Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mozi + TV

Szabi nyert!

létrehozva: 2002. 12. 23.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2013. 11. 09. 15:51
GRATULA!
nuszi 2003. 06. 18. 0:00
minek?
Vendég 2003. 06. 13. 0:00
Már vége?
2003. 02. 14. 0:00
Majka volt a legkirályabb,de Suzabi megérdemelte!!!!
Vendég 2003. 02. 10. 0:00
Majka volt a király!
2003. 01. 02. 0:00
Szabi volt a legnormább!
Vendég 2002. 12. 29. 0:00
Nekem igazánegyik ember sem volt szimpi olyan igazán,viszont azt nem értem hogy nincs a mai embereknek SZIVÜK.Nincs bennük egy csepp együttérzés sem.ELVÉGRE OKINAK MOST HALT MEG A LÁNYA.Ez a baj a mai világban.Sajnálom hogy ilyen szivtelen emberekkel vagyok körül véve.
Vendég 2002. 12. 28. 0:00
nem érdemli meg a szabi a nyereményt!a lejobb az a majka volt.és külömben is a szabi a majka nélkül egy senkiházi lett volna.a legjobb az a majka!!!!!!!!az a másik meg hogy a házba szinte mindenki utálta de visszakönyörögte magát.egy hülye beképzelt szépfiu!!!de erre nem mindenki jött rá.
Vendég 2002. 12. 28. 0:00
Helló!
Szerintem várható volt Szabolcs győzelme. Igaz Majka is megérdemelte volna. Ők ketten a legjobbak, de mint tudott Szabolcs többször volt kint párbajozni és mindig ő ment vissza. De többiek főleg az alapcsapat (Ági, Györgyi, Lorenzó, Oki) nagyon elbízták magukat, nem értem hogy a Györgyit miért kellett olyan sokáig bent tartani, már a végén azt hitte hogy ő a mindenek felett álló, mindenki lehúzott. Ágika is nagyon gáz volt főleg egy bizonyos beszólása miatt ( akkor amikor az sms -eket olvasták fel neki ami köztudott elégé lehúzta, ő erre csak annyit mondott, aki ezt irta az egy nagy senki, oda kint, egyenlő 0 val. Kérdem én miért ő Ki hanem egy ugyanolyan 0 mint bárki más hiszen ő is kintről jött, és nem bizonyított semmit. De szerintem is nagy csalás az egész!!!!!
Csúnyán átvágták az embereket. ez nem volt szép. !!!! Anita
Vendég 2002. 12. 26. 0:00
Hát az biztos, hogy Szabi megküzdött a léért! Ha másért nemis, de ezért ne fikázzátok! Ez a szomorú, hogy nem tudtok belenyugodni abba, amibe már illő lenne!
Vendég 2002. 12. 26. 0:00
Szabi megszenvedet ezért a pénzért!!!Viszont érdekes hogy akárkit is megkérdeztem,az mind a Majkának szurkolt(persze én is!)Akkor hogy tudott a szabi nyerni,kicsit fura?!Hát nem?? :-) Noncsi
Vendég 2002. 12. 26. 0:00
Szabi igen sokat küzdött ezért a pénzért,megérdemelte!Viszont érdekes hogy akárkit is megkérdeztem az Majkának szurkolt,köztük én is!És mégis a bunkó Szabi nyert!!Pecccch!!Hát nem? Noncsi
Vendég 2002. 12. 25. 0:00
Sajnos bunda volt! Több ismerősöm mondta, hogy nem lehetett SMS-t küldeni sem Majka, sem pedig Okira! Szabolcsra egyből bevette. Kár, hogy hülyét lehet csinálni egy egész országból!
Vendég 2002. 12. 24. 0:00
OKI A KIRÁLY!!!!!!!!!!!
Vendég 2002. 12. 23. 0:00
MAJKA A LEGJOBB!!!!!!!!!!!!!!!
2002. 12. 23. 0:00
Sajnálom, hogy ő nyert.Oki a király!!!!!!!!!!!!
Vendég 2002. 12. 23. 0:00
Mielőtt lehomokosozol valakit, tanulj meg írni. Vagy te homokszekszuális vagy?????
Vendég 2002. 12. 23. 0:00
Szabolcs egy homokszekszuális! :)
homokszem került a gépezetbe!
majka a király csóka!!!!
Vendég 2002. 12. 23. 0:00
Én hihetetlenül örülök, hogy Szabi nyerte. Lehet ha nem gyűlölködtek volna vele annyian, talán megnyilt volna. Így én sem tudtam volna megnyilni és szerintem más sem! Arról nem tehet, hogy nem egy erős egyéniség és nem akart vitázni Györgyi féle patkányokkal!!!!!! Boldog vagyok, hogy az nyerte aki érdemelte!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2002. 12. 23. 0:00
Szerintem ő volt a legértelmesebb a 3 közül
Vendég 2002. 12. 23. 0:00
Milyen ez az ország?Szerintetek mire költi a pénzt?Balogh Béla könyre?Iletve edző padot és egy ágyat vesz?Inkább Majka érdemelte volna.Lehet hogy beképzelt, meg ilyenek de jobb ember szabinál.Szabolcs egy sunyi ember.Nem mer mások szemébe nézni és utánoz mindenkit.Nincs saját egyénisége.Erre megy az ország pénze?Lehet összekeverték a két eredményt.Nem igaz hogy Szabolcs ennyi nap után nem bírt kinyílni.Szóval megvegyok zuhanva.Rosszullettem amikor memondták az eredményt.Na csá Évi voltam Kecskemétről
2002. 12. 23. 0:00
Ezt nem hittem volna!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mozi + TV