Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Music.hu Aktuális!

Interjú Poniklo Imrével - Gyémántok vesznek el -

létrehozva: 2002. 12. 09.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Principessa 2006. 06. 12. 14:58
majd' 4 éves interjúhoz hozzászólok :P Számomra Imre mindig is a legjobb énekes/zenész lesz a világon, elragadó a személyisége, és akit nem érdekel egy cikk, ne olvassa el és ennyi. Ne szóljatok le senkit!!
kárpátidia 2003. 05. 29. 0:00
van akiből úgy kell kihúzni a választ, annak ellenére, hogy tökre örül az interjú lehetőségének. másokat pedig öröm hallgatni, tudod, kevés olyan alany van, aki tud beszélni. ez pedig mint tudjuk nem jellemző a zenészemberekre.
a felvezető azért felesleges, mert az interjúból kiderül, kiről van szó. stb.
tragéDIA
Vendég 2002. 12. 28. 0:00
Kárpáti Dia- tragéDia...
Vendég 2002. 12. 28. 0:00
Olyan ez a cikk, mint amikor a szerelmes kislány végre beszélhet az imádottjával. Nem szól közbe, csak hallgatja, csak hallgatja.... miért készült ez a cikk? És miért nem a fickó írta meg? Mert a riporterre nem nagyon volt szükség hozzá...
Vendég 2002. 12. 20. 0:00
Tereled a korrekt válaszadást.
A cikkben kb. a 100. sornál derül csak ki, melyik zenekarról van szó egyáltalán. Valószínűleg ezt az oldalt sem csak az "underground fazonok" olvassák, és nyílván te sem csak nekik szerettél volna cikket írni. Semmi sem derül ki arról, hogy ki ő, mit csinált eddig és miért csinálta. Az olvasó pedig nem következtetni akar, hanem egy érdekes cikket (interjút) szeretne olvasni.

Egyébként meg a rakkenroll az nem arról szól, hogy nyafogok egy internetes interjúban, hanem csinálni, nyomni, meg koncertezni ezerrel!!
És rohadtul nem mindegy, hogy hogyan mutatja meg magát az ember közönségnek.
Ha viszont valaki a fenekén ül és nem a közönségért él (mint szórakoztató előadó), akkor nem értem mit vár? Megtekinthető az amúgy még csak meg sem említett zenekari weboldalon, a koncertlista. Hát nem túl bőséges, mint mondjak. (de ez már inkább az előadónak szól, mintsem a cikk írójának)
kárpátidia 2002. 12. 17. 0:00
tök örülnék, ha sok ilyen "sablon fejű gyerek" szaladgálna az utcán...
(valszeg azér van szóvá téve, hogy lehagytál egy betűt, mer' lusta vagy elolvasni - amúgy bizom benne, már rég elolvastad - ;)
úgy gondolom, ez az "underground fazon" az underground fazonok körében ismert, aki netán nem ilyen fazon, annak itt a cikk, és lám, már ismerhető lehet. legalábbis okulhat, vagy vitatkozhat a fentiekből/-kel, amikben igen sok igazság van, sőt.
azért nincs bevezető, mert felesleges lett volna, a cikkből minden kiderül és kikövetkeztethető. legalábbis szerintem.
érdemes meghallgatni az eddigi Amber Smith cédéket, számomra zseniális, már ha ez számít is valamit, én ezt gondolom. amúgy örülök, hogy foglalkoz(t)ol/-k az interjúval, nem kell ahhoz Rolling Stones, hogy megtudd, mi a rááááááákkkkkkkkkkkkkkennnnnnnnnrooooooollllllllll
Vendég 2002. 12. 16. 0:00
Olyan ez a cikk, mintha mindenkinek nyilánvaló lenne, ki is ez a sablon fejű gyerek!
(Látom szóvá van téve, ha az ember lehagy egy betűt, de ez csak elterelése a dolgoknak.)
Egy rendes felvezető kéne az elejére, hiszen ez nem egy Rolling Stones interjú, hanem egy underground fazonról szól, akit alig ismernek. Ki ő, mit csinál, hol zenél(t), stb... csak pár mondatban, hogy legyen valami fogalma a tudatlan olvasónak. És akkor még mindig el tudom dönteni érdemes-e időt szánni az elolvasására avagy sem, pláne hogy ilyen hosszú.
Ezt építő jellegű kritikának szántam, mégha kicsit ingerültnek is tűnik.
Vendég 2002. 12. 16. 0:00
Dia, Imre, egyikőtök reménytelenebb mint a másik. Londonban még annyi ember se lenne rátok kíváncsi mint itthon.
Vendég 2002. 12. 15. 0:00
Szerinted Dia miben nyilvánul meg Imre zsenialitása?
Vendég 2002. 12. 12. 0:00
akkor nagyon okos lehetsz. azér tanulj meg olvasni, érdemes.
a "rövidebbre" pedig két bé.
Vendég 2002. 12. 11. 0:00
Ki a fasz ez a gyerek?
Túl hosszú a cikk, rövidebre kéne fogni.
Ezért nincs is kedvem végig olvasni.
Vendég 2002. 12. 11. 0:00
A lényeget olvassad, ne azzal foglalkozzál már, hogy mit mond az írója. Az tök mindegy. Egyébként én nem olvastam ebben "nyalizást". Főleg, hogy kurvára nem az a lényeg.
Szász
Vendég 2002. 12. 11. 0:00
Még jobb lenne a cikk, ha nem nyaliznál annyira Imrének, mert ez nagyon rányomja a bélyegét az egész beszélgetésre.
kárpátidia 2002. 12. 11. 0:00
a cikk azér jó, mer az alany kiváló, Imre zseniális, és punktum.
Vendég 2002. 12. 10. 0:00
hát jobb mint amit a dawncore kapcsán csináltál
Vendég 2002. 12. 10. 0:00
Gratula dia a cikkehez!
Sanya
Vendég 2002. 12. 10. 0:00
hú, ez nagyon fasza interjú.
Barics
kárpátidia 2002. 12. 10. 0:00
jaja, biztos azér. izzig-vérig rákenról.
Vendég 2002. 12. 10. 0:00
Optimizmus ide, pesszimizmus oda nem biztos, hogy akkor lesz nyomatékosabb egy vélemény, ha meg van spékelve csúnya szavakkal. Vagy ez a mocskos rákenról?
Vendég 2002. 12. 10. 0:00
ez nem pesszimizmus, hanem a valóság.
sajnos.
Dórik
Vendég 2002. 12. 10. 0:00
Jó kis duma.
És most akkor jöjjön egy kis optimizmus....
kárpátidia 2002. 12. 09. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Music.hu Aktuális!