Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop

Miért szapulák egymást a real rapperek???

létrehozva: 2003. 01. 30.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

MC. Art 2008. 04. 24. 10:41
Tüsy!

Abszolút igazad van.Mennyire idegesítő már csupán a gondolat hogy egyesek, és itt a "fék"ekre gondolok..szóval hogy hozzánk hasonlítanák magukat.Hozzánk vagy bármelyik igazi, hű rapperhez :S
písz, RaNZa.
Vendég 2008. 04. 21. 14:07
ingyen money zaccra;)katt!!http://wmpartner.try.hu/?pid=tox
angol nyelvtanulás a neten!!ide katt!http://onlineangol.hu/ads.htm?pid=tox
Vendég 2008. 04. 18. 19:38
IGAZAT A MAGYAR RAP_NEK!
"hatalmat a népnek,tarsátok a frontot"
akiknek szól!
amerikát nézzétek,mennyi propaganda áldozatból lett komoly banda!?
a mostani magyar szar,hasmenés halandzsa,mert az összes hanta,mindenki kalandra,rakjunk már rendet,amire nem képes sok bamba!
tox!
Vendég 2005. 05. 09. 12:56
Nzim! Hogy miért változott meg a dolog azt te is tudod, ha ott voltál 10-évvel ezelött.
De ha valaki nem emlékszik rá akkor elmondom!
Kb. 5-éve kezdődött , mikor mindenki elkezte majmolni a másikat azért, hogy ő legyen a valaki!
Így elő kerültek a bőgatyók, mivel a boltosok nem hülyék így még többet gyártattak, a sok FÉK( na szerintem ez a fék, a divat majmok!) persze rögtön megvette, noha a zenét még életében nem hallotta!
Én ha elmegyek melletted az utcán elsőre honnan találjam ki rólad hogy ki vagy? mi vagy?
10-évvel ezelött még volt összetartás!!!! Akkor csak Rapper volt!
Ma már Real és Fék!
Ennek szerintem senki nem örül azok közül aki ott volt régen egy bulin, amikor úgy leszólithattad a másikat akit még soha nem láttál, hogy ismerted milyen zenét halgat.
Na erről szól ez az egész Fék mese, mert a Real - ek (akik ott voltak, nem divatból lettek azok akik!) azt szeretnék ha csupán szeretetből mennének az emberek egy buliba!
Ha jól tudom te Veszprém megyei vagy (itt is hívnak így egy srácot, ha nem te vagy az akkor bocsi!!!)
Menny fel egy K-os! Partyra és nézz körül, + emlékezz vissza még a Münchausen-es bulikra és meglátod a különbséget! ( Ez az én véleményem! )
Peace Tüsy!
Vendég 2005. 05. 09. 12:56
Nzim! Hogy miért változott meg a dolog azt te is tudod, ha ott voltál 10-évvel ezelött.
De ha valaki nem emlékszik rá akkor elmondom!
Kb. 5-éve kezdődött , mikor mindenki elkezte majmolni a másikat azért, hogy ő legyen a valaki!
Így elő kerültek a bőgatyók, mivel a boltosok nem hülyék így még többet gyártattak, a sok FÉK( na szerintem ez a fék, a divat majmok!) persze rögtön megvette, noha a zenét még életében nem hallotta!
Én ha elmegyek melletted az utcán elsőre honnan találjam ki rólad hogy ki vagy? mi vagy?
10-évvel ezelött még volt összetartás!!!! Akkor csak Rapper volt!
Ma már Real és Fék!
Ennek szerintem senki nem örül azok közül aki ott volt régen egy bulin, amikor úgy leszólithattad a másikat akit még soha nem láttál, hogy ismerted milyen zenét halgat.
Na erről szól ez az egész Fék mese, mert a Real - ek (akik ott voltak, nem divatból lettek azok akik!) azt szeretnék ha csupán szeretetből mennének az emberek egy buliba!
Ha jól tudom te Veszprém megyei vagy (itt is hívnak így egy srácot, ha nem te vagy az akkor bocsi!!!)
Menny fel egy K-os! Partyra és nézz körül, + emlékezz vissza még a Münchausen-es bulikra és meglátod a különbséget! ( Ez az én véleményem! )
Peace Tüsy!
Vendég 2005. 05. 09. 12:56
Nzim! Hogy miért változott meg a dolog azt te is tudod, ha ott voltál 10-évvel ezelött.
De ha valaki nem emlékszik rá akkor elmondom!
Kb. 5-éve kezdődött , mikor mindenki elkezte majmolni a másikat azért, hogy ő legyen a valaki!
Így elő kerültek a bőgatyók, mivel a boltosok nem hülyék így még többet gyártattak, a sok FÉK( na szerintem ez a fék, a divat majmok!) persze rögtön megvette, noha a zenét még életében nem hallotta!
Én ha elmegyek melletted az utcán elsőre honnan találjam ki rólad hogy ki vagy? mi vagy?
10-évvel ezelött még volt összetartás!!!! Akkor csak Rapper volt!
Ma már Real és Fék!
Ennek szerintem senki nem örül azok közül aki ott volt régen egy bulin, amikor úgy leszólithattad a másikat akit még soha nem láttál, hogy ismerted milyen zenét halgat.
Na erről szól ez az egész Fék mese, mert a Real - ek (akik ott voltak, nem divatból lettek azok akik!) azt szeretnék ha csupán szeretetből mennének az emberek egy buliba!
Ha jól tudom te Veszprém megyei vagy (itt is hívnak így egy srácot, ha nem te vagy az akkor bocsi!!!)
Menny fel egy K-os! Partyra és nézz körül, + emlékezz vissza még a Münchausen-es bulikra és meglátod a különbséget! ( Ez az én véleményem! )
Peace Tüsy!
Vendég 2005. 05. 09. 12:55
Nzim! Hogy miért változott meg a dolog azt te is tudod, ha ott voltál 10-évvel ezelött.
De ha valaki nem emlékszik rá akkor elmondom!
Kb. 5-éve kezdődött , mikor mindenki elkezte majmolni a másikat azért, hogy ő legyen a valaki!
Így elő kerültek a bőgatyók, mivel a boltosok nem hülyék így még többet gyártattak, a sok FÉK( na szerintem ez a fék, a divat majmok!) persze rögtön megvette, noha a zenét még életében nem hallotta!
Én ha elmegyek melletted az utcán elsőre honnan találjam ki rólad hogy ki vagy? mi vagy?
10-évvel ezelött még volt összetartás!!!! Akkor csak Rapper volt!
Ma már Real és Fék!
Ennek szerintem senki nem örül azok közül aki ott volt régen egy bulin, amikor úgy leszólithattad a másikat akit még soha nem láttál, hogy ismerted milyen zenét halgat.
Na erről szól ez az egész Fék mese, mert a Real - ek (akik ott voltak, nem divatból lettek azok akik!) azt szeretnék ha csupán szeretetből mennének az emberek egy buliba!
Ha jól tudom te Veszprém megyei vagy (itt is hívnak így egy srácot, ha nem te vagy az akkor bocsi!!!)
Menny fel egy K-os! Partyra és nézz körül, + emlékezz vissza még a Münchausen-es bulikra és meglátod a különbséget! ( Ez az én véleményem! )
Peace Tüsy!
Vendég 2005. 05. 07. 0:40
reszkó te miről beszél?te nem tudsz semmit!te semmit nem tudsz te kis senki!
Adryka 2005. 03. 06. 13:36
Én írtam az előbb...
Vendég 2005. 03. 06. 13:33
Teljesen mind1,ki milyen bőrű ember,mert ha jól nyomja akkor isten,és nem kell vitatkozni,azon amit azt se tudjátok micsoda..
Reszkó 2005. 03. 05. 13:44
Szerintem az Underground hülyeség!A rap arrol szol hogy közöljük a világal a véleményünket meg persze a tényeket na meg persze föleg arrol szol hogy szereti valaki csinálni és azért rapel.Az undergroundosok nem tudják a föld alol tudatni h mi van a világgal nem értem mért nem probálkoznak kiadoknál meg ilyenek mert hogy ha már a létezö undergroundos bandák fele kiadonál lenne akkor már lenne köze a raphez magyaro-nak is!
Vendég 2005. 03. 04. 19:05
2pac a legnagyobb isten!!!!!!
Vendég 2005. 02. 09. 1:24
A "Real rap-er" kifejezést véleményem szerint azok alkották meg, akik lenézik a másikat valami miatt... Én erre csak annyit mondok, hogy ugasson le bárki, hogy nem vagyok RÍL, de én nem fogom kategorizálni magam. Én nem vagyok "repper"! Csak kifejezetten rap és hip-hop rajongó....
Vendég 2005. 02. 09. 1:20
Nos....Nzim....Igazad van....De ez csak egy igénytelen topic, ahová bárki, bármikor beírhat, még csak egy gagyi regisztráció sem kell hozzá...A "repperek" nem szapulják egymást....Illetve, nem jobban, mint más stílusban! Nézz meg légyszíves egy igényesebb fórumot (pl: hiphop.hu), és ne egy ilyen gagyi fórumból indulj ki. Én már azt sem vágom, hogy hogy keveredtem ebbe a szarba... Aaron
Vendég 2004. 12. 21. 21:17
mi az hogy real rapper???????????,
Vendég 2004. 12. 10. 7:47
a niggerekbe alapbol benne van a rap hiphop stilus.a mozgástól kezdve a zenéig.
ugyhogy ne oszátok a fekákat.béke. Green
Vendég 2004. 11. 22. 13:59
nem azért de a négerek is lehetnek olyan jó rapperek mint a fehérek, sőtt...
egyébként nem tudom minek kell különbséget tenni, az a lényeg hogy rappar-e valaki
vagy nem? Valamint igényes-e a Rappje?
NZiM 2004. 11. 09. 21:17
Ya és még valami. Az összetartásról. Ezt sokan terjesztitek. MILYEN ÖSSZETARTÁS? Mindenki aki ebben mozog tudja,érzi,h egyedül gáz, nehéz(most a zenére gondolok). Egyszer sem fordult meg a fejedben az, h mondjuk lehet hogy együtt könnyebb lenne?Hogy lehetne alkotni együtt?Ha nem lennének előítéleteid?Kerestem sok embert, de egyik sem mutatott semmi hajlandóságot a közös munkára. Sokan csak pózolnak. Emléxem még elsős voltam szakközépben,mikor spanom megmutatta az underhandes helyekről előkerült Idő Urai kazettáját! Legtöbben akkor még Dr. Albant halgattatok a suliban, mert nem volt más max. Suba. Aztán valami elromlott. Mindenki lenézte a másikat, a haver szembeköpte a havert, mert ő mást szeretett, más vonzotta:( Ez van. Változhatna, ha lenne rá igény. Erre van igény szerintetek?
NZiM 2004. 11. 09. 21:08
Hella All! Nos, én kb. 5 éve foglalkozom "hyperkomolyan" a hip hoppal(most 20 éves vagyok),de előtte is volt ezmegaz,csak akkor még nem vágtam mi is ez... Nah, de ez senkit sem érdekel,csak a miheztartás végett írtam le. Igazából a topic témája érdekes. Véleményem: sokan lefikáztok mindenkit (pl. Avril Lavinát-sorry de nem t'om leírni a nevét, Eminemet,Jay-Zt,meg minden ilyesmit arcot is) - miközben elfelejtetek egy két dolgot. Lehet h pont te, a faszagyerek azt a csajt/pasit oltod le a zene miatt akit megbámulsz a metrón és éjjel pedíg nedves álmaid vannak róla...-szánalmas. Hogyan ítélhettek meg valakit, mikor magatokkal sem vagytok tisztában. Nem akarom játszani a nagy okostónit,mert ha mindenben ennyire igazam lenne,akkor elismert ug. előadó lennék. De nem vagyok. Mindenesetre kivi lennék rá hogy mégis mit tartotok jónak a hiphopban, mi számotokra a hiphop? Nekem EMBERSÉGET jelent. Azt hogy ÖNMAGAM vagyok. Olyasmit, hogy mikor elmegyek melletted az utcán, akkor úgy tekintek rád,mint a társamra,akivel együtt kell élnem. Lefikázol, pedíg nem is ismersz. Végighallgatod az általad istennek tartott (pl. Deegot) amiből 19track/17fika... Lehet,ha másképp viszonyulnál hozzá a dolgokhoz,akkor együtt haladnánk. De nem. Te vagy a minden.
Ne értsen félre senki. Ismer(ek)tem punk csajt, haverom is az, legjobb haverom bőrfej volt - ma már nem az :Dhálaégnek, és sok sok fajta és féle embert. Egy a közös=EMBEREK. Hogy lehetsz hiphopper ha elítélsz? Ez olyan mint a rasszizmus nem?
Végül: nem tagadom: hallgattam Eminemet, sőt ma is meghallgatom. Nem pozitív az üzenet, de mint szövegíró nem rossz. Hallgatom az általános divatokat, és tudom mi a REAL is. (pl. B-Real):D
Írjatok véleményt!
Peace MINDENKINEK!
ui: a Deego-t nem azért írtam,mert utálom,hanem egyszerűen ez egy vélemény, nekem ez jött le az összes szövegből:( Ahhoz képest pedíg a Suba még mindíg többről szólt minthogy "Szombathely"+"Az én vagyok az MC"+"Világmegváltó flowm"+"Te ezt nem tudhatod" feelinges üzenetei a Deegonak.
AMD 65 2004. 10. 06. 0:00
Jol olvastam ott alul:Éljenek a négerek??Hát jól tolja őket a média az biztos
Carmen 2004. 10. 05. 0:00
:)))))))))))))))))hülye...:)
Vendég 2004. 10. 04. 0:00
mét, mét, kár h csak szapulják egymást.
inkább kipusztítanák egymást...
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
....de sok nigger nyalo buzi van itt........hihetetlen....
Vendég 2003. 05. 23. 0:00
dr dre meg a wu tang hat aze az is ottan tanyazikk a selgerlistakon
buzi niggerek is a tetejebe
nem tudom
volt HBO-m de lemondtam mert mindig csunya niggeres filmeket mutogattak rajta
de aztan itt kell latnom az interneten is hogy feher sracok nyaljak a feketek seggit
Nerd te egy fasszopo Wigger vagy
2003. 05. 05. 0:00
Divatos sláger gyanus pop.semmiképp nem rap azzal a virnyákoló hangjával.Tudod mi a rap?nwa,wu-tang clan,dmx,dr.dre stb
Vendég 2003. 04. 18. 0:00
Akkor nerd szerinted Eminem mi? Csak nem techno? Vagy pop?
2003. 04. 11. 0:00
szerintem itt senki sem real rapper ahogy elnézem.Sub bész egy falusi paraszt és sehol sincs.Én igazi rapper vagyok.Ismeri valaki eazy-e-t vagy az n.w.a-t vagy tudjátok ki az a jeru vagy a group home.Nem eminem a rap köcsögök
Vendég 2003. 02. 19. 0:00
Buck 65, Sage Francis, Atmosphere, Company Flow, Anti-Pop Consortium, Herbaliser, Illogic, Necro, Ill Bill, Non-Phixion, Pete Rock, Nas, Mobb Deep, Cormega, Smif-n-Wesson, Heltah Skeltah, Originoo Gunn, Clappaz, Krumbsnatcha, GangStarr, Edan, Mos Def, Talib Kweli, Reks...

http://www.subversemusic.com
http://www.definitivejux.net
http://www.buck65.com
http://www.rhymesayers.com
http://www.anticon.com
http://www.centralcali.com
http://www.ohhla.com
http://www.rawkusrecords.com
http://www.vinyl.com


Aki a valódi hip-hopot szereti, az tudja, hogy az elvont hip-hop menti meg a hip-hopot.

Artist: Buck 65
Album: Vertex
Song: On All Fours
--------------------

"...I don't act hard and waste time with irrelevance
Or underestimate the audience's intelligence
I do what I do with skill and sincerity
I am what I am, not a fraud or a parody..."
Vendég 2003. 02. 19. 0:00
ugyanugy ahogy te magyarorszagon vakeralhatsz angolul ugyanugy en
is azt keressek itt amit akarok.
Vendég 2003. 02. 18. 0:00
Szerintem az összes gangsta rapper KIRÁLY!!!!!!!ezt a műfajt szeretem.Kivéve Eminem stílusa nem jön be!:)
Vendég 2003. 02. 17. 0:00
illetve angolul na
Vendég 2003. 02. 15. 0:00
mert egy hülye!
2003. 02. 14. 0:00
Mert úgy van kedvük.
2003. 02. 14. 0:00
Subbi és E is jó, de 2PAC a legnagyobb!!!
Vendég 2003. 02. 14. 0:00
Sub B és Eminem a king!!!!!!!!4
Vendég 2003. 02. 14. 0:00
A rap a legeslegkirályabb zene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csak ezen a weblapon ne vennék a szavazásban a rapperek közé a
Fekete Vonatot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 02. 14. 0:00
Rekka!?
Eminem+NellY?????!!!!!!!!!!
2003. 02. 14. 0:00
Az előzőből kihagytam valamit!
Ez igy akar lenni!:
"ugyse nagyon érdeklik(tisztelet a soksok kivételnek, akik jól néznek ki)"
2003. 02. 14. 0:00
Hé cica!!
Ne szapuljad a rappereket, mert megrugdosom azt a "cicamica hátsófeledet"!!!!
Az igazi raperreket ugyse érdekli az öltözködés!!!!!!
2003. 02. 14. 0:00
A A rapperek mind csak azért ilyenek mert ilyeneket szeretnek a csajok!!
ez szomorúúúúú!!
Ha a tanga lenne a divat akkor szinte minden fiú azt hordaá!
Vendég 2003. 02. 11. 0:00
Eminem egy nagy szar! 2PAC FOREVA'
Vendég 2003. 02. 11. 0:00
Cső!
Mist lennék én!!
sak annyi Orsy, hogy nem szapulni akarlak nyugi, de a hiphop egy műfaj, és ebbe tartozik bele a rap!!!!
Na cső, PEACE minden rappernek!(Orsy, neked is)
2003. 02. 09. 0:00
A rap a legjobb zene a világon. Na jó meg a hip-hop, de semmi discos szar. Ennyi!! Éljenek a rapperek. Cuppantok minden rappert.
2003. 02. 06. 0:00
Rap??..........Pfujj!!!!!
Vendég 2003. 02. 06. 0:00
azért kedves Neo mert az ilyen kis rapper szerűségek nem bírják elviselni ha valakinek nem az tetszik ami nekik, de azért pofáznak a békéről meg az egyelőségről.... jó h nem egyenesen komunistázzák le magukat!!ill.szoci
metal rulez
Neo 2003. 02. 05. 0:00
Mé nem lehet véleményem?
Vendég 2003. 02. 05. 0:00
(Mist)
Én nem utálom a rapet, mármint ha nekem cimezted
Vendég 2003. 02. 01. 0:00
Rap forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2003. 01. 31. 0:00
Eminem király, de a rapperek a (magyarock) yobban vannak egymással, de a külföldiek nem pl. eminem és Nelly nincsenek yobban.Pá
Vendég 2003. 01. 31. 0:00
EMINEM A KIRÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2003. 01. 31. 0:00
Hogy miért mert jó elfoglaltság!!!!!!!!!!!!Peace minden rappernek!!!!!!!!
Vendég 2003. 01. 31. 0:00
Neo!Ki kérdezte?
Guest!Miéert tök poén?
Vendég 2003. 01. 31. 0:00
real rapper?
Tok poen
Neo 2003. 01. 30. 0:00
Utáloma rapet!!!!!!!!!!!!!!
2003. 01. 30. 0:00
NA,miért?

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop