Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

Wes Borland.......

létrehozva: 2003. 02. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2003. 08. 23. 0:00
Az új bandája az Eat The Day. Az eattheday.com-on, a visual soundsban 3 számukat lehet meghallgatni. Igaz, hogy ének nélkül, (mert ezzel keresnek a bandának énekest) de szerintem királyak, és csodás a zenéjük!!! nagyon őszinte rockzene:))

Pusszantó:)********************
Mike C. Amish 2003. 08. 07. 0:00
Mi az új bandája?

-Drake-
Vendég 2003. 02. 28. 0:00
Még vmi: hogy Fred összejött Britneyvel????????? ez akkora szívás: előbb ölik egymást, aztán meg k*f*lnek.... nem értem. nah, de ezek után meg is van a véleményem mind a kettőről... spa
Vendég 2003. 02. 28. 0:00
Szerintem mindenkinek joga van "világmegváltó" dolgokat csinálni. És ha ő úgyérezte, korlátozzák abban hogy kifejezze magát: hát egészségére. én mindenesetre kíváncsi vagyok az új "termékre". hehe: spa
Vendég 2003. 02. 24. 0:00
JAJ emberek ANNYIRA LEJÁRT!!!!HÁt FRed Durst is ha már össze áll britney el akko milyen ember ez????hát egy szilikonos ****** vávaL ÖSSZEÁÁLNI???!!!! wes jol tette elment abbol a divatpatkány LIMP (szaros) bizkitböl!!!!ö volt az egyetlen normális!!bye:Chosen
2003. 02. 23. 0:00
Tuom hogy Fred genyózásai miatt ment el a Bizkitből, de hát biztos volt erre Frednek is oka....
Vendég 2003. 02. 16. 0:00
wes borland 1 fantasztikus ember ,gitáros és nem baj hogy otthagyta a bizkitet , yoo döntés volt wes!!
2003. 02. 16. 0:00
Guest!
Nem a Bizkit a téma, vagy hogy őket szidd, hanem az, hogy mit gondolsz Wesről...
Vendég 2003. 02. 14. 0:00
cica! már bocs, demi köze van a limp bnek a rockhoz? én rocker vagyok, de a büdös életbe nem hallgatnék ilyen divatbandát.... ok ami régen volt, mikor még a kutya sem ismerte, az esetleg, de most.... bue!! amugy imádom h az ilyen kispicsák mint te, miatt beskatulyázzák az összes rockert!
undorito vagy!
Vendég 2003. 02. 14. 0:00
tényleg hülye volt hogy otthagyta a bizkitet.a bizkit a 3dollarbill óta ígyis fokozatosan romlott,mos hogy wes elment kifejezetten szar...
2003. 02. 14. 0:00
Wes első látásra egy csúnya,hülye,beképzelt...
De ez nem így van!!!
aki nem szereti a rockot akkor az ne írjon ideee!
2003. 02. 13. 0:00
Engem meg kurvára nem érdekel, mert utálom a rockot!
2003. 02. 12. 0:00
Wes uj együtteséről talán még a http://www.eattheday.com - on olvashattok valamit!! szerintem hülye volt hogy otthagyta a bizkitet, ja és jó gitáros nagyon de messze nem a legjobb!!!
Vendég 2003. 02. 11. 0:00
WES GYÖKÉR VOLT, MEG IS FOGJA SZIVNI MERT AZ UJ ZENEKARÁT LE SE SZARJA MAJD SENKI
Vendég 2003. 02. 09. 0:00
Szerintem Wes az egyik legjobb gitáros a földkerekségen,de nem volt jó döntés elhagynia a Limp Bizkit-et.Így ő is eltűnt a süllyesztőben és csapatnak sem megy valami rózsásan.A pontos okot nem tudom,hogy miért hagyta el a Limp Bizkitet,de valószínű,hogy a "2 prímás nem fér meg egy csárdában" esete forog fenn.Szasztok!én voltam:Gyurkoo
2003. 02. 07. 0:00
Hi! Mit gondoltok Wesről?

Pusszantó:)******

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop