Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Dec. 20 Pecsa – Tankcsapda koncert

létrehozva: 2002. 12. 21.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 02. 17. 20:48
Hello nm tudjátok hogy mikor lesz bpn koncert?:) kösszi
Vendég 2006. 05. 17. 13:26
Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526


alvajárók-kozsó , tankcsapda
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates, Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven, Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean, Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway, Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue, Faith Euans,
Josh , Dj bobo, East 17, Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5 db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help, Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter, Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril, Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta, Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills, East 17, Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter, Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, Take That-óriásposzter egyedi, East 17 óriásposzter egyedi, Ace of base óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, a-ha, Michael Schumacher, Jóbarátok, Ákos
Vendég 2005. 06. 06. 12:33
Az hogy a diszkos szarokat fel kell rúgni.
rocker_csaj 2003. 10. 24. 0:00
Hívtak engem is, de sajnos nem volt időm elmenni...de akik elmentek, mind azt mondták, hogy nagyon cool volt! (a Kecskeméti koncertről beszélek)Üdv rockerek! :)
Vendég 2003. 04. 13. 0:00
Én is ott voltam. kúrva nagy buli volt.össze jöttem 1 tök jó csajjal és be voltam rúgva mint állat.
Vendég 2003. 02. 11. 0:00
Szerinte jó volt a koncert megérte kimnni és egy jót lehetett hülyülni
Neo 2003. 01. 24. 0:00
Nem szeretem a Tansapkát,dúl gagyi!Tudnék jobb eggyüttest is mondani.Jó ósdi számaik vannak.Jobban teszik a Nickelback,Blink-182!
Vendég 2003. 01. 09. 0:00
szerintem tökmindegy ki milyen ruhát hord.ez nem a 80- as évek,h ki hova valo..én sen hordok buffalo surranót,de tökmindegy. és téged még nem fosztanak meg a kedvencedtől azzal,hogy "nem odaillő "emberek vannak bulikon.aki divatbol hallgat b.milyen zenét, vagy jár b.molyen buliba az előbb utóbb úgy is elmarad..."a zene mindenkié! "peace
Vendég 2003. 01. 01. 0:00
Dávid vagyok . Szerintem jó volt a koncert . Nem bántam meg hogy kimentem
Vendég 2002. 12. 24. 0:00
Sajnos nem tudtam elmenni
Gab 2002. 12. 23. 0:00
Én is ott voltam, gondoltam írok róla egy cikket, de megelőztél.
A fényeket elég rosszul kezelték, az a 16db VariLight végig flashelt a szemembe, elég zavaró módon.
A legnagyobb gondom a közeggel volt. Van abban igazság, hogy már-már zavaró hogy ennyire nem rock orientált a közönség. A buffalo cipős diszkós gyerekek meg egyenesen nem oda valók. Amúgy ez egy átlagos TCS koncert volt.
Vendég 2002. 12. 22. 0:00
király buli volt!
Simon Péter 2002. 12. 21. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek