Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Kérdezz-Felelek

Mitől nyálas egy fiúcsapat?

létrehozva: 2003. 02. 10.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

2006. 05. 13. 22:09
Én azé hallgatok rockot mert imádom:)
Vendég 2006. 02. 05. 11:40
ÉN IS FELVÁLLALOM A STÍLÚSOMAT!!!!!!!!!!!!!
ÉN RAP-ER VAGYOK ÉS HA VALAKI AZ UTSZÁN BESZÓL EZÉRT AZ ELKEZDHETI ÁSNI A SÍRJÁT!!!!
HA VALAKI MEG AZÉRT HALLGAT MONDJUK ROCKOT MERT A TÖBBIEK ELVÁRJÁK TŐLE AZ EGY ISZONYAT NAGY CSICSKA!!!!!!!!!!!
NA CSÁ.
Vicky 2006. 02. 04. 15:30
Hát igen! Sajnos tényleg így van!
Vendég 2006. 01. 31. 19:06
Igazatok van.Mostanság kockázatos beismerni,ha tetszik egy "nyálasabb"előadó vagy együttes. A szilveszteri buliba azt találtam mondani,hogy szivesen hallgatok Ámokfutókat erre majd agyonvertek.
Vendég 2006. 01. 30. 18:03
igaza van Guest nek teljes mértékben!
Vendég 2006. 01. 22. 22:03
Sziasztok!

Ezt a kérdést már rengeteg helyen beszélték már mások is, és a legtöbben azt mondták, hogy attól nyálas egy fiú csapat, ha szép szerelmes számokat énekelnek, akkor már egyből rájukmondják! Hogy igen, ők egy nyáltól csöpögö csapat! Én őszintén megmondom, hogy a V-tech együttesért vagyok oda! Most tudom, hogy az jön, hogy elkezdtek b*szogatni, hogy így meg úgy! De inkább én maradok ilyen, aki az első sorban síkitozik, ha meglátja a kedvencét! Én ezt nyíltan felválalom, hogy ez én vagyok és ez az én zenei izlésem, de sajnos rengeteg olyan fiatal van aki nem meri felvállalni a zenei izlését, és ezért inkább olyat tesz vagy hallgat, amit mások elvárnak tőle! Ez persze csak az én véleményem!
Vic :-)
Vendég 2006. 01. 19. 10:52
TI IS EGY GAGYI SZAROK VAGYTOK!!!!!!!!HOGY NEM VAGYOK NORMÁ?? LEHET, DE AZT TUDOM, HOGY EZ A SZÁZADIK OLDAL AMIN NEM TALÁLOM AMIT KERESEK!!!!!!!!!!!!!!!
Salty 2006. 01. 02. 12:47
Most van ez a csuklópántos divat pl. a Good Charlotte-nál, meg a fiúknál is divatos lett a fekete körömlakk, nem is gusztustalan, de manapság annyi divategyüttes születik, hogy dunát lehetne rekeszteni belőlük.
Vendég 2005. 12. 01. 13:36
nem vagom...
az a nyalas zene ami a szerelmerol szol??? sztem nem pontos meghatarozas!
Vendég 2005. 11. 26. 16:44
Elegem van mindenki (tisztelet a kivételnek) azt hiszi hogy mer ő rockot hallgat ő a nagymnő.Nem sokan merik felvállealni azt hogy valójában milyen stílusú zenét kedvelnek ÉN a BLUE-t imádom és igenis a hülye kis picsákhoz akarok tartozni akik sikítoznak a színpad elött és nem megfelelni másoknak!

Vivi:)
Thyrane 2005. 08. 22. 20:30
És ha egy goregrind zenét szeretö valakinek tetszik egy rap szám, az grindrapper?
Jódli 2005. 08. 21. 9:49
és a Junkies nem divatzene. azt úgynevezik,h. punkrock..amit ők csinálnak.vagyis olyan a zenéjük,ami ugyanúgy tecchet egy rockernek,mint egy punknak(a gyengébbek kedvééért mondtam)
Jódli 2005. 08. 21. 9:48
és attol lehet nagyon nyálas egy fiucsapat,h.ha azthiszik magukrol,h.istenek,meg nyálas a zenéjük...
Jódli 2005. 08. 21. 9:47
attolmég,h.valaki kifesti a táskáját,attolmég lehet,h.meg divatmajom....mer mindenki aztcsinál a cuccaival,amit akar...
Vendég 2005. 03. 01. 20:34
csöcs. az előzőkhöz annyit, hogy sztem a Slipknot az annyira nem rock, hogy a nirvanaval példázzuk. aztán egyet értek azzal hogy az irott táskás csajok, meg srácok télleg gázak. aztán sztem a sum41 is punk, szal most nem metál, meg semmi és popnak sem mondanám... én szeretem őket. ja! mi volt a kérdés? igen. szal a fiu bandák gondolom attol nyálasak, hogy nyálas zenét jáccanak. a nyálas zene meg attol nyálas, hogy mindegyik banda száma ugyanarrol szolnak, vagyis a szerelemről, és ezen belül meg arrol hogy nem hiv fel a csaj, vagy hogy elhagylak, vagy hogy hazudtál, és nem akarlak látni... uncsiuncsiuncsi (bár ezek a gengszter rapperek is mindig arrol énekelnek, hogy milyen nehéz volt az életük, mg hogy honnan jöttek, meg hogy ott minden erőszakos, és véletlenülmindegyik a 8. kerületbe született). ja és van köztük mindig egy-kettő aki tud énekelni, a többi meg csak táncol. és valahogy indig a legfiatalabb a "legehelyesebb"(azért vannak oda) és egyiknek sincs csaja... amugy ha még nem mondtam volna: utálom a fiubandákat
Vendég 2005. 02. 22. 16:32
éljen a rock
wh000 2005. 01. 19. 17:12
"punk: junkies ÉS NEM: sum41"

Anyádat. a junkies egy DIVAT punk-pop szarság, a punkkarácsonyon is széjjelvertünk pár hasonló divatpunkot egyszer majd te is sorra kerülsz

üdv! :D
Vendég 2005. 01. 07. 21:00
basszátok meg ti naon túlléptétek a határt mi az h. nickelback ??? az nem rock a ac/dc legfeljebb meg a motorhead, mugy a pop a populáris szobol származik tehát hires szal a pop nagyon tág fogalom amibe a rock . metal együttesek is beletartoznak azok meg akik a táskájukat firkálják nah azok a divatrockerek mert megakarják mutatni h. hilyen kemények mert mit hallgatnak ! amugy mindenki azt hallgat amit akar és ugy is öltözködik ezért nem szabad snkit megszolni!
Ashley 2004. 12. 30. 12:07
Nah hoppá :D az előző az én voltam.
..jah és: kibongolt=kigombolt
Vendég 2004. 12. 30. 12:06
Attól h. erre van "igény" sajnos..
Recept nyálas fiúcsapathoz:
hozzávalók:
sztárgyártó emberkék,4-5 szépfiúka (természetesen nem természettől fogva kell szépnek lenniük őket is meg kell csinálni) ,örjöngő visítozó lehetőleg lánynemű ,nyávogó hanggal megáldott szépfiúkra éhes tömeg,sok make-up és hajzselllé :D .. jah és az elmaradhatatlan fehér kibongolt ing és a gyantázott mellkas
elkészítés:
a kedves sztárcsináló bácsik és nénik kiválasztanak 4-5 fiút akiben látnak fantáziát h. áttudják őket faragni :) mindezt vmi válogatáson ,természetesen ez a sztárcsinálószipiszupicsipetcsapat rendelkezik egy dalszöveg "csináló" emberkével is ,no meg egy "zenegyártó" egyénnel is ,na ők ketten összedobnak vmit .
Egy-két táncóra a kiválasztott 4-5nek ,gyanta, fodrász minden ami kell és KÉÉÉÉÉÉSZ is vann :) aztán odadobják őket a lánytömeg elé ,azok meg kapnak rájuk mint a cápák az emberhusira :D

....addig amig zabálják a cuki pofijukat addig lesz "nyálasfiucsapat"
Attól nyálasok mert olyanra csinálják őket!
Vendég 2004. 12. 23. 22:12
hanem a gitár. jeee.
Vendég 2004. 12. 07. 22:23
Van dob, de nem az dominál a zenében!
Vendég 2004. 12. 06. 19:09
Rockzenében niiinncseeen dooob? ilyet is rég hallottam ....
Vendég 2004. 07. 24. 0:00
pf... slipknot mióta rock? meg mik ezek a példák? keveritek a metal meg a rock fogalmát... meg hardcore meg mit tudom én mik vannak. Rockzenében nincs dob. Hardrockban bejön a dob is. Metalban meg inkább a dob dominál. javítsatok ki, ha tévedek.
Vendég 2004. 02. 02. 0:00
Van fiúcsapat és fiúcsapat között különbség. Vannak akik tényleg szörnyüek, a pénzért csinálják az egészet, de vannak, akik tényleg tudnak ZENÉLNI, és jók
nuszi 2003. 06. 23. 0:00
na jó ezek szar példák voltak. a linkin például ilyen rap-rock izé szóval nu-metal na! de hogy az a neve attól még van benne egy kis rap is. meg pl. a metallica sem annyira rock a nirvanahoz és a slipknothoz képest. szóval vegyétek úgy hogy semmit nem írtam,. jó?
nuszi 2003. 06. 16. 0:00
rock: metallica nirvana slipknot ÉS NEM: linkin park
punk: junkies ÉS NEM: sum41
pop: xtina busted ÉS NEM: evanescence
nuszi 2003. 06. 16. 0:00
meg a nickelback. és hogy ha most azzal jössz hogy a sum41 hú de punk akkor behalok!
kicsi p.i.m.p. 2003. 06. 15. 0:00
neo ne mond már hogy a him igazi rock!!!!!
Neo 2003. 05. 14. 0:00
Guest,totál igazad van a rock álltalában tényleg olyan fejbologatós műzene!De azért van egy pár igazán tényleg jó rockzene!!Pl.:Nickelback,HIM....stb!De pl.:A Slipknot-ot én se szeretem!Amúgy inkább Punk/Rock-ot hallgatok!!!Ja,és a sulimban is vannak ilyen "kis rocker csajok,,............apám ki van pingálva a táskájuk hogy Tankcsapda,meg mittudomén mi!!Na mind1!
Vendég 2003. 03. 11. 0:00
Mi van itt mindenki a rockot szereti??
Azon kivul mas nem is letezik?.Igaz en is utalon a nyalas fiu zenekarokat,na de a rockot is.
Fejrazogatos szar!!
Vendég 2003. 03. 09. 0:00
sok érdekes hozzászólást olvastam. szerinted az, aki lenyalja a haját, van egy tucat fülbevalója és buffalot hord, az mi?
csapda for all!!
2003. 03. 08. 0:00
Először is,aki nem tud még helyesen írni se,az inkább ne nyilványítson véleményt!!!Másodszor,a fiúcsapatok szerintem egyediségtől teljesen mentesek!Nem értem,hogy lehet ezeket a dolgokat befogadni!Akik erre pénzt meg időt fordítanak,kétszer is meggondolhatnák miért teszik és mit kapna érte!Tömör véleményem:nagyon szomorú,hogy ilyen értéktelen és mihaszna dolgokra igény van!
Vendég 2003. 03. 06. 0:00
Nagyon szarok a külömböző nyálas fiúbandák, nem is értem hogy lehet némejik ennyire köcsög szájú! Talán tényleg jó alakjuk van, meg faszán be van lőve a sérójuk, de abszolút nincs semmi stílusuk. Ha olyan jól néz ki, menjen el valami divatlapba! Hála, azért hamar kipusztulnak,had hulljon a férgese!!!
Vendég 2003. 03. 06. 0:00
Hát mindgyűá hányok! rappes, rockos korszak?? hát hogy a faszba lehet ez? uristen, mi a faszé élnek ilyen kis divatmajmoló szarok! hányok tőletek!!!!
Vendég 2003. 03. 06. 0:00
ö,nemtom,csak úgy
Vendég 2003. 03. 05. 0:00
Nem minden látszik annak aminek látjátok, csak annak akarjátok látni. Nem feltétlenül kell különbözövéleményt nyilvánitani. A véleményem: Nem kellene, olyanoknak véleményt mondani aki nem ért a zenéhez elöször is. A legtöbben itt akik negativ vélemény nyilvánitanak az iráukból csak a fléltékenységet lehet kivenni. És ha fiú csapatokról van szó bele tartozik a Metalika is a Tankcsapdatól egészen a backstreet boysig. hisz mindegyik fiúból áll. És egy kemény alernativ csapatban is lehet buzi.
2003. 02. 28. 0:00
ha nem lennének kis pisis nyáladzó csajok, nem lennének nyálas fiu bandák... és hogy mitől ennyira maszlag? hogy nem ők írják a dalokat, hanem egy nőci.... mert elvileg ő tudja mi kell a csajoknak... hát ezért égő, és ezért BIZNISZ! sajna, amúhy meg METAL FOREVER!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 02. 27. 0:00
Szerintem ez a nyálas dolog nagyon relatív. Pl.: a Linkin Parkról valaki azt állítja, hogy húúú de kemény zenét játszik, pedig az az igazság, (bármíly nehezen is fogadják el egyesek) hogy nyálas rockot játszanak és ezt senki sem tagadhatja. Persze ez még nem jelenti azt, hogy szar a zenéjük. Én pl. szeretem. De MARILYN DUGJA FEL MAGÁNAK A BORDÁIT !!! (Bár lehet, hogy már megtette ?)
2003. 02. 26. 0:00
Kétfajta ember létezik
az egyik szereti az ilyet,
a másik utálja az ilyet.

De én azt is utálom aki szereti az ilyet!
(Kivétel erősiti a szabályt!)
Vendég 2003. 02. 26. 0:00
A fiúcsapatok KIBASZOTT SZAROK!!!! Na csak ennyi
Vendég 2003. 02. 26. 0:00
régebben én is hallgattam nyálas zénét, de szerencséreeljött a rapes, rockos korszakom! az ilyen nyálas, csöpögős barmoktól rosszúl vagyok!pusszancs minden rappernek és rockkernek:Drá.
2003. 02. 26. 0:00
A fiúcsapatok nem csak nyálasak, de buzis hangjuk is van (általában). Attól akarnak menők lenni, hogy sok kis tizenéves picsának nyáladzanak szerelmes "nótákat", de nem veszik észre, más ember mennyire megveti őket. De hát ebből van a pénz, mi meg kis senkik kussoljunk.
2003. 02. 25. 0:00
Na ki ez a 3 veréb itt előttem!!!
Kis buzikák!
Vendég 2003. 02. 25. 0:00
Mérsékeljetek már egy kicsit hátrébb az agarakkal!
Vendég 2003. 02. 25. 0:00
A sanyás gyerek rendben van, de a többiek takarodjanak! Pazaroljátok itt a hálót!
Vendég 2003. 02. 25. 0:00
Ennyi szánalmasan gyenge arcot egy helyen! Gyerekek ez szörnyű gáz! Készen vagytok , de komolyan! Széjjelröhögöm magam azokon, amit írtok! Kurva gyengék vagytok!
2003. 02. 24. 0:00
Cica neked tejessen igazad van!!!
2003. 02. 24. 0:00
Csak rákell nézni Elton Dzsonra!Vagy ki a faszom az!!!Na + a buzika barátai!
Vendég 2003. 02. 23. 0:00
Szopjatok le köcsögök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 02. 21. 0:00
Attól,hogy teszik aszép fiút,aztán akkora köcsög,mint állat. ja és abból él szopogatja magát...Csabesz
Vendég 2003. 02. 17. 0:00
Én elmondom, hogy mitől nyálas 1 fiúcsapat!!! Ahülye kis picsák nyálától akik beveszik ezt a "Hű, de szeretlek kamu dumát" Amúgymeg a hverom azt mondta, a Sanya, hogy: NEM KÉNE!!!
Vendég 2003. 02. 17. 0:00
most őszinték leszünk, hogy valaki az is legyen:KAPJÁTOK BE!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2003. 02. 17. 0:00
én inkább a ghoticot szeretem... meg amugy is egy kifejezetten depresszios alkat vagyok és nincs kedevm 5hülyegyereket nézni amint kinlódnak!(pl bsb)
Vendég 2003. 02. 16. 0:00
Attól nyálasak a fiucsapat ok , mert nem DEATHMETÁLT játszanak. :-)
Vendég 2003. 02. 16. 0:00
NEKEM SEMMI BAJOM A FIUCSAPATOKKAL.HA JO SZÁMAIK VANNAK,MIÉRT NE!NA JO,VAN AMELYIK MÉR KICSIT TULZÁSBA VISZI A CSÖPÖGÉST,DE ALAPJÁBAN VÉVE ÉN A DALLAMUK ÉS HANGSZERELÉSÜK MIATT CSIPEM NÉMELYIKET.NEKEM TETSZENEK,ENNYI.
EZENKIVÜL MÁS IRÁNYZATOKRA IS VEVŐ VAGYOK-KIVÉTEL HARD ROCK.PUSZI MINDENKINEK:JENNY
Vendég 2003. 02. 16. 0:00
Mit csinál a Backstreet Boys koncert első két sora:
MASZTURBÁL!!!
:-))))
Vendég 2003. 02. 15. 0:00
Szerintem a "divatzene" kategoriaba tartozok kozott 1. Helyen van Justin Timberlake, 2. meg Birtney es igy tova... Az ilyen nyalas, a hetkoznapokban mely hangu, a dalokban viszont vmi nyalas hangon eneklo emberek es bandak a legluzerebbek! Egyebkent a Limp Bizkit minden csak nem divatzene!
Vendég 2003. 02. 15. 0:00
szerintem az a nyálas amikor érett pasik ( vagyis annak látszanak ) valami őrült nyávogós hangot próbálnak magukból kiadni. és totál nem jön ösze.
Vendég 2003. 02. 14. 0:00
Én meg attól mászok falra,hogy mostanában a rock a menő és akkor az ilyen kis tizenhároméves kiscsajok azt mondják,hogy jajj linkin park meg mittudomén és azt hiszik,hogy ettöl menök, otthon meg v-techet meg krisz rudit hallgatnak.
Vendég 2003. 02. 14. 0:00
Haló mist!
Rapperek sanyarú sorsa.
Úgyszint.
Vendég 2003. 02. 14. 0:00
Láttátok Kozsót a BIG BROTHER-ban?
HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJAJ!!
2003. 02. 14. 0:00
Ha érzelgős ...és ráadásul a legtöbb fiúcsapatban van legalább egy buzi!!!
Nem?!!
De ez alól vannak kivételek!!
Vendég 2003. 02. 13. 0:00
Attól, ha nem olyan, mint a Limp Bizkit!!!!!
2003. 02. 13. 0:00
Jaj ide is írok!vannak olyan nyálas csapatok, akik néha össze tudnak eszkábálni egy-egy jó számot, de ritka!Amúgy justinnak min a két száma jó!És én imádom Darren Hayes-t (ex-Savage Garden)!
Légyszi ne írjatok durvákat rá, mert meghalok!Köszi!
Vendég 2003. 02. 12. 0:00
Régen kiskoromban bevallom szerettem a fiúcsapatokat, meg lehet kövezni érte! Mára hál' isten kifejlődött a zenei ízlésem, úúúúúúúúúúúútálom a Kozsoszintű (meg Fásyszintű) bandákat. De azért Justin Timberlake új száma, a Cry Me a River hallgatható.
Neo 2003. 02. 12. 0:00
Nagyon nem bírom az ilyen zenéket!Azért mert mindenki ezt nyomja és azt hiszik ezt kell a népnek!Ez persze nem igaz mert ki a rapo ki a rokot szereti!De ezt én se bírom!És nem azért lettek nyálasak mert szerelemről énekelnek,hanem azért mert GAGYI a zenéjük!
2003. 02. 11. 0:00
Kezd unalmas lenni, hogy a Krisz Rudis srácok azt hiszik magukról, hogy jó fejek, pedig csak nagy s...
Vendég 2003. 02. 11. 0:00
Shakirát még én is meghallgatom, de a kozsó szintű emberektől felfordul a gypmrom!! (első amiben egyetértünk Mist!)
amugy rock a létem lényege, de mansontól a falat kaparom.az egy ááá, nem is tudok rá mit mondani, szóval katasztrófa..
2003. 02. 11. 0:00
CSŐ!
ÉN MONDJUK KURVÁRA TUDOM UTÁLNI A kozs-TIPUSÚ ZENÉKET, AMITŐL MÉG ATV IS ELCSÖPÖG!!
SZOMORÚ, DE IGAZ:SOKAN EZT SZERETIK!!:(((
NEKEM NAGYON BIG CSALÁDOM VAN, ÉS ÉN VAGYOK AZ EGYETLEN RAPPER!!
MINDENKI A VÉTEKET MEG SÁKIRÁT MEG BRITNIT HALLGAT!!!
PEACE MINDEN RAPPERNEK
2003. 02. 11. 0:00
Nem a nyálas zenekarokkal van a gond,hanem azokkal akik erre igényt tartanak!
Vendég 2003. 02. 11. 0:00
Marilyn Manson egy ócska hermafrodita.Zavaros agyú és kétséges nemű fajankó. A zenét meg csak ugatja. De a nyálasokat én sem bírom.
2003. 02. 10. 0:00
Honnan lehet megismerni a nyálas zenét játszókat? Általában öten vannak és "férfiak", és minden második szavuk: Oh jeeeeee... de szeretlek bééééébyyyyyyy!!!
Én nem nagyon bírom, de persze ízlések és pofonok. Én nem szólok bele más ízlésvilágába, mert nekem is van még mit tanulnom.
Vendég 2003. 02. 10. 0:00
Mindenkinek megvan a maga ízlése,de egyszerűen az ilyen Beksztrit Bojsz típusú zenekaroktól az ember a falra mászik!
Vendég 2003. 02. 10. 0:00
Szerintem manapság aki nem kemény (MARILYN MANSON STB.) zenét nyom az csak nyálas lehet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Vendég 2003. 02. 10. 0:00
Nem tom,sokak arra mondják,hogy nyálas,akik szép,szerelmes dalokat szoktak énekelni és egy csomó lány visítozik a fellépéseken,de szerintem ez hülyeség..Na jó,mondjuk a Shy-Gys pl. nyálas volt,ök nagyon ki voltak találva,minden hülyeséget össze hazudoztak magukról-hála kozsonak-meg nagyon buzis egyen-ruhákba jártak.
2003. 02. 10. 0:00
Szerintem sok olyan cspat van, aki az elején még jópofa, de amikor átmegy buzisba a dolog, azt már nem csípem. Sokan mondják, hogy a BLUE nyálas, de szerintem NEM!!!!!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Kérdezz-Felelek