészséges ember életéhez. Itt az a kérdés hogy mikortól. Véleményem szerint egy 16éves leány már nem gyerek,igaz még nem is felnőtt. Szerintem ez a kor az,amikor szépen,lassan,óvatosan ismerkedhet a szerelemmel. Üdv.Léna
Max 2006. 03. 06. 15:08
"Kibírni". Ez nem olyan mint enni, inni, levegőt venni.
Léna 2006. 03. 06. 13:29
Az a ciki,ha egy étteremben leejted a kanalad! 14évesen elveszíteni a szüzességed az nem ciki,hanem TRAGÉDIA!!!!Lehet hogy testileg érett vagy rá,de érzelmileg nem!Legalább16-ig birjátok ki lányok. Akkor is csak apró lépésekkel haladni előre,hogy az együttlét ne a szexről szóljon,hanem a szeretkezésről! Óriási a külömbség!
Vendég 2006. 03. 06. 7:07
Jó lenne, ha a környezeteden mindig tudnál változtatni, de nem így van. Éppen, hogy a környezetednek kellene hatnia rád. Mindenekelőtt a családodnak. Ha szerető, normális családban élsz, 14 évesen még nem érdekel a szexualitás ilyen szinten. Azt szokták mondani, hogy a szeretetéhség az oka a nagyon korai szexuális életnek. Valamit pótol, gondolom a biztonságos családi hátteret. Vagyis, a*nyád, a*pád legalább annyira tehet róla, hogy félresiklik az életed, csak sajnos ez téged nem ment fel.
Ha valaki erőszak áldozatává válik, az más eset, bár a pszichológia evvel is foglalkozik, hogy kiből lesz áldozat és kiből nem... de ez már nagyon messzire vezetne.
Lány
Max 2006. 03. 05. 16:48
Majd ha a lányodat dugják meg 14 évesen, vagy ennél fiatalabb korában, akkor is ennyire elkötelezett leszel a liberalizmus mellett? Kötve hiszem. A diktatúrának meg mi köze ehhez? Ne keverd bele a politikát. Nincs köze ahhoz, hogy valaki k.urva-e, vagy sem.
Vendég 2006. 03. 04. 19:28
Szóval, akik szó nélkül lekurvázgatnak másokat, azoktól én szeretnék elnézést kérni, nem értem miért jó ez nekik. Egy szép, szabad országban élünk, amit érdemes tisztelnünk, mert nem kötelező ekkor vagy akkor elveszteni a szüzességünket, hanem mi magunk dönthetünk erről és ebbe csak egyetlen ember szólhat bele, az, akivel ezt megtesszük. Akit ez zavar, elköltözhet vagy létrehozhat egy aranyos kis diktatúrát valamelyik lakatlan szigeten...ez már az ő szabadsága. Aki örül neki, hogy 14 évesen már nem szűz, annak azért nem ciki. Aki nem örül ennek, őt kihasználták, valószínüleg törvénybe ütköző módon, tehát ezért nem ciki...ugyanakkor cikinek érzed azt, amit a környezeted annak tart...de a környezeteden mindig tudsz változtatni, a szüzességet viszont nem kaphatod vissza.
Vendég 2006. 03. 04. 15:21
Ciki....14 évesen babát kell fogni, nem f.szt!
Vendég 2006. 03. 04. 14:24
Az sem dicséretes, ha 17 évesen nem szűz :))
Mindenki maga dönti el, mikor érett rá, de hogy jól döntött-e...
Vendég 2006. 03. 04. 14:23
Én nem mondom, hogy ciki ha 14évesen nem szűz valaki, de semmi képpen nem dicséretes!
Vendég 2006. 03. 04. 11:17
Jaja, aktuális. Legalábbis annyira, hogy nem derült ki. Csakhogy azóta baromi nagy a szerelem köztük. Szinte nincs is nap, hogy ne lennének együtt. Arra gondoltam, hogy várok és ha újra történik valami, csak akkor fogok szólni, de akkor mindenképpen. Ha újra megtörténik tuti kiderül, mert a srác elég ismert egyéniség, sok helyen szerepel, újságokban stb.., tehát ha mégegyszer meglátom azt a lányt vele, bárhol,akkor már biztos lehetek benne, hogy nem csak egyszeri alkalom volt. Akkor biztos, hogy elmondom Dórinak, de addig nem szeretném.
viki
jill 2006. 03. 04. 10:48
Viki! Ha még aktuális, mielőbb mondd el a huginak, mit láttál! Ha nem hisz neked és hisztizni kezd, beszéljétek meg, hogy sarokba állítjátok a srácot. Mintha Dóri nem tudna semmit, te befenyíted az ipsét, s meglátjátok, mit lép!!!! Ebből Dóri is megvilágosodik, és tudni fogja, h te tényleg jót akartál!
Vendég 2006. 03. 04. 10:38
Ebben teljesen igazad van. Az is fontos, hogy milyen az első élményed. És nem mindegy, hogy egy bulin történik valakivel, akiről azt sem tudod kicsoda, vagy valakivel, akit szeretsz és fontos neked. Valamint az is lényeges, hogy ő is szeressen.
Zs
Vendég 2006. 03. 04. 10:18
hmmm...én még szűz vok és 14!!!!sztem amúgy 1általán nem ciki 14 évesen lefeküdni vkivel,ha normális mind a 2 ember!!!!!!bár sztem egészségtelen......nemsokára 15 leszek,és én akkor szeretném!!!!!jó,most ez elég röhejes,h nem mind1, h 14 v 15.?!amúgy sztem nem!!!!!mer 14 szinte gyerek,15 meg má normálisan kamasz!!!!!Ja és 1 fontos tényező:normális kapcsolat 1 normális csajjal v sráccal!!!!!!!!ennyi
pussza
Kira
Vendég 2006. 03. 04. 9:41
Én tuti nem nézlek le. Csak az a véleményem, hogy nem próbából kell először valakivel lefeküdni, hanem szerelemből. De 14 évesen még nem biztos, hogy szerelem az, amit érzel. Nekem is van ismerősöm, aki jár egy fiúval 13 éves kora óta. 14 volt, amikor együtt voltak, egy évig, "csak" ismerkedtek egymással és magukkal, ők szerelmesek. Most 17 évesek és még mindig együtt vannak. De ez a kivétel, azt hiszem.
Zs
Vendég 2006. 03. 04. 9:34
én sem vok szűz és 14 vok... sokan lenézik ezeket az embereket de istenem mindent ki kell próbálni...
Vendég 2006. 03. 04. 9:27
14 évesen ismerkedjetek, később szexeljezet. Ha szabad tanácsot adni.

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet