Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Üljön le Hajós Andrással!

létrehozva: 2003. 03. 11.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2007. 10. 31. 11:17
Hol a francba lehet letölteni a magánszámokat?? Legalább csak a hangját! Kösszi!
Vendég 2006. 02. 11. 13:44
Postási Julinak volt egy gyönyörű száma, a

szív dala.Segítsetek hol lehetne megszerezni,-cd,
letőltés, vagy bármilyen elérhetőséggel. köszi czero
Vendég 2004. 04. 05. 0:00
Ápr. 4-én kora délután, a Budapest Rádióban hallottam Szily Nóra és Hajós András beszélgetése felvételét. Nagyon tetszett! Megragadott H.A. őszintesége. Különösen a fanyar humora, az öniróniája tetszik! A stílusa fenomenális! A tv-beli késő esti műsoraiból sajnos, csak néhányat láttam. A beszélgetés szünetében bejátszott zeneszámok között felismertem több olyat, amiről nem tudtam, hogy az Emil Rulez "terméke". BAROMI JÓK! Arról is most , a beszélgetésben hallottam, hogy az esti műsora megszűnt ... IGAZÁN SAJNÁLOM! A beszélgetés alapján és a zenéje hallatán kerestem meg ezt a honlapot. Örülök, hogy a számok szövegéhez hozzájutottam. Remélem, hogy hamarosan újra hallhatjuk Őt. Sok sikert kívánok!
Vendég 2003. 05. 09. 0:00
Hajós Andrást elnöknek!
Vendég 2003. 04. 09. 0:00
ja!
Vendég 2003. 03. 29. 0:00
Nem ismertem Hajós Andrást. Az első műsorát bevezető reklám nem fogott meg, inkább zavart. A műsor lenyűgözött. A második műsort ajánló reklámra már figyeltem, de sajnos az adást nem láttam. Lesz ismétlés?
Vendég 2003. 03. 18. 0:00
a cikk is jó, a műsor baromi jó volt, még kétszer megnéztem az interneten.
2003. 03. 14. 0:00
A cikk jó. A műsor pedig tök jó volt.
kárpátidia 2003. 03. 11. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek