Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Kérdezz-Felelek

Mi a véleményetek a DJ-kről?

létrehozva: 2003. 01. 29.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

mama 2017. 09. 05. 10:47
Legjobb!mama
VENDÉG 2015. 06. 22. 9:31
JÓ)))
VENDÉG 2015. 02. 08. 10:40
SZUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VENDÉG 2014. 09. 10. 17:56
Imádom!
VENDÉG 2014. 06. 11. 14:48
-(-(
VENDÉG 2014. 06. 10. 22:44
JÓÓÓ-(
VENDÉG 2014. 04. 07. 6:48
NAGYON JÓ!!
VENDÉG 2013. 09. 20. 17:01
-(
VENDÉG 2013. 09. 15. 16:07
NAGYON JÓÓÓ-(
VENDÉG 2013. 09. 14. 5:08
SZUPER!
Vendég 2013. 04. 10. 6:45
Nagyon szeretem
VENDÉG 2013. 03. 19. 4:29
NAGYON JÓ
VENDÉG 2013. 02. 25. 15:25
SZUPER, KLASSZ!
Vendég 2006. 05. 13. 11:16
"Kismillió helyen voltam már ahol legszívesebben rácsaptam volna a "dj" kezére és elküldtem volna az eredeti szakmájába dolgozni.
Még attól sem lesz valaki jó lemezlovas,hogy össze tud rakni 2 zenét."
Vendég 2006. 05. 12. 21:59
A magyar disco dj-k,sőt az össszes discozene 1nagy lopás.A RAPzenénél a kiváló rímek a jók,a ROCKnál a gitár és a dobok eredetísége a jó.A disco,technozenék messze állnak a RAPhez és ROCKhoz.Tiesto meg egy gagyi.-TELEPRAP-
Vendég 2006. 05. 09. 11:28
Aki szerint ennyire könnyű a Dj-skedés hogy "csak összemixelik a számokat" meg hogy "csak pörgetik a lemezeket" az dobjon már össze egy mix cd-t! Ha ennyire könnyű rajta kíváncsian várom!
punkmetal 2006. 04. 29. 12:50
szar amit a dj-k csinálnak én is tudom forgatni azokat a lemezeket !!!!!!!!!!!
(Úristen és ebből meg lehet élni)
Vendég 2006. 04. 25. 21:30
Az énvéleményem az hogy amit csinálnak nem nagyon tartozik a zenék közé mert:
-monoton és unalmas, olyan mintha tudnád mi jö a következő sarok után
-mivel nem hangszereken "játszanak" ezért nem is zenét csinálnak
-gépzene
Vendég 2006. 03. 06. 10:14
Erős Ati nagyon király!!!!
Vendég 2006. 02. 27. 15:39
Igenis vannak jó dj-k. A Pat Duff is nagyon jó a Badgirls - sel együtt.
Vendég 2006. 02. 08. 13:50
D J TIESTO. FOREVER
Nagyon jo a csavo!!!
Vendég 2005. 09. 19. 19:48
Pat Duff az nagyon zsír!!!!!!!
KECEL-en akkora koncerteket szokott csinánlni mint az állat. A Bárban a legdurvább.
Mikor már mindenki az üvölti, hogy Petíííííí az szerintetek milyen? Közönségkedvenc, jóarc. Zsír Dj.
Róla ennyit.. Szerintem.

http://www.djmixes.hu
http://www.kenlas.hu
Balu 2005. 06. 02. 23:28
Inkább a DJ-k zenéje, mint Crazyboy Britney-je.
Vendég 2005. 04. 12. 7:39
Ezt tőlem kérdezted,hogy szeretem e a Pat Duff-ot, meg Limitet?
Vendég 2005. 04. 12. 7:37
Na hát a Tiestó!!!!haggyátok már tiszta széyen,méghogy nem csinál feldolgozásokat.......csak azt csinál!!!!!Pl:a trafikot is hallottam már eredetiben.....
Vendég 2005. 04. 01. 23:28
Látom ti mind nagyon okosak vagytok!Éa Anyu???
Vendég 2005. 03. 22. 6:54
Márpedig én pl bírom a DJ-ket... DJ.Tiesto a világ legjobbja...Ő nem csak feldolgoz számokat,hanem készít újakat is...DJ TIESTO 4EVER!!!!!!
Vendég 2005. 03. 09. 18:38
"külföldiek majmolása
magyar diszkósok repertoárja
egyiknek sincs egyénisége
lopott mozgás lopott zenére"
sütemény 2005. 03. 08. 20:23
csöcs.
amit most irok egyátalán nem leszolásbol szeretném mondani, csak pusztán gonodlom azért, mert nem ismerem ezta zenét. szal ez most egy "lajikus" szemszöge lesz: na sztem ezek a dj-k nem zenészek, mert csak össze mixeik azokat a számokat amiket mások már megcsináltak, pölö az az edda feldolgozás(na attol hányni tudok). de ha magátol csinálja, azt sem tartom nagy művészetnek, mert nem látok benne semmi fantáziát... ha nem igy van cáfoljatok meg. köcce
Vendég 2005. 03. 08. 7:51
Szerintem Dj Limit,Pat Duff a legjobb!!!!!!!!!!!!!!Akinek tetszik tetszik akinek nem annak nem!
Crazyboy 2005. 03. 02. 17:28
Te szereted?
Crazyboy 2005. 03. 02. 17:28
Pírsz.
Crazyboy 2005. 03. 02. 17:28
Britnisz
Vendég 2005. 02. 11. 16:40
nem, kíváncsi vagyok rá, komolyan!
Crazyboy 2005. 02. 11. 16:17
nem mondommegugyiscikizné
Vendég 2005. 02. 08. 16:13
kiről van jó véleményed?
Crazyboy 2005. 02. 08. 15:53
A DJ-kről? Semmi jó...
Vendég 2005. 02. 04. 22:01
Nem minden DJ tüc-tüc-öt nyom, legfeljebb csak ezek vannak a közudatban-sajnos. De vannak ötletesek is rajtuk kívül, csak öket kevesen ismerik.
Vendég 2005. 02. 03. 7:36
Szerintem az a jó dj aki szívből játszik pl:Dj Limit!
Vendég 2004. 12. 06. 17:16
Véleménem a Dj-röl:Le se szarnám öket egy hányadék szemét szar!!!!!
Nem is zene
Vendég 2004. 11. 18. 19:56
A Titusz kaliberű DJ-k jók. Ők ötletesek legalább. tilos.hu! Ott körül lehet nézni.
Vendég 2004. 11. 16. 17:53
Eh...aki diszkóba akar menni és rázni magát a TUCtucTUC ra hát tegye! Engem ez nagyon nem köt le. Az viszont annál inkább, hogy a Viva is csak ezekkel a dídzsékkel tud foglalkozni! Ez azért durva...ehhez tényleg még tehetség se kell váázz
Vendég 2003. 08. 15. 0:00
akkor olvassátok el limit hozzászólásait, én neki adok igazat
Mike C. Amish 2003. 08. 06. 0:00
Csá! Nuszinak igaza van. A legtöbb Dj műzenét játszik. Semmi tehetség nem kell hozzá. A gépzenék közül én nagyon keveset bírok csak meghallgatni.
Scooter, Prodigy, Fatboy Slim, Kosheen
De igazából ezeket se szeretem, legfejebb meghallgatom ha muszáj
Ennyi.

-Egy rokker, Drake C. Scythe-
nuszi 2003. 06. 23. 0:00
dj-k? műzene. ez megy végig: (meg valami szar ének aminek semmi értelme)
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc
tuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuctuc tüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüctüc

ez persze az én véleményem. TUDOM hogy nem ilyen zenét csinálnak de engem erre emlékeztet. sajnálom.
2003. 04. 22. 0:00
Dj-k!Hát.................................................
2003. 03. 06. 0:00
Szerintem az hogy DJ-k elég tág fogalom. Ugyan úgy, mint más műfajoknál vannak akik jól nyomják, de vannak akik nem tudnának megkülönböztetni egy keverő pultot egy kapcsoló szekrénytől. Itt van például az a mult évi egyszámos gyerek hogyis hívják, valami DJ roni, na az nem volt más mint egy nyálas kis köcsög.

puszi a népnek
Vendég 2003. 02. 25. 0:00
Azokat a DJ-ket steretem, akik valóban szivböl csinálják, és rohadt jó hangulatot teremtenek. A suliban van egy srác, mindig ő csinálja a zenét, és állati! a tömeg ordit a zenével együtt. Szóval én birom a dj-ket
2003. 02. 22. 0:00
Gyorsan átfutván a beszólásokat azt kell mondanom, hogy van itt sok divatarc meg 1-2 okos ember. limittel tudnék talán a leginkább egyetérteni, de valahogy nem kerültek elő a nagy nevek a dj iparágából :). Milyen zenéket is szeretsz?

Egyébként a dj-zés kb azóta szar, amióta a világ elkezdte a kelleténél jobban szeretni és divattá tenni. Azóta van már gigi, naksi es tsa meg egy valag szar előadó, akiknek fogalmuk sincs arról, hogy mi a műfajon belül az igényes hangzás és mi nem. Ha elektronikus zenéről van szó, akkor azonnal elektronikus (értsd: géppel legyártott) alapokra és eredeti hangszerekre gondolok, legalábbis én azokat szeretem. A mai számok viszont elejétől a végéig számítógéppel vannak összehozva, s ez így suxx...

Másik okos beszólásom: szerintem mindenkinek van esélye a témában. Nem mindig a tömeg szívét kell meghódítani, néha egy emberét is elég. Az más kérdés, hogy az illető éhen hal, de ha nem a pénzért, hanem a zene iránti szeretetből csinálja, akkor nem fog neki számítani (ergo tuti van rendes munkája).
Vendég 2003. 02. 17. 0:00
Igy van, ezzel egyetertek.
Ha egy rockfesztivalon fellep egy Dj akkor nyilvan megdobaljak oket a picsaba
es jogosan, ugyanakkor ugyanezt kapna mondjuk a Moby Dick is egy diszkoba
(a tankcsapda rossz pelda, mert kurva sok diszkos szereti oket)
akkor oket is megdobalnak, ez igy is van jol. Azert alakulta ki kulonbozo zenei scenek hogy
mindenki meglelje a sajatjat. Jo ellenpelda erre a sziget fesztival ahol rockerektol a rapperekig
a diszkosokon at mindenki egyutt bulizik es en meg sohase lattam zenei izles miatti osszetuzest.
2003. 02. 16. 0:00
Hy! Akkor ismétlem önnön magamat és bemásolom a beszólásomat, mert valszeg nem vette észre a kedves utolsó guest. Egy a véleményünk, szóval:
No... az én véleményem megoszlik a DJ-kről. Vannak rosszak, vannak jók. Rossz DJ az, akinek van pénze és hogy híres legyen divatDJ-vé fejlődik és duc-duc türüpp tüc-tüc számokat játszik. A jó DJ az, aki ezeket a számokat összefogja, irányítja és mindig új értelmet ad nekik. A mai DJ-kel az a baj, hogy nem tudják, hogy honnan indultak, és lassan most már ha van egy CD-je, akkor már el van szállva magától. Tisztelet a kivételnek.
Én személy szerint nagyon szeretem a DJ-ket, és jómagam is hasonló zeneszerzéssel foglalkozom, de nem az vagyok, aki azt mondja: pfúj! rockerek! Sőt! Megértem és szeretem is a más zenei érdeklődési körűeket. És otthon nem kapok szívrohamot, ha megszólal a Rammstein - Meine Herz Brennt. Szóval szerintem az az igazi Dj, aki nem határolja el magát, hanem nyitott minden újra, és nem mondja a másikról pfúj. És persze nem mindegy, hogy mit hol. Tankcsapdát ne vigyünk discóba, se Náksiékat Rockexpóra. Ezek a különböző műfajok maradjanak egymástól tisztességes távolságban, de nem szabad elfelejteni: MINDKETTŐ ZENE!!!
Vendég 2003. 02. 16. 0:00
Itt mindenki azt hiszi magáról hogy hú de vágja a DJ műfajt?Semmi fogalmatok nincs erről a témáról!Mindenki Náksiékat isteníti holott a DJ szakma (lehet hogy) szégyenei!Ellősször is le kell szögezni hogy rossz zene nincs csak rossz helyen rossz időben rosszul lejátszott zene!Ez egy nagyon fontos megállapítás és el kell fogadnia mindenkinek mert tolerancia nélkül nem lehet semmilyen kritikát írni egyik zenei műfajról sem!A DJ szakmának 2 ága van!Az egyik amelyik saját magát adja és szívből csinálja.Ezeket nem lehet irányítani,azt játszák amit épp oda illőnek tartanak egy aktuális bulira!Egyszóval önmagukat adják 100%-ig.A másik Fajta DJ aki a pénzért csinálja.Ebből is akad egy pár kis hazánkban.Jön a nagy multi felkéri a DJ-t jó pénzért mindenféle gagyi album megycsinálására.És a DJ a nagy gázsi és a nemzetközi hírnév érdekében ezt el is fogadja.Vagyis nem önmagát adja.Úgy zenél hogy bizonyítson.Bizonyítson önmagának a konkurenciának stb.Nem azért csinálja hogy az embereket táncoltassa.Pedig egy DJ nek éppen ez lenne a legfontosabb feladata.Ilyen gagyi pl. Magyarország elsőszámú kopasz sztárdizséje Sterbinszky v.Náksiék!!!
Jómagam is DJ lennék igaz hogy még csak hobbi szinten kissebb bulikon de aki nincs benne az nem tudja milyen hosszú az út felfelé a lépcsőn.Millió akadályba ütközik az ember.Főleg ha salyát magát adja és nem hódol be a gagyi nagyközönségnek.Aki ezen az úton végigmegy azelőtt le a kalappal.Aki pedig nincs benne az ne nyilatkozzon olyan dolgokat amiről foggalma sincs!
Én pl.techno DJ léttemre elismerem a Tankcsapdát vagyakármelyik másik rockbandát mert tudom jól hogy az élőzene mögött is hatalmas munka és tudás áll!De ha én képes vagyok arra hogy elismerjem őket (és az egy dolog hogy nem halgatom őket) akkor ők miér fikázzák a DJ műfajt?Ha én nem mondom rályuk hogy hosszú halyú igénytelen barmok(mert nem mondom rályuk,sőt nem is ez a véleményem)akkor ők miért mondják hogy sok buzi diszkós meg hogy nyálgépek stb.A másik nagy baj kis hazánkban hogy nem viszonozzák a toleranciát!Ebben nől fel a társadolom fiatal generációja és élesen vagy még élesebben el fog egymástól szakadni a 2műfaj.A gépzene és az élőzene!Már most is elég éles ez az elválas de mi lessz még később??Kérdem én kétségbeesetten!!!Nem az lenne a lényeg hogy mindenki jól érezze magát a saját zenei szcénájában???Miért a másikkal kell foglalkozni???Két stílus van ami élesen szembenáll egymással és ezt el kell fogadni!!!Ez ellen nem tehetünk semmit,de nem is kell tenni!!!Mindenki érezze jól magát a saját stílusában vagy bulijában és ne a másikkal foglalkozzon!
Szóval elég nagy gondok vannak itt a tolerancia terén de nem boncolgatom egyik témát se tovább mert már így is elég hosszúra sikerült ez az észosztás!!!
A lényeg:Free your mind!!!!És Music Forever
Csáóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
Vendég 2003. 02. 15. 0:00
Szerintem a dj sokkal jobbak,mint a rockbandák.pl ilyen dj:Náksi és brunnel
Vendég 2003. 02. 14. 0:00
Én spec kurvára utálom az összes dj-t.Egymás kibaszott mixeit mixelik meg.Nálam az a zene amit hangszerekkel játszanak, nem egy keverőpulttal
Vendég 2003. 02. 13. 0:00
limit: ez egy korrekt velemeny volt
2003. 02. 12. 0:00
Valszeg biztos. A én szívem jobban húz a diszkó felé, de múltkor kirángattak egy Rockexpóra. Nem értettem a sok pogózó embert, hogy halálra törik egymást. Nekem nem volt meg az a feeling, de egyetértek, hogy a rockerek igaz létező dolgokról beszélnek. Nagyon sok rocker haverom van, ahogy a latin mondaná: Consonus esto lupis, cum quibus esse cupis. Ért egyet a farkasokkal, ha egyet akarsz érteni velük. (Amúgy a rockerek jó fejek, nekem semmi bajom velük, ez is zene, az is zene, és ízések és pofonok, én nem kötök bele a másikba)
2003. 02. 12. 0:00
Az a baj a magyar DJkkel hogy átmentek gagyiba és mindent majmolnak. Ettől eltekintve nem rosszak, ha jól tudom volt valamikor DMC bajnokunk is, de javítsatok ki ha tévedek. A Náksiékat viszont nagyon nem bírom!
Vendég 2003. 02. 12. 0:00
Limit- abszolut egyetértek veled!!
a rock bandáknak igenis vannak sokatmondó szövegeik... és nem csak hörgésből állnak, bulizni? ott lehet a legjobban! mondjuk egy diszkóban járó emberkének lehet h elöször halálfélelmei lennének!!
2003. 02. 10. 0:00
Jéé! Valaki egyet ért velem? Puszika minden music.hu-snak, és neked kedves: silver! Tök feldobtál! :))
2003. 02. 08. 0:00
igaz limit!!!!!!!!!!!!!!
2003. 02. 08. 0:00
királyok!!!!!náksi brunner gigi stb
2003. 02. 07. 0:00
Ki vagy te utolsó guest? :)) No... az én véleményem megoszlik a DJ-kről. Vannak rosszak, vannak jók. Rossz DJ az, akinek van pénze és hogy híres legyen divatDJ-vé fejlődik és duc-duc türüpp tüc-tüc számokat játszik. A jó DJ az, aki ezeket a számokat összefogja, irányítja és mindig új értelmet ad nekik. A mai DJ-kel az a baj, hogy nem tudják, hogy honnan indultak, és lassan most már ha van egy CD-je, akkor már el van szállva magától. Tisztelet a kivételnek.
Én személy szerint nagyon szeretem a DJ-ket, és jómagam is hasonló zeneszerzéssel foglalkozom, de nem az vagyok, aki azt mondja: pfúj! rockerek! Sőt! Megértem és szeretem is a más zenei érdeklődési körűeket. És otthon nem kapok szívrohamot, ha megszólal a Rammstein - Meine Herz Brennt. Szóval szerintem az az igazi Dj, aki nem határolja el magát, hanem nyitott minden újra, és nem mondja a másikról pfúj. És persze nem mindegy, hogy mit hol. Tankcsapdát ne vigyünk discóba, se Náksiékat Rockexpóra. Ezek a különböző műfajok maradjanak egymástól tisztességes távolságban, de nem szabad elfelejteni: MINDKETTŐ ZENE!!!
Vendég 2003. 02. 07. 0:00
Ha valaki elég jól ismeri azokat a zenéket amiket a Dj -k játszanak,csak akkor mondja a véleményét.Tankcsapda?Mi abba a jó?Már bocsi,de egy idióta ordibál torka szakadtából és még a szövegnek sincs semmi értelme, hát én nem tudok benne mit élvezni.És,hogy buliznátok?Elvégre ők(Dj-k) csinálják a jó bulikat amiken nem csak az akkor menő számokat hallani hanem a saját maguk által alkotott zenét is.Ennél jobb nincs !!!!!!!!
2003. 02. 07. 0:00
Utálom a dj-ket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És ezt a műfajt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kurva szar!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 02. 07. 0:00
tankcsapda???
meg jo hogy pont azt a "rock" zene kart hoztad fel aki hagyta hogy
buzi DJ-k megkuraljak a zenejuket
idiota
Vendég 2003. 02. 06. 0:00
Nem tudom mi a f....m bajotok van a DJ-kkel, szerintem nagyon jó zenéket gyártanak.
Én is szívesen lennék DJ.
hajrá NÁKSI vs. BRUNNER!!!!!!!!!!!!!!
(kefyr)
Vendég 2003. 02. 06. 0:00
hmm.... én sem vagyok oda a DJért, jobb csípem az élő zenét!! de aki szereti az hallgassa!!
Vendég 2003. 02. 05. 0:00
Magyarországon az a probléma,hogy az embereknek ez a fajta zene még új,nem tudják megemészteni.No meg Mi,Magyarok nem a nyitottságunkról vagyunk híresek...Ahhoz,hogy egy DJ munkáját értékelni tudjad,mélyebbben meg kell hallgatnod a szetteket.Ekkor érezni fogod,hogy itt többröl van szó holmi összevissza csengő zenei hangoknál.
2003. 02. 05. 0:00
Szerintem nyomik(nem külsőleg) mert a zenéjüket is elbénázzák. ennyi!
2003. 02. 05. 0:00
Úr isten ez a ku klux klan indenhol attvan? lÁNGOLÓ KERESZT A GATYÁDBA NINCS VÉLETLENÜL?Vagy a torkodon?Ne őrits meg mindenkit!!!!!!!!
Neo 2003. 02. 05. 0:00
Naná hogy szeretném,Guest!Nincs benne semmi hang,semmi!Talán a Tancsapda jobb mint a DJ összes ,,zenéje"!
Vendég 2003. 02. 05. 0:00
A GABI EGY HÜLYE CINKOTAI.
Vendég 2003. 02. 05. 0:00
szerintem is jók a magyar dj de elég beképzeltek. éljen a magyar zene!!!
Vendég 2003. 02. 05. 0:00
A Dj-knek nincsen semmi zenei tudásuk, egyszerű műmájer az összes, csak divatból és pénzért csinálják az egészet. Ez nekem nem jön be. Azokat, akik tényleg zenei értéket képviselnek elnyomják.( ez csak az átlag, tisztelet a kivételnek)

A ku klux klános barom meg takarodjon innen és ne ide írja a hülyeségeit!!!!!!!!
Vendég 2003. 02. 05. 0:00
ne feljetek szaros dj-k a Ku Klux Klan ertettek is eljon!
Langolo kereszt
erzem a tuzet
Langolo kereszt
erod ad nekem
Langolo kereszt
Langolo kereszt
Minden putriban all mar egy kereszt
es nemsokara mindegyik langolni kezdd
Vendég 2003. 02. 02. 0:00
Szerintem nagyon okés, csak el vannak szállva maguktól.
2003. 01. 30. 0:00
Neo hozzád szólnék! A DJ-k az én zenémet játszák.
A kérdésem: Mi van azokkal akiknek semmi esélyük, mert elveszik előlük? És ezt a témát még bontogathatnánk 1001 részre...
Vendég 2003. 01. 30. 0:00
neo
ha egesz ejjel a te zenedet nyomna a dj biztos szeretned
Vendég 2003. 01. 30. 0:00
szeretem nem szeretem ez nem velemeny
Neo 2003. 01. 30. 0:00
Nem szeretem a DJ-et!Túl mű a zenéjük!

Legolas
djgyurci 2003. 01. 30. 0:00
Mindenkinek van esélye ahoz, hogy DJ legyen, a kérdés az menni a kitartása és akarat ereje. Ahoz, hogy valaki egy klubba zenéljen nagyon sok munka és kitartás szükséges. Mind a közönségnek, mind a körzeti technikusoknak, szakebereknek ismernijük kell. A kiharcot bizalom nagyon sokat számit. Bizniuk kell a szorakozó közönségnek, hogy a kifizetett belépőért igényes müsort kap. Kinos dolog lehet amikor a tömeg a diskós pult felé megindul. Ugyancsak fontos a helyi tecnikus szimpátiája, ne kelljen állandoan a "Vörös karácsonfára" emlékeztető erősitő rack miatt a DJt lecserélni. Meg kell lennie az összhangnak: a látogató-helyi szakemberek- és a DJ között. A szikeres bulihoz az ök eggyüttes közremükődése szükséges.
2003. 01. 29. 0:00
Mi a véleményetek a DJ-kről. Hogy most ez olyan nagy divat, és minenki ez akar lenni, aki pedig szívből szeretné csinálni, annak pedig semmi esélye.

Fórum » DÜHÖNGŐ » Kérdezz-Felelek