Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Valami új, valami régi (Stefanus)

létrehozva: 2003. 01. 21.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2015. 07. 30. 7:43
IMÁDOM))
gelo 2015. 07. 23. 7:45
kínál a hitelintézetek közötti súlyos egyéni 48 órán belül.
Hello mindenkinek.
Mi vagyunk a magánvállalkozás, annak érdekében, hogy a szegény környezet értékesítésének segíthet megvalósítani álmait annak érdekében, hogy vessen véget a szenvedés. Van is ismét mindenki számára elérhető, akik igyekeznek megszerezni a hitel- és egyéb projektek. a mi érdekünk, 2 %-át. Szerte a világon. Mi egy bejegyzett cég, és készített vallási és a gyakorlatban már hosszú ideje, adunk hiteleket, hogy segítsen az emberek, vállalkozások, akik a pénzügyi helyzetük frissíteni kell.
* Sietsz, anyagilag?

* Mit keres az alap megváltása hitelek és követelések

* Keres finanszírozást elkezdheti felépíteni saját üzletét?

Kérjük, lépjen kapcsolatba velünk a email:
Baba 2015. 07. 14. 9:07
IMÁDOM!Baba))
Vendég 2006. 02. 10. 10:23
Ez a legjobb együttes a világon!Sajnálom azt, hogy a
televízióban nem lehet róluk hallani.
Vendég 2005. 12. 13. 18:26
Tokio Hotel!!!!!!!!!! Durcht den Monsun (Monszunon át); Schrei(ORDITS!!!)!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 09. 07. 7:35
A mamadnál mikór le fööt a stelázsin , vagy a bugyogojában. mikor a nuncit megmossa, es le jön a csoki.
Vendég 2005. 05. 24. 19:19
Vedd meg a cd-t te p.raszt, ha már egyszer ezt szereted!
Vendég 2005. 05. 15. 12:20
Hol lehet dupla kávét letölteni?
kolesz
Vendég 2005. 05. 15. 12:19
Hol lehet dupla kávét letölteni?
kolesz
Vendég 2005. 05. 15. 12:19
Hol lehet dupla kávét letölteni?
kolesz
Vendég 2005. 05. 15. 12:19
Hol lehet dupla kávét letölteni?
kolesz
Vendég 2005. 05. 15. 12:19
Hol lehet dupla kávét letölteni?
kolesz
Vendég 2005. 05. 15. 12:19
Hol lehet dupla kávét letölteni?
kolesz
Vendég 2005. 05. 06. 15:25
bnhfkju,fj
Vendég 2005. 05. 06. 15:23
Kerek egy forro dupla kavet.
Vendég 2005. 05. 01. 20:17
Imádom a Dupla Kávét!!!!!!!
Hajrá csak igy tovább, ja hogy lehet kapni autogramm címet?
írjatok!!!
Vendég 2005. 02. 22. 10:25
Aki azt mondja hogz a Dupla KaVe nem jo az mind mehet a freancba le a fold felszinerol.Erdelzbol a LEGNAGYOBB DUPLA KAVE rajongo HAJRAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 18. 21:19
nagyon jok
Vendég 2004. 11. 13. 22:14
úristen ezen a fórumon még egy rakás ürülékről is topikot nyitnak.. ez igen nagy szégyen
Vendég 2004. 09. 28. 0:00
Szerintem meg kiváló a zenéjük!! És remek emberek is ez mellett!! Ami legalább olya fontos!!

Gyerünk tovább Dupla Kávé!!!
Vendég 2004. 09. 15. 0:00
megjelent az új lemez.
Rajta a pille-pille..
Vendég 2004. 07. 30. 0:00
Nekem nagyon tetszet.Mikor jönek Kecskemétre koncertezni,mert várjuk sokan.
Vendég 2004. 07. 28. 0:00
az ilyen "zenét" játszó embereket nem engedném fellépni. mert: 1. igénytelen, semmi zeneiség nincs benne a tuctuc ritmuson kivűl 2. kiszoritják az élő, igényes zenéket

Jó lenne ha az átlag ember igényesebb lenne maga felé.
Vendég 2004. 06. 04. 0:00
Szerintem jó a zenéjük.Aki szereti a szórakoztató zenét, annak biztosan tetszik. A dalaik a szerelemről, szeretetről szólnak, "sokak" szemében ez olyan nagy tragédia? Mivel jobb az, amikor 10méteres hajú rockerek ugrálnak meg üvöltenek mint akit nyúznak? Én vendéglátós zenész vagyok, sok számot játszok tőlük, KÉRÉSRE IS!!!!!!
Sokkal több embernek tetszik (akikkel találkoztam)
mint ahánynak nem tetszik! Akinek meg nem tetszik, az ne hallgassa!
Vendég 2004. 05. 19. 0:00
A füredi anna bálon szól a zene szó, lesz is ottan dinom dánom szép muzsika szó, ketten ültünk egy asztalnál ő és én magam nem is szóltunk mi egymáshoz nem is volt szavam. Egyszer aztán asztalunkhoz jött a vén cigány megkérdezte mi a nótád édes kicsi lány, de a kislány halkan csendben csak enyit felelt: nincsen nótám és a nótát nem is szeretem.
Akinek nótája nincsen annak szíve sincs
ha nem hiszel a nótába szívembe tekints,
lesz egy fiu kinek nevéd titkolni fogod
és ahol majd senki sem lát meg is siratod.

Egyszer aztán hallottunk egy igen nagy csodát, gazdag urfi vette el az édes kicsi lányt fehér kocsi várta őket a templom előtt nem is láttak a faluban ilyen nagy csodát. kilenc szobás palotába vitték az uj párt körülöttük a sok szolga lábujhegyen járt de a kislány igy sem boldog könyes a szeme mert a kertből felhangzik az ismerős zene, hogy akinek...

Messze földre mentem én hogy elfeledjem őt, bucsuzoul megállok a fogadó előtt, benézek és mit látok a tomboló tanyán, az édes kislány játszotta egy kopott zongorán, hogy akinek...
Blaze 2004. 04. 08. 0:00
Nem érzitek ti buzik, hogy ilyen szart hallgatni ciki?
Vendég 2004. 03. 01. 0:00
Van honlapja a Dupla Kávénak? Ha te tudod írd le ide nekem. Köszike!
Gede
Vendég 2004. 03. 01. 0:00
Super a DUPLA is és a ZORÁN is.

Gede
Vendég 2004. 01. 26. 0:00
Szerintem ez a jó kis zene minden pénzt megér, és valahogy nem lehet ráunni. Ez a stílus az országos rádiókból nagyon hiányzik, nem igaz, hogy nem férne be a műsorba, ha egyszer a boltban veszik, mint a cukrot. Akinek nem tetszik, ne hallgassa, és főleg NE ÍRJA A VÉLEMÉNYÉT ERRE AZ OLDARA
Vendég 2004. 01. 10. 0:00
ha van itt nö aki szereti öket és megakar ismerkedni egy 16 éves bajai fiuval az irjon a
köszi
ök a királyok
Vendég 2004. 01. 03. 0:00
Hiába nézi le sok sznob, a zene jó!
Miért nem játszák az országos rádiók? Mennyivel nagyobb értékű egy pl. zorán? Szerintem semmivel!
Vendég 2003. 11. 17. 0:00
Ezaz egyik legjobb magyar zene, s talán még többen ismernék, ha az a danubius rádió néhanapján lejátszana tőlük egy zenét. Ígyis rengetegen szeretik a zenéjüket.
Zbrafi
Vendég 2003. 11. 10. 0:00
Én imádom őket, bár az új album (...és szeretlek téged) szerintem csak közepesre sikerült. Kedvencem a Tombold ki a bánatod! és a Soha nem elég - nagyon király lemez mindkettő.
Vendég 2003. 11. 01. 0:00
Magyar szinten a legjobbak,a KOZMIX-on kívül.Kedvencem Tőlük:A füredi annabálon.Ha valaki el tudná küldeni a teljes szövegét,annak nagyon örülnék.
Vendég 2003. 10. 13. 0:00
Siralmasan gyenge, primitív és dögunalmas a zenéjük; a dalok pedig többnyire régi nóták feldolgozásai (ezt nevezik lenyúlásnak). Úgyhogy lányok, fiúk, aki ezt a stílust szereti, az szerintem inkább tegye fel a papa-mama valamelyik
"klasszikus", '60-as, '70-es évekbeli táncdal-lemezét. Hasonlót fog hallani, mint amit Köteles úrék előadnak manapság, csak talán egy hangyányival kifinomultabb zenei kivitelben.
Sokáig éljen az igényes zene!!!!! Szevasztok!
Vendég 2003. 10. 10. 0:00
Sziasztok!Szerintem az a zene amit ők csinálnak,JÓ!!!Engem néha a Modern Talkingra emlékeztet.Szeretem a zenéjüket, és így tovább
Vendég 2003. 09. 27. 0:00
van hogy jo,van amikor hallani se akarom. hangulat...
Vendég 2003. 08. 18. 0:00
Szerintem akárki akármit is mond, a Dupla Kávé jó.Akinek nem tetszik, az ne hallgassa.Nekem a Valami új,valami régi című számuk tetszik a legjobban, pedig 16 éves vagyok,és rockot hallgatok leginkább.Szóval ez van.
Vendég 2003. 08. 07. 0:00
Kinga
Imádom a Dupla Kávét!Most voltam Balatonalmádiban ahol koncertet adtak!Szuper volt az egész!Nagyon jók!Jó az új lemez is!
2003. 07. 23. 0:00
NEM MINDIG AZT KELL NEZNI HOGY MILYEN NAGY MUVESZILEG.MAR LATTAM OLYAN FILMET AMIT A KRITIKUSOK FELMAGAZSTALTAK, DE EGY KALAP SZART NEM ERT AZ EGESZ. EZ IGY VAN A ZENEVEL IS. REZSEMROL NAGYON JO HALLGATNI,ES TUDOM SOKAN VANNAK AZ EN CIPONBEN. BOCS DE A KOMPUTEROMON NINCSENEK MAGYAR PONTOK ES VESZSZOK. ALEX CANADABOL U.I TUD E VALAKI INFORMACIOT HOGY TUNDNAM LETOLTENI.
Vendég 2003. 07. 20. 0:00
Kazza-n megvan a Füredi.....

Ma jutottam hozzá az új albumhoz CD-n 500 Forintért.
Annyit talán megért, de semmi újítás nem fedezhető fel a többi albumhoz képest ezen sem.
Nem jobb és nem rosszabb mint az elöző lemezek.
Vendég 2003. 07. 04. 0:00
Kéne Nekem a Füredi-Annabálon c. számfeldogozás, de nem tudom honnan lehetne letölteni.. Ha valki elárulná, örülnék neki! Köszi!
Vendég 2003. 06. 04. 0:00
Mi van bazdmeg naplót vezecc itt vagy mi a rák?
Rohagyálle huzzá innen te köcsög!!!!!!!!!!!!!!!!
........Kis buzi.......Mit sücc kis szűcs tán sós húst sücc kis szűcs.......!!!!!!!?,
2003. 06. 04. 0:00
Szeretem a dalaikat,mag oket is!!!!!!!
Vendég 2003. 05. 31. 0:00
A feleségem szereti. de nekem feláll a szőröm még ha csak emliti is. Zeneileg és szövegileg a legprimitív amit valaha is hallottam! Sajnos a botfülüek még midíg többen vannak, és ez még sokáig így lessz és ők ezt használják ki!
Vendég 2003. 05. 31. 0:00
Szerintem tökéletlen
mi Szimplán isszuk a rohadík kvét
tudok valakikről valamit
Horvát Gácsír Gábor+Papp Paprika Edina Éva
szeretkeznek ez IGAZ , Add továb
Vendég 2003. 05. 23. 0:00
A JO EDES ANYUCIKAD FOS
B.GYULA,A TE MUTEROD IS FOS
Vendég 2003. 05. 20. 0:00
EGY IGAZI FOOOOOOOOS!!!!!!
Vendég 2003. 04. 23. 0:00
Sziasztok!
Képzett, és aktiv zenész lévén nem hallgattam meg a "müvet", mivel nem akartam Köteles Pityuka hamiskás
és fülsértö orgánumár hallgatni, az igénytelen, primitív zenei környezetben. Viszont az elözö "remekmüveket"
hallottam futólag, így a véleményemen az sem változtatna ha meghallgattam volna. Igénytelen, izlésromboló, és gyalázatos. Semmi egyéni ötlet, egy kaptafára minden,
csak a lóvé jöjjön. Igaz köteles úr?
Igazán felhagyhatna már ezen tevékenységével, és megfelelö foglalkozás után nézhetne. Mondjuk cipész, hentes stb. Azért, hogy valami jót is irjak, hál Istennek
a gitárt letette, már nem is kamuzik, mint ahogyan ezt
régebben tette. Még a Betlis korszkában élt a gitár
sajnos a 3-4 akkordos nótákat sem tudta lekisérni, így hát bekapcsolta a torzitót , és ugrándozott mint valami idiota
roxtár, és azt hitte jól áll neki.
Szóval jó lenne ha magukhoz térnének végre, és felhagynának a zenéléssel. Ennek a müfajnak amúgy is
leáldozóban van a csillaga, és semmi szükség arra, hogy
ez a két majom tovább rongálja a hallójáratainkat.
Semmi keresnivalójuk a szakmában.
B. Gyula. Bp.
Vendég 2003. 03. 19. 0:00
Sziasztok!
Hargittay Gábor véleményéhez szeretnék hozzászólni.Ő biztos nem Dupla Kávé-rajongó,mert nem sok jót írt a lemezről és egyáltalán az együttes munkásságáról.
Pedig annyi ember nem tévedhet, aki megveszi a lemezt, s nem véletlen, hogy annyi arany- és platinalemezzel büszkélkedhet az együttes.
Szerintem a 6. album is méltán mondható jónak, nyújt valami újat, de ugyanakkor megmarad a szokásos, jól bevált hangzásvilágnál. Ez pedig kell, mert különben a Dupla KV nem lenne az, ami. Meg kell őrizni a magyarságot, s nem leírni az ilyen zenei stílust, s nem mondanám, hogy mulatós zenét játszanak, inkább hazai szórakoztató zenét, melynek nagy tábora van, s nemcsak vidéken. Egy Dupla KV koncerten részt venni igazi öröm, s az ember elfelejti minden bánatát. S ha otthon meghallgatom a lemezt, ugyan így érzek, mert amiről énekelnek, az maga az élet...
Vendég 2003. 03. 07. 0:00
Szerintem TÖKÉLETES!
Vendég 2003. 03. 07. 0:00
Szerintem TÖKÉLETES!
2003. 01. 21. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók