Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Massive Attack: 100th Window (Virgin / EMI)

létrehozva: 2003. 02. 20.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 05. 17. 18:15
A Massive Attack egy leírhatatlanul jó zene minden számát ismerem ennyi!!!!!! Az összes arcnak üzenem hogy csak halgassa
Vendég 2004. 09. 16. 0:00
Abbszolút igazat kell adnom mindenkinek. Aki azt mondja ez nem az igazi Massive az nem ismeri ezt a zenekart. De én nem mondanám a Massive-ra, hogy réteg zene inkább éretség kérdése az, hogy tetszik-e valakinek vagy sem.
csá .com.bat
Vendég 2003. 10. 15. 0:00
Csinálj jobb albumot, ha ötletszegénynek tartod.Ez az album más,mint a többi, de akkor is jó.Végre egy nem önmagát ismételgető együttes!
Mellesleg kedves Guest ne hidd azt, hogy minden fiatal tnt-t hallgat.én 15 évesen kezdem el hallgatni a massive-ot.Bár tény, hogy azt átlagfiatalság valóban tnt-s.Szép is lenne, hogy a diszkókban mondjuk a daydreaming menne mindn nap.Nem örülnék neki.A Massive egy rétegzene.Ezért is voltam kiborulva, amikor megtudtam jönnek a szigetre...
Visszatérva a 100th window egy nagyon jó album én minimum 4 csillagot adnék neki, és az a legnagyobb baromság,hogy halovány lenne.
Vendég 2003. 07. 18. 0:00
Arra kiváncsi lennék,hogy hányszor hallgattad meg az új lemezt Petikém ,mert ha jobban elmerültél volna benne lehet ,hogy nem azt írtad volna ,hogy ötlethiányban szegény meg azt ,hogy nem változatos. mert bizony az ! ÉN mondom
hallgasd meg többször és javíts a cikken !! kösz tekha
Vendég 2003. 03. 07. 0:00
Szerintem is nagyon jó az új Massive album, és figyeljétek meg minnél többet hallgatjátok annál jobb lesz!! Bár ezt már megszokhattuk, hiszen a Mezzanine is egyre jobb és jobb. Vagy lehet hogy a cikk írója itt még nem tart...
Vendég 2003. 02. 27. 0:00
Szörnyű. Ti már az új Massive-alkotásra is fanyalogtok. Előbb arra kellene gondolni, hogy a mai fiatalok jó része nem is hallott még a legendás bristoli formációról, mert csak TNT-nyálzenét hallani mindenütt. Szerintem magukat adták a 100th Windowval is. Mellesleg külföldön ódákat zengenek az új korongról. Mi többet vártok a Massive-tól? Ha valaki tud jobbat csinálni, rajta! KIváncsian várom! A cikk írójának nincs saját véleménye! A Check mag. szerkesztőjének a gondolatát fogalmazta át
2003. 02. 23. 0:00
Nekem mindegy,de valemi jó csaj írjon!!!!!Várom!!!
Simon Péter 2003. 02. 20. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók